Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj kończę 27 lat i zaczynam łapać doła

Polecane posty

Gość gość

Czuję się po prostu staro:/ Jak byłam młodsza zawsze mówiłam, że jak będę mieć tyle lat, to już wszystko w życiu będzie poukładane, rodzina, stała praca, etc. A tymczasem nie mam rodziny, nie jestem nawet w związku (co gorsze nadal jestem dziewicą!), pracę znalazłam kilka miesięcy temu i niebawem skończy mi się umowa, choruje przewlekle i myślę, że umrę przed 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy czytam takie posty jak ten zawsze zastanowiam się jak wyglądają dziewczyny, które to piszą..albo co jest z nimi nie tak. Czego się w sobie wstydzą? Co złego mają w charakterze..dlaczego w siebie nie wierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulahooop
Po pierwsze wszystkiego dobrego z okazji urodzin, po drugie zacznij szukać pozytywów. Jakieś muszą być, najgorsza jest choroba, bo na to nie ma wpływu, pracę póki co masz, umowę może przedłużą. Znalezienie uczucia to często kwestia przypadku, to że do tej pory nie spotkałaś nikogo nie znaczy, że tak już będzie zawsze. W takim wieku to dopiero początek wszystkiego, głowa do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Like seriously?ja 21 go skonczylam 29, mieszkam za granica mam gowniana ale za to dobrze platna prace moj facet to duren, tzn nke duren ale musi sie sporo o zyciu nauczyc, bo tak sie poniewiweral w poprzednich zwiazkach ze masakra... kocham go ale mi ciezko do tego ma dziecko ktore mnie w*****a, a on nie potrafi z jego matka go wychowywac, nawet do jedzenia daje mu gowno, mc, gofry pizze, on sie boi odezwac, bo ta walnieta jest, jak widze jak sie nim zajmuje a raczej jakmtego nie robi to mi slabo i co tu planowac dzieci? Doszkalam jezyk i wtedy mam zagwarantowana posadke. na ym sie skupiam na sobie na silowni na dbaniu o siebie a nie na facecie, bo bede miec 35 to tez so ie kogos znajde jakby ten nie zmadrzal. Olej to inwestuj w siebie w swoje marzenia a on sie znajdzie po drodze. Tylko nie siedz, rob cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 28 skoncze za miesiac tez nic nie mam X x x x prace mam z******ta dobrze platna ,ale co z tego jak facet palant nic nie robi tylko gra w gry :O nie ma planow na przyszlosc ani nic stoje w miejscu.praca dom silownia ,bieganie to moje zycie czasem impreza.oczywiscie bez faceta ,bo on woli grac :O w tym roku robie prawko taki moj cel potem jade do pl na rodzicow urodziny moze jakas mala wycieczka ,bo z kim sama jak mama faceta idiote co tylko gra k***a !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobnie: 25 lat, gej, prawiczek, bez stałej pracy, własnego mieszkania, perspektyw na normalne życie (jako geja) w Polsce, brak związku z facetem i perspektywy na niego...po prostu położyć się i umrzeć. ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, wszystkiego co najlepsze:) Zdrowia i determinacji w dążeniach do wybranych celów:) Nigdy się nie poddawaj i nie wątp w siebie! Pozdrawiam:) P.s. nie planuj za duzo, trochę wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego najlepszego! :-) I glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam56w7
jakbym czytal o sobie :D wszystko sie zgadza tez jestem rocznik 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipi kasza kipi groch
zna ktos jakies fajne potrawy z kaszy manny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zamien sie ze mna , dam ci moje 39 lat, dzieci, meza,dom , samochod i moja prace a ja sobie wezme twoje 27 i wszystko sobie poukladam przestan biadolic bo ja w wieku 29 zalozylam rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady, też tyle koncze i uwazam ,że całe zycie przed nami, jesteśmy młode , po 40-stce to może zaczne łapać doła ,ale napewno nie w takim wieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym teraz czasy sie zmieniły i nie raz ludzie układają sobie życie w wieku 30 plus tzn pobieraja sie , znajduja lepsze prace itd, wiek 20 plus to jeszcze mlody wiek i kiedys za nim zatesknisz. Jak bedziesz miala ze 45 lat bedziesz milo wspominac te czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja 38 bez faceta, gowniarstwo praca I co? Jakos zyje. Tez sie przyzwyczaisz do tego, ze zycie to nie ****ajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 28 lat też nic nie mam :D tzn mam bardzo dużo :D zdrowie! rodzinę :P ale nie mam też pracy chłopaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowa do góry, ja mam rocznikiem 28, też jestem na stażu, który kończę za 2 tyg, nie wiem czy uda się przedłużyć, też jestem dziewicą i jestem z tego dumna. Polecam książkę "Urzekająca, odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy" ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×