Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PatrycjaBilska

Ekran do projektora

Polecane posty

Gość PatrycjaBilska

Mój mąż jakiś czas temu dostał projektor z pracy. Ogląda na nim czasem mecze i razem oglądamy filmy. Jednak jakość obrazu nie zawsze jest zadowolajacy, bo jest rzucany na ścianę w pokoju i jest to trochę niewygodne, bo brakuje powierzchni. Stąd pomysł na zakup jakiegoś dobrego ekranu do projektora? Ktoś coś poleci? Zależy mi na tym, żeby nie wydawać zbyt wiele, ale nie chcę, żeby był bylejaki. Więcej nie potrafię sprecyzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz88
Jakiś czas temu kupiłem ekran projekcyjny od firmy Ekranownia.pl i jestem bardzo zadowolony. Maja szeroki wybór ekranów, zarówno zwijanych, jak i zainstalowanych na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarteG7
Kiedy kilka lat temu kupowałem ekran do swojego projektora, miałem wielki dylemat jaki wybrać. Na szczęście panowie z firmy www.ekranownia.pl bardzo dokładnie wytłumaczyli mi jaki ekran będzie dla mnie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnny26
Ja korzystam z ekranu projekcyjnego ze sklepu Ekranownia.pl. Jest bardzo wytrzymały, daję obraz wysokiej jakości i można go zwinąć w ukrytą w suficie listwę. Bardzo jestem z niego zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystek99
Ja korzystam z ekranu projekcyjnych firmy Ekranownia i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobrej jakości, świetnie wyświetlają rzucony przez projektor obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mire75
Dobre ekrany projekcyjne można kupić w sklepie Ekranownia. Obsługa bardzo profesjonalnie doradzi jaki ekran jest najbardziej odpowiedni do danych potrzeb. Wiem, że sam kupowałem u nich ekran do swojego kina domowego i jestem z niego bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek74
Ja mam ekran ze sklepu Ekranownia i bardzo go sobie chwalę. Pracuje bezawaryjnie, bardzo dobrej jakości obraz, a gdy potrzebuje więcej przestrzeni wystarczy go złożyć. Jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka22a
Bardzo dobry ekran projekcyjny można kupić w sklepie Ekranownia. Wiem, bo sam korzystam z takiego urządzenia i jestem z niego bardzo zadowolony. Przejrzysty ekran, dobry kontrast i odwzorowanie kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaś38
Jezeli chcesz ekran dobrej jakosci i na dlugie lata to polecam ekrany Viz-Art https://www.viz-art.pl Polecam przede wszystkim wszystkie modele elektrycznie rozwijane. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz79
Zadzwoń do producenta ekranów i podaj wszystkie parametry, dobiorą Ci odpowiedni model. Ja byłem kompletnie zielony. Zgadzam się z wcześniejszymi wpisami https://www.viz-art.pl ma szeroką ofertę. W sumie trafiłem tam dzięki forum i za tydzień mam u siebie instalacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolę ludzi w kwestiach prowadzenia działalności gospodarczej. Niedawno zwykłe tablice zmienialiśmy u nas na ekrany projekcyjne od Kraftmanna z rzutnikami interaktywnymi stojakami i audio przenośnym. Producent z salonem w 3 miejscach w Warszawie ale najlepiej podjechać do punktu przy ul. Maryli 19 bo tam jest magazyn główny oraz przemiły Pan Artur! W końcu się zdecydowałem na kogoś lokalnego, żeby pomógł w aranżacji przestrzeni szkoleniowej i faktycznie się opłaciło. Nie przepłaciłem. Korzystaj z ich sklepu internetowego albo pisz na info@kraftmann.com do p. Jarosława – ceny zrobi lepsze niż na Ceneo i Allegro razem wzięte a najważniejsze że w danym budżecie znajdzie takie rozwiązania że efekt będzie niesamowity. CoachMaster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Arturze a prześcieradło jakie pan poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Ci polecił ten https://www.al.to/p/337699-ekran-projekcyjny-avtek-ekran-reczny-88-190x107-169-bialy-matowy.html ponieważ jest naprawdę solidnie wykonany, metalowa obudowa chroni wrażliwe elementy, łatwo się rozwija i zwija, jest w formacie 16:9 co moim zdaniem jest najlepsze do oglądania. Wbudowana belka napinająca skutecznie chroni przed ewentualnym pofałdowaniem ekranu a do tego na rewelacyjną cenę. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomiGrzel78
Ja też mam Vizarta i w sumie nie wypowiadam się na temat innych projektorów bo zwyczajnie nie miałem z nimi styczności. Ten, który mam jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serwisuję i sprzedaję laptopy od pięciu lat i czasem mam klienta na zestawy projekcyjne – polecam kontakt z firmą kraftmann (www.uchwytyekranyprojektory.pl). Nigdy nie miałem reklamacji, a przez te kilka lat składam naprawdę sporo zamówień. Bardzo tanio, a jak czegoś nie ma to oni znajdą to, bez dodatkowych opłat. Termin odroczony dla hurtowników czasami nawet 60 dni … :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im więcej rzeczy zamawiasz w http://www.uchwytyekranyprojektory.pl/, tym mniej płacisz za kolejne elementy kina domowego. Dość długo analizowałem, gdzie kupić całe kino domowe i tutaj masz jeszcze dodatkowo pomoc konfiguracyjną i możliwość niezłej zabudowy, np. głośników, wysuwanie projektowa i inne bajery. Nie wiem, czy w Warszawie znajdziesz coś bardziej kompleksowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zabudowę głośników do systemu projekcyjnego robiła warszawska firma Kraftmann. Mają sporo sprzętu pod własną marką, mega solidny. Z ich głośników jestem bardzo zadowolony i przyznam, że współpraca się opłaciła, bo nie musiałem dodatkowo za projekt dopłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz dobry ekran polskiego producenta to polecam Ci http://www.viz-art.pl/. Szczególnie Tension mają system napinaczy bocznych a do tego powierzchnia Matt White :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ścianie niestety nie uzyskacie dobrego efektu przy projektorze :( Zgadzam się z poprzednikiem ekrany http://www.viz-art.pl/ są godne polecenia. Sam mam projektor i ekran więc z tego wyboru jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o systemy kina domowego to mam pozytywne doświadczenia z firmą Kraftmann. Można powiedzieć że mają w ofercie wszystko jeśli chodzi o audio-video i też potrafią dobrać produkty pod daną przestrzeń, bardzo indywidualne, profesjonalne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę doradzał firmę Kraftmann i te rozwiązania AV które oni projektują. Indywidualne podejście do sprawy, dopasowują audio i video pod klienta i jego potrzeby – to mi się bardzo u nich podobało. Nie musiałem za wiele tłumaczyć, przyjechali, obejrzeli salę, porozmawialiśmy i dość szybko przygotowali wstępny projekt plus wycene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baxxx

Jeśli miałbym polecić konkretnie od profesjonalnych systemów AV to zdecydowanie Kraftmann ze strony kraftmann.eu. Kompleksowa oferta od projektu i wyceny, przez sprzedaż i instalację produktów. Można wszystko załatwić całościowo w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×