Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noszkoszmar

dziś wniósł pozew rozwodowy

Polecane posty

Gość noszkoszmar

Jestem w szoku po tylu latach bez orzekania o winie .Powód niezgodność charakterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ma kochanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty się zgodzisz na to bez orzekania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszkoszmar
oczywiscie z ema ma i jeszcze mi wmawia ze nikogo nie ma a ja jestem wariatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mu udowodnij winę. Sam wniósł? Hehehe dobry jest. Uważa że jesteś taka głupia że mu winy nie udowodnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak własnie uważa ze jestem głupia i nigdy mu niczego nie udowodnie perfidny huj. I jeszcze mówi znajdz sobie jakiegos greya i badz szczesliwa . Własnie walnełam sama do lustra i jestem tutaj. Musze sie wygadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a co zamierzasz oprócz zapicia problemu? To na chwilę tylko pomoże a zanim się sprawa rozkręci coś musisz zdziałać. Masz na adwokata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie mam ale za dwa mies może bede miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś w stanie udowodnić mu winę? Wiesz z kim się szlaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm pewnie tak czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko co dalej? On wolny jak ptak , ja dwoje dzieci szansa zerowa na nowy zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile już jesteście małżeństwem? Słuchaj, Ty nie możesz siedzieć z założonymi rękami i mówić czy myśleć - może..., czas pokaże... Ty musisz działać i to już. A tak w ogóle to skąd wiesz, że on wniósł ten pozew? Widziałaś kopię podbitą przez sąd, czy tylko tak Ci powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedział mi dzis ale mówił ze wniesie juz trzy mies odkąd ze mna nie mieszka bo sie wyprowadził do mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesmy 18 lat po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się lepiej zastawów coś mu zrobiła że Cię kopnął w zadek. Bo na rozprawie to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam sie nadczym zstanawiac bo własnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty musisz stanąć na głowie by zdobyć pieniądze na adwokata i pokusiła bym się jeszcze o detektywa, o ile ty go nie zdradzałaś i on nie ma nic na ciebie, to już jest jego błąd, że się wyprowadził. A co robiłaś przez 3 miesiące? Czekasz na co? Szukaj dowodów winy. Kompa masz? Nie gadał przez niego? Sprawdzaj. Dzieciaki już starsze są ale alimenty będzie chyba jeszcze płacił jakiś czas? Ty się nie martw że zostajesz z 2 dzieci. Jeszcze trochę i pójdą w świat a Ty sobie życie ułożysz. Ty myśl jak go złapać z kochanką. Gdzie się mogą spotykać? Praca? Po pracy? Hotel, kawiarnia...? Widziałaś go z jakąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci maja 15 i 7 lat to szybko jeszcze nie pójdą bo trzeba je jeszcze do tego swiata przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad na to wszytsko kade brac . Jestem bez pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie sobie ułoze ? ciekawe ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz na to znaleźć pieniądze, udowodnić mu winę w sądzie, podkreślić to, że się wyprowadził, bo tu spory błąd popełnił i wnieść na rozprawie że z jego winy ma być rozwód bo Cię zdradza i Was opuścił. Dostaniesz alimenty na siebie i dzieci. A do sądu można zadzwonić i zapytać w sekretariacie czy wpłynął taki pozew, wtedy będziesz wiedziała na pewno czy spodziewać się wezwania czy on tylko tak w złości powiedział by cię powkurzać. Jak nie będziesz nic robić, to wyjdzie na jego, broń się, możesz. Kombinuj kasę i działaj a nie siedź z ręką w nocniku. Jak nie masz na detektywa poproś kogoś ze znajomych by za nim pojeździł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dzieci zostaw ojcu, wtedy nie bedzie juz wolnym ptakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy miesiące jak go nie ma w domu i ty nie wniosłaś sprawy o alimenty na dzieci oraz wniosku o zaspokojenie potrzeb rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że sama kochasz męża jak cholera, zamiast rozpaczać że Cię porzucił jedynym twoim zmartwieniem jest to że nie ułożyć sobie na nowo życia z innym gachem. IMO małżeństwa już dawno nie było, po prostu on pierwszy zdecydował się na jedyne sensowne wyjście. Cała reszta to będzie walka o kasę na siebie bo chociaż dzieci duże to w domu się fajnie siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a co ciebie to obchodzi co robi cudza żona? Pracuje czy nie to jej sprawa, a nie twoja. Zajmij się własną kasą jeśli ją masz, a nie bezczelnie zaglądasz do cudzego portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam byc ******* przez obrośniete tłuszczem zodiakalne ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam obciągać z połykiem cudzym mężom w robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że sama kochasz męża jak cholera x a po co ma kochać swojego skoro może cudzego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam mordę jak niewypał i żaden mnie nie chce dlatego obciągam fujary żonatym kumplom w pracy z nadzieją że rozbiję ich rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mnie parę razy straszył że wnosi pozew aż dostał go sam. Detektyw, adwokat i dostał rozwód ale z jego winy hahaha, tak że działaj kobieto a nie siedzisz i jęczysz. Wytrzeźwiałaś? To dzwoń do sądu sprawdzić czy taki pozew on wniósł i zaskocz go. Wnoś sama teraz o alimenty bo Was opuścił, nie o rozwód. Na to znajdziesz czas potem. Będzie mocno zdziwiony że coś zrobiłaś bo jak dotąd to widać niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×