Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p4p5p6p7p8

Egzamin komisyjny z matematyki, 1 liceum

Polecane posty

Gość p4p5p6p7p8

hej... 29 sierpnia mam komisa z matmy, powiedzcie mi, ciezko jest zdac z matmy komisa? u mnie wychowawczyni mowila ze trzeba zdac 30% by zdac komisa... ale wciaz boje sie ze nie zdam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przyznam mialam komisa w 1 klasie technikum ale dlatego ze baba mnie nienawidzila jak psa, centralnie!!!!!! ale zdalam na 4 ustny i na 4 pisemny i na swadectwie mam 4. pozniej ona zrezygnowala i juz mnie nie uczyła. nigdy juz nie mialam na swiadectwie mniej niz 3 z matmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nie balam bo wiem ze zdam, wogole sie nie uczylam tylko 2 dni przed poszlam do takiej babki ode mnie z ulicy co uczy w jednym z najlepszych liceów w Poznaniu matmy. dala mi kilka zadan do policzenia i byla w szoku dlacvzego ja mam komisa jak ja to umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhdhdxhxhdx
nie trudno,ja sie bałam obsesyjnie ale miałam cały sierpień korki zdałam i załuje że tak sie bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p4p5p6p7p8
ciesze sie, ze nietrudno... choc i tak troche sie boje...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie w Polsce nie ma dobrych nauczycieli z matematyki. Większość z nich to urzednicy pilnujący materiału. Nie wspomnę o pedagogice Dowodem są problemy z matematyką na technicznych uczelniach wyższych. Zastanawiam się jak można tak skrajnie oceniać ucznia z matematyki ( przedmiot ścisły ). Na koniec semestru jedynka a egzamin komisyjny na 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZawszeZdumiony
PITER 27 wymiata. Podoba mi się jak uczeń jednego liceum wypowiada się w stylu "generalnie w Polsce"... gratulacje, masz predyspozycje na polityka, o ile wcześniej nie doprowadzisz wszystkich do obłędu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×