Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poulm szarak

Dziewczyny wiem ,że czesto narzekacie na nas facetów,że kiepsko chodzimy ubrani

Polecane posty

Gość Poulm szarak

Ale wierzcie mi my naprawde chcielibyśmy fajnie wyglądać,ale nie mamy tyle pieniędzy nie stać nas na np taki garnitur czy marynarka http://www.macaronitomato.com/garnitury-i-marynarki,marynarka-sportowa-2-k-255-983-p bardzo mi się ona podoba(skład ma bardzo dobry i widać,że jest świetnej jakości),ale niestety nie mogę sobie na nią pozwolić chodzę w jednej koszuli cały tydzień to moja najlepsza ..na randki nie chodzę(dziewczyny to wysoka półka jak dla mnie po prostu są za ładne its too hot for me nie jestem wystarczająco dobry i nie mam pewności siebie)więc my chcemy dobrze wyglądać,ale dziewczyny kobiety po prostu nas na to nie stać. Mam marną pracę,ale nie narzekam przynajmniej uczciwie zarabiam i opłacam czynsz bez zaległości zostaje mi niewiele i chciałbym się dobrze ubrać jak każdy facet,moim marzeniem ściętej głowy z resztą jest ,kiedy kobieta za mną by się obejrzała,ale wiem że to marne szanse. Także pozdrawiam was dziewczyny i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poiulm
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kobiety to bogate? my nie tylko kupujemy drogie ciuchy ale też kosmetyki, kremy, a to też kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poulszarm sprzątacz
Ale garnitur kosztuje powyżej tysiaka z reszta garnitur kojarzy się nam z politykami ogólnie rzecz ujmując jeśli widzę faceta w garniturze tzn że na pewno gościu z wiejskiej(albo jakis minister czy prawnik a to samo) a to się źle kojarzy chce tylko powiedzieć,że czesto narzekacie na facetów,a tak naprawdę nie stać nas na takie rzeczy koszula kosztuje ponad 150 zeta garnitur to pewnie wydatek tysiak i teraz czy ktośc może mi powiedziec ktos kto zarabia np 1200 na reke będzie mogl sobie pozwolić na takie coś?? odpowiedź jest oczywista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poulsszmsprzatacz
Czyli cały sekret tkwi w schludnym i czystym podejściu do tematu bo jednak na garnitur mnie nie stać w ogól,e tak sobie teraz myślę,że kobiety maja łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety, dziewczyny i dziewczynki mają tak skonstruowaną psychikę, że zawsze będą na nas narzekać i zawsze uważać, że inny byłby lepszy. Pomimo to nie potrafią bez nas żyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mają łatwiej? Od kiedy? Sam pewnie obejrzysz się tylko za taką z toną makijażu, pachnącą dobrymi perfumami, na szpilkach i w eleganckich ubraniach. Myślisz, że taki wygląd nic nie kosztuje? Zejdź może na ziemię i poszukaj zwyczajnej dziewczyny, bo wystrojona ślicznotka nawet na ciebie nie spojrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz miec garniaka za 3 tysiaki a nadal wygladac jak pospolity dziad. Elegancja i dobry wyglad nie zaleza ile wydasz kasy na dana rzecz. Przede wszystkim podstawa jest umyte i pachnace cialo, czyste i przyciete paznokcie, dobrze sciete wlosy, oczywiscie umyte i delikatny zapach wody kolonskiej lub perfum. To juz 50 % sukcesu. Jesli chodzi o stroj to jak ktos wczesniej napisal mozesz fajne koszule kupic po niskich cenach, zreszta garnitur to nie jest ubior na codzien a nawet i na randke wiec nei wiem co sie tak srasz o cene garniaka? Moj znajomy ubiera sie w ciucholandach za grosze a wyglada jak model z zurnala tak potrafi dobrac sobie stroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poulprzątacz
Tak sobie myśle,że kobiety maja atwiej ot chodźby relacje damsko męskich zobaczcie to kobiety wybierają faceta to my musimy podchodzić wiecie jakie to jest ciężkie to wy sobie wybieracie spośród nas taka dziewczyna zawsze może powiedzieć zobacz rozejrzyj sie w około mnóstwo facetowi jak nie ty to następny i ma racje Drugi przykład z racji tego,że jesteście kobietami macie naturalną łatwość nawiązywania kontaktów czyli w momencie urodzenia chłopczyk jest w gorszej jak nie na straconej pozycji oczywiście możemy nad tym popracować,ale to kompletnie nic nie da ponieważ my jesteśmy od was gorsi i tu znowu podaje przykład jak wyżej.Czyli jak nie ty to następny. Ja tak sobie ,że kobiety są od facetów lepsze, świat się zmienia moja przełożona jest kobietą zarabia 5 razy więcej ode mnie(ja sprzątam ona mnie zatrudniła ciekawe na jak długo pewnie niedługo mnie zwolni,ale to nie ważne)przede wszytkim ta łatwość nawiązywania kontaktów to jest coś czego my nigdy nie będziemy mieć Boje sie własnego cienia i kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań się nad sobą użalać, bo aż niedobrze się robi od czytania twoich wypocin. Łatwość nawiązywania kontaktów to cecha indywidualna, niezależna od płci. Znam mężczyzn, którzy piasek by na pustyni sprzedali, a lód na Antarktydzie. :D I znam kobiety bojące się zadzwonić do urzędu czy przychodni. Nie zwalaj swojego nieudanego życia na swoją płeć, bo to żałosne w kontekście wciąż uprzywilejowanej pozycji mężczyzn na rynku pracy. I co w tym złego, że twoją szefową jest kobieta? W przeciwieństwie do ciebie się ogarnęła, a ty zasuwasz na mopie za najniższą krajową. Dalej się nad sobą lituj i nie rób nic ze swoim życiem, a zdechniesz jako przegryw. I nikogo to nie wzruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poulsprzątacz
Masz absolutnie racje chciałem tylko powiedzieć jak to wygląda z perspektywy faceta,pracownika zarabiającego mało jak tak obserwuje z dystansu i nie tylko ja dochodzę do wniosku,że kobiety naprawdę sa ode mnie lepsze inteligentniejsze no i rzeczywiście nie przypadkiem sprzątam ,trochę taki ciec tylko na lotnisku no i dorabiam tez czasami jak jest robota na zajezdniach przy sprzątaniu tramwajów(50 zeta za nockę piechotą nie chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×