Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

e zakupy w tesco

Polecane posty

Gość gość

witam,muszę zrobic zakupy spozywcze przez internet z tesco i mam pytania do osob,ktore skorzystały z tego sposobu: czy dostawca wnosi zakupy do mieszkania? czy czeka,az sprawdzę paragon-czy to co na wydruku znajduje sie w torbach?czy w razie krotkiej daty produktu ,mogę mu go oddac? bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz to mozesz go wpuscic i sobie wszystko wyladowac mozesz srawdzic paragon bo czasem daja zamienniki mozesz oddac co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wlasnie o to mi chodzi,on mi wreczy wezmie kase i odjedzie,a jak czegos np nie bedzie,to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz sprawdzac przy nim ja nie sprawdzam bo mi sie nie che duzo zamawiam i zawsze mialam wszystko ale patrz na daty chleba miesa i jogurtow bo czesto przynajmniej mi przywozili takie z terminem co sie konczyl za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok,dzieki.Niestety mam malego rozdarciucha w domu,nie da rady z nim pojechac,a zostawic nie mam z kim. Imuszę tak się ratować,bo pustki w lodowce i pieluchy się konczą. jak ktos chce cos dodac,będę zaglądac tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to dobry sposob na zakupy wszystko wniosa trzeba tylko byc w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w domu,a jak zamowię na konkretną godz to tymbardziej będę czekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzić możesz. Co chcesz, to oddać. Z wniesieniem to zależy chyba od dostawcy. Nie wiem, czy mają jakiś przepis odgórny, ale w praktyce jeden wnosił do kuchni i pytał, gdzie stawiać, a inny podawał w progu do ręki, bo mówił, że nie może wchodzić. Także nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem dają zamienniki, ale mówią o tym i możesz zrezygnować czasem dają towar z krótkim terminem przydatności, ale mówią o nim (towar jest w niebieskiej reklamówce) i możesz z niego zrezygnować towar wnoszą i możesz sprawdzać, chociaż ja nigdy tego nie robiłam i nie było żadnych pomyłek robię takie zakupy raz na tydzień od jakiś dwóch lat i jestem bardzo zadowolona, że nie tracę czasu na łażenie po sklepie, dojazdy i nie tacham siat na górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie z tym wniesieniem kłopotu nie będzie,bo jestem ja i starszy syn,bardziej chodziło mi o to sprawdzenie,czy wszystko jest wedlug paragonu i daty chociaz wędlin,bo mięsa i tak nie zamowiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja,autorka.przywiezli mi te zakupy,jestem zadowolona.panowie wniesli siatki,wszystko popakowane dokladnie,chleb osobno,sloiki osobno,sypkie tez:) mieli byc miedzy14-16,byli przed 14. jakbym ja miala jechac po te rzeczy,nadzwigalabym sie,noi jeszcze kupic bilety...a dowoz 5.89, takze ja polecam tesco e zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinter
Co ciekawe jak poczytałem na gowork.pl/opinie_czytaj,6979 podobno dostawcy nie moga brac napiwków :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×