Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyny proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gość

od niedawno coś dzieje się z moją skórą głowy, jest bardzo tłusta a włosy myje codziennie lub co drugi dzień ze względu na to że są troche przesuszone, nawet zaraz po umyciu włosów moja skóra głowy jest przetłuszczona nie wiem dlaczego nigdy wcześniej tak nie miałam a problem zaczął się odkąd przerzuciłam się na delikatne szampony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wlasnie dlatego wlisy sie szybciej przetluszczaja bo szampony sazby delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlosy*sa zbyt* sorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mocnych szamponów też nie moge mieć bo przez nie przesuszyłam sobie włosy a teraz wróciły do lepszej kondycji, odrazu po zmienieniu szamponów tak się nie stało dopiero niedawno taka mi się skóra tłusta zrobiła zresztą nie tylko skóra na głowie bo i na twarzy czy to może być łojotok? lepiej iść z takimi rzeczami do dermatologa czy kosmetyczki i fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za czesto myjesz glowe od tego szybciej sie tluszczą popadlas w bledne kolo myjesz wlosy bo sie szybko tluszczą a szybko sie przetluszczają bo za często myjesz pudruj sobie te wlosy puder wchlania tluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiecie włosy mi się nie przetłuszczają jakoś specjalnie tylko skóre głowy mam strasznie tłustą nawet po umyciu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymając głowę do góry, u nasady włosów (cebulek włosowych) nasyp troszkę talku (albo zasypki dla niemowląt), pomierzwij włosy po czym schyl się i naprusz ponownie troszkę talkiem. Powierzchnij włosy głową, poczym rozczesaj włosy od nasady do końcówek włosów. Talk albo zysypka wchłania łój. Ewentualnie spróbuj suchego szamponu ("myjesz" włosy na sucho") Stosuj tak długo jak długo przetłuszczają ci się włosy przy skalpie. Powinno pomóc. Myj włosy co 3-4 dni i po 3-ch tygodniach powinnaś zobaczyć poprawę. Za dużo stresu albo nowe życiowe sytuacje wpyłwają na stres. Postaraj się odprężyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×