Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaazzzzzzzzzzzzzzz

e-papieros-jaki najlepszy?

Polecane posty

Gość aaaaazzzzzzzzzzzzzzz

chciałabym kupić mężowi e-papierosa ale sama nie jestem palaczką i jestem zielona w tym temacie, proszę o radę jaki najlepiej, czy jakiej firmy? na co zwrócić uwagę, w zestawach są jakieś wkłady, kardzidże , co tam jeszcze powinno być? mąż nie ma jakiejś ulubionej marki papierosów, raczej ze średniej półki cenowej a widziałm że tam są też jakieś na wzór czy smak markowych ale nie wiem czy ma to znaczenie? i czy wogóle warto to kupić , mąż przez chwilę miał okazję wypróbowania tego wynalazku i podobało mu się ,nawet zamierzał sobie kupić ale jakoś tak mu schodzi i zawsze jest coś ważniejszego, czy nie jest tak że po krótkim czasie wraca się do prawdziwych papierosów, proszę o wszystkie rady bo mam zamiar wydać ok 150-200 zł a nie są to dla mnie małe pieniądze i wolałabym żeby nie były wyrzucone w błoto,wyczytałam że tych tańszych nie warto kupować lepiej właśnie takie grubo powyżej stu złotych, dziękuję za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pale vicki ale jak maz nie pali to bym nie polecila mu zaczynac ja pale bo musze i zaluje ze zaczelam bo teraz nie umiem rzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaazzzzzzzzzzzzzzz
a jeszcze jedno widzę że są jakieś kardidże i liquidy, na czym to polega, jaka różnica i co lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale to Ci sie zwraca, po wkłądy sa po 2 zł wiec po pól roku , tak jakby oszczedzasz i tak na fajkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
znam goscia co juz tylko na nich jedzie od jakiegos roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatan niedzwiadka baryłki
wcale nie uwazam ze dorosly mezczyzna wyglada idiotycznie z plastikowa imitacja fajki w mordzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam mozliwosc zapalic i powiem ze smakuje sympatycznie a plus to ze nie smierdzi i nie zasmieca nam wnetrznosci dymem... moj znajomy kupil na allegro wiem za zaplacil za niego jakies 150 zł i dostal rozne smaki wkładek, czekoladowe bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rożnica jest tylko taka ze nie dymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaazzzzzzzzzzzzzzz
a proszę o odpowiedż czy te kardidże to są uniwersalne że obojętnie jakie póżniej się kupi to pasują czy muszą być jakieś specjalne tylko i wyłącznie pasujące do danych papierosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 29
na allegro można kupić podróby np.do mild kosztuje 3zł, a oryginalny 15zł, jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sternikaman
Jeśli ktoś teraz zastanawia się nad e-papierosem, to polecam: http://www.smooke.pl/produkt/opis/227/e_papieros_ego_t_1000 - moim zdaniem najlepszy na rynku! Sam przechodziłem przez kilka modeli, ale dopiero przy tym nie mam ochoty na powrót do zwykłego palenia. no i rozsmakowałem się w liquidzie wiśniowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrokodylka
Nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy co, ale właśnie niedawno zakupiłem bardzo podobny model, z mniejszą baterią - również chciałem jak najlepszy model. Najlepsze jest to, że chyba kupiłem w stacjonarnym oddziale tego sklepu, o którym piszesz. wydaje mi się, że mają sklep na ul. Cieszyńskiej w Krakowie. Jeśli tak to wielki plus dla sprzedawcy - koleś wie dużo i chętnie wiedza się dzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecammmmmmmmmmmmmmmm
polecam serię EGO. Sama jestem palaczką od 15 lat, 3 miesiące temu zamieniłam zwykłe fajki na e-papierosa :) www.papierosyforum.pl polecam forum dla e-palaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka waw
szukałam własnie odpowiedniego modelu na prezent - dzięki :) patrzyłam na to forum, ale chyba trzeba trochę czasu żeby się wgryźć :) Ten e-papieros, który tu ktoś wrzucił podoba mi się. Wypada mi do tego dokupić jakiś płyn - możecie coś polecić? Osoba, dla której ma być prezent pali marlboro light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artga
