Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JaJeti

dziurawe skarpety

Polecane posty

Gość JaJeti

Mój facet chodzi w dziurawych skarpetach. Ciągle mu powtarzam żeby tego nie robił, kupuję mu nowe skarpety ale on i tak chodzi w tych podartych bo mówi że szkoda wyrzucać póki jeszcze można nosić!!! Maskara... Nie są to takie małe dziurki czy przetarcia, ale takie duże (na dwa palce, lub pół pięty) wstydzę się tego!! Może jeszcze jakoś bym to przeżyła żeby nosił je tylko po domu ale on nawet jak idziemy w gości to ma te dziurawce na sobie... Czy wasi faceci tez tak mają??? Może macie na to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to mu je powywalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekaj kochana
Nie, mój tak nie robi. Wręcz przeciwnie, kupuje non stop nowe, nawet w przetartych chodzić nie chce. Załóż kiedys stare, podarte majtki i zobacz reakcję jego :) Jak się wzburzy to mu wygarniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJeti
Niestety wyrzucanie nie pomaga, jak mu raz powyrzucałam to przy wynoszeniu śmieci je powyjmował i powiedział jak miałam czelność wyrzuć jego rzeczy osobiste. Dodam że bardzo zależy mi na tym facecie i jest to chyba jego jedyna wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesuuuu
daj żyć dziewczyno ,daj żyć wiosna się zbliża to i w nogi gorąco ,trza jakoś odparować poty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zmieniła chłopaka, bo to świadczy o jego mentalności. Myślę, że w życiu nigdy nic nie osiągnie, bo po co? Przecież nudne życie też jest fajne. Wiecznie stare skarpety, ciuchy, bo jeszcze się nie rozpadły. Wakacje w kurorcie. Po co? Na kanapie przed telewizorem też jest fajnie. Umyc się? Po co - jeszcze nie śmierdzę itd. Ambitny chłopak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to slabo wywalasz wywala sie skutecznie , jak grzebie w koszu tyo w siatke, do torebki, do kontenera o z tymi starymi dziurawymi majtkami to jest mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za problem na bierząco wywalaj nawet takie z najmniejszym przetarciem-ja tak robie i sytuacja po prostu sie nie pojawia bo mój gad nie ma szansy takich znaleźć-w końcu to ja piore:P a to facet mu to dinda raczej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJeti
No dzięki spróbuję może mu wykraść jak będzie spał albo w pracy i wyrzucę gdzieś na mieście może to pomoże ... a na to miejsce mu włoże nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale temat o jeju
ale temacisko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×