Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DZIWNE ZACHOWANIE PAPUŻKI

Polecane posty

Gość gość

Witam, miesiąc temu zakupiłam samiczkę falistą 3-miesieczną, oswoiła się po około tygodniu, ogólnie wszystko przebiegło w spokoju i w tej chwili mamy super kontakt. Trzy dni temu dokupiłam 5-miesięcznego samczyka i z nim zaczął się problem. Od samego początku jest bardzo spokojny i cichy (domyslam się że może to być wywołane stresem) , Jego kał ma zielonkawo-biały kolor i przeważnie jest papkowatej konsystencji, choć zdarzają się też odchody o kształcie prawidłowym ( taki zwinęty robaczek), oprócz tego niepokoi mnie że ptaszek jest ciągle napuszony , nawet kiedy śpi to ma nastroszone piórka. Jeśli chodzi o apetyt, to również jest on bardzo mały (narazie kilka razy w ciągu trzech dni skubnął kolbę) Bardzo proszę o odpowiedz , czy jest to normalne zachowanie u nowej papużki, czy też jest to objaw jakiejś choroby. Od razu zaznaczam, iż w mojej okolicy nie ma weta, który zna się na pakach i stąd prośba do was. POMÓŻCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może chociaż zadzwoń do jakiegoś weta/ znawcy od ptaków ? Może jest taki bo coś go bardzo boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×