Jestem e-palaczem od ponad roku i w tym czasie przetestowałem chyba wszystkie odmiany jakie były dostępne. Bez wdawania się w szczegóły, NEO bądź puromizer (czyli atomizer dla wtajemniczonych) od janty. Bezobsługowy, puromizer wytrzymuje do dwóch miesięcy, bez cholernego "bobra" (czyli smaku spalonego czegoś, trudno to określić), bez możliwości napicia się liquidu (ochydne), smak naprawdę rewelacyjny, a nawet możliwość regulacji tzw dymka za pomocą air ringa. Polecam z czystym sumieniem. Jest to papieros typu pen style, czyli wielkości długopisu z czego połowę zajmuje bateria. To nie zabawka wyglądająca jak zwykły analog, ale coś dla ludzi którzy naprawdę e-palą. Jedno napełnienie spokojnie wystarcza na cały dzień, nawet przy ostrym używaniu. Poniżej link, jeśli nie chodzi wystarczy poszukać fimy Janty i papierosa NEO http://www.janty.pl/index.php?system_cms=9&k=20&s=0&p=0&o=0&f=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia, bzdury opowiadasz! e-papierosy nie są szkodliwe ani dla palacza, ani dla otoczenia. liquidy mogą nawet nie zawierać nikotyny (ja takich używam), która nie jest rakotwórcza! uważam, że wszyscy palacze powinni się przestawić na e-palenie. nie śmierdzą, mają fajny wybór smaków. x a Tobie kolego polecam z tych linków najtańszy, sama taki mam i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaG
Dzięki czarna zła dziewczynko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaa_
Też polecam eGo, pale już 1,5 roku i jest ok. Tu kupuje liquidy i papierosy: e-dym.pl. Im sie kupuje tym wiekszy jest rabat, przy pierwszym zakupie 10 % zniżki. Nie kupujcie czasem tanich podróbek z allegro bo tylko się zrazić można. Teraz mam eGo tank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaG
Jak coś polecacie wstawiajcie link bo z tego co widzę tych eGo jest tyle,że ciężko się połapać;) -pozdrawiam Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiekluski
U mnie w domu wszyscy pala eGo-W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaa_
A, zapomniałam że w monacco można dokupywać same grzałki (tylko trzeba wziąć model papierosa który ma taką opcje), koszt grzałki 9 zł. A w eGo musze dokupywać cały atomizer czyli jakieś 50 zł. Chyba że w eGo już też na to wpadli, ale nie jestem na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca_mandarynek
Ja jestem zadowolona z Ciggera. Mam coś takiego: http://cigger.pl/pl/17/sklep/p:57 jestem zadowolona. Ładnie chmurzy, nie przecieka, dobrze oddaje smak. Ale jak to kobieta - zmienną jestem, więc teraz chciałabym coś takiego: http://cigger.pl/pl/17/sklep/p:4 oprócz tego że gabarytowo do damskiej dłoni lepszy ;) To ma przenośną ładowarkę, więc nie ma problemu, ze gdzieś na mieście skończy się bateria. Podoba mi się. Na dzień kobiet się nie udało kupić, ale przecież niedługo są święta czy inne okazje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na e-dymek są dobre modele. Ja na przykład byłam zielona przed kupienie pierwszego e-p i zamówiłam Cigito TanGo, bo wydawał mi się być w spoko cenie. Powiem tak: dymi przyjemnie, zaciąganie jest bardzo lekkie, wygląd estetyczny. Nie słyszałam też aby komuś padł od tak. Poza tym jest gwarancja. Według mnie jako e-papieros na początek jest ok, szczególnie dla osób które palą max 10-15 papierosów dziennie. Na klirku trzyma 2-3 dni, a dziennie idzie 1,6 ml, a spadek napięcia jest odczuwalny dopiero po rozładowaniu się baterii, która jest bardzo solidnie wykonana. No i model ten nie jest jakoś oszałamiająco drogi! Uważam, że nie ma co od razu wyrzucać 500 zł na mega wypasionego e-papierosa. Mój chłopak na pierwszy rzut zakupił Volishe za 400 zł i od kilku miesięcy leży nieużywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie lata temu nicore, ale bardzo szybko mi się zepsuł. Te kartridże są irytujące, bo trzeba nasączać takie watki i to upierdliwe. Teraz od miesiąca "palę" mild x7 z clearomizerem, to taki inny system jakby pojemniczka na płyn - trzeba wymieniać system grzewczy (takie małe coś) co kilka tygodni, ale takie systemy są po 9 zł i dokupywać płyny (ja używam liqueen, mają sporo smaków, innych na razie nie próbowałam). Ja kupiłam zestaw dwóch fajek, do jednej nalewam płyn o smaku tytoniowym, do drugiej jakieś pokręone smaki (owocowe, kawowe, wanilia). Taki system mi się sprawdza, póki co. Zestaw jest drogi, bo kosztuje 300 zł, ale można też na próbę kupić pojedynczy, tylko nie wiem jaka cena. Aha, no i nie palę od miesiąca zwykłych fajek w ogóle, nawet niespecjalnie mnie ciągnie, bo mi teraz śmierdzą. Więc oszczędność kasy mimo wszystko spora, tylko zainwestować trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, bateria trzyma jak smartfon - do 3 dni, ładowarka jest zwykła, można ładować przez usb. Trochę kabel giętki, boję się, że za jakiś czas się złamie. Z modelami mild, volish i jeszcze jakimś jest o tyle dobrze, że elementy nie są drogie i pasują takie same do różnych firm, więc mniejszy kłopot z kupieniem. W zestawie dostałam też 1 kartridż (ten z watką), ale wypróbowałam i jakoś bardziej odpowiadają mi te pojemniczki niż watki. Cenowo nie wiem, co się bardziej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas mi się coś przypomina. Fajny jest system aterii, najpierw śweci na biało, potem na niebiesko, na końcu na czerowno, więc łatwo wiedzieć, kiedy trzeba naładować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×