Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziwne zwyczaje u koleżanki

Polecane posty

Gość gość

jestem u koleżanki w niemczech, ona mieszka z rodzicami i z dziadkiem więc był obiad ,i modlili się przed posilkiem, koleżanka musiała zostawić telefon i nie mieć przy sobie go jak je , do obiadu było wino , bo wody nie piją do obiadu bo ten ojciec twierdzi ze woda zapycha zolądek a obiad trza zjesc przeciez :o wszyscy musza czekac na kazdego jak skonczy jesc i dopiero wtedy mozna odejsc od stołu :o kolezanka jak gdzies jest poza domem to nie modli sie przed jedzeniem i tel ciagle ma w łapie no a w domu ... mówi ze ojciec ma takie zasady i musi sie stosowac czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne zwyczaje , przynajmniej rodzinnie u mnie to kazdy wp*****la osobno ja w swym pokoju , matka w kuchni ojciec przed tw , siostra tez gdzieś w kącie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż chwilę spędzają jak rodzina, w atmosferze wzajemnego szacunku. W rodzinnym domu mojego męża najczęściej każdy jadł kiedy i gdzie chciał. W moim domu z kolei panowały podobne zwyczaje jak u twojej koleżanki, z tą różnicą, że nie modliliśmy się przed posiłkiem. Dlatego mało mu awantury nie zrobiłam, kiedy zamieszkaliśmy razem, a on podczas obiadu bez słowa wstał od stołu i poszedł do salonu obejrzeć skrót wiadomości na CNN czy innym BBC. Opanowałam się jednak i spokojnie wyjaśniłam mu, że uważam takie zachowanie za niegrzeczne i obraźliwe. Nie powtórzyło się to więcej. A dzisiaj, kiedy odwiedzamy jego rodziców, przynajmniej teściowa zazwyczaj je z nami. Bez gapienia się w telewizor czy telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×