Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Edukacja nie ma żadnego sensu, żałuję że zdałam maturę i poszłam na studia

Polecane posty

Gość gość

nie rozumiem tego nacisku na edukację, ludzie wykształceni są nieszczęsliwi, gówno w zyciu osiągają, to nie ma zadnego sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam w klubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od charakteru i szczęścia co w życiu osiągniesz a nie mieć dziś matury to obciach! Studia to jest najlepszy czas w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie pójdziesz do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po zawodówce i technikach jest praca nawet łatwiej niz po studiach znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
operator obrabiarek sterowanych CNC od razu praca można a można tylko trzeba chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prace to mozna nawet bez matury i studiow miec, praca jak praca, niewazne czy sedzia w sadzie czy operator wozkow widlowych, wszystko to jest praca i kazdy robi w kolko to samo, chodzi codziennie na 8 godzin do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaś_25
mam 25 lat pracuje w polsce ok 3-4h dziennie zarabiam około 6-7 tys mam wyższe wykształcenie niestety uważam, że nie jest mi one potrzebne na ten moment, w polsce trzeba kombinować, ściemniać, kłamać, oszukiwać, ale tak aby nikt się nie kapnął, a do tego potrzebna jest inteligencja, dorobiłem się już w sumie wszystkiego ale dalej kombinuje :) teraz szukam dziewczyny bo nigdy nie miałem szczęścia w miłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz łatwiej jest o pracę po zawodówce niż po studiach gdzie nie ma przyszłości i marnowanie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze latwiej jest dzialac na sama reke i sie dorabiac po swojemu, a nie do pracy jak miliardy innych ludzi na tej planecie, a potem i tak nas wszystkich czeka smierc, no ale jak miliardy ludzi na tej planecie woli pracowac, bo praca i pianidze to wasz sens zycia, to nie moj problem 🖐️. Zeby byc milionerem czy miliarderem nie trzeba miec nawet szkoly skonczonej, no ale lepiej skonczyc szkole i byc prawnikiem (prawikiem) albo operatorem wozkow widlowych, bo to jest takie ambitne zajecie na cale zycie :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wątek debila od stolca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adaś_25 dziś ktoś ci uwierzy, że tyle zarabiasz idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika9p
Oj to nie jest tak że nauka nie ma sensu od razu. Po prostu w trakcie studiów fajnie sobie dorobić np, wyjeżdżając do pracy z a granice. Ja tak robie, jeżdzę z eurokontakt i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×