Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Epapierosy i wszystko z szybko

Polecane posty

Gość gość

Żeby całkowicie nie zdradzać wieku powiem że mam 10-14 lat. I tu pojawia się problem. Co młoda dziewczyna robi na forum dla kobiet i jeszcze nadaje temat e-papierosy? Mam koleżankę, która niestety ale pali to g****o i psuje sobie życie. Nie powinnam się tak wyrażać ale ona chyba nie ma pojęcia co wyprawia paląc te e-faje. Od drugiej koleżanki mieszkającej na jej ulicy dowiedziałam się tego faktu. Od razu wysłałam jej sms-a czy to prawda (byłam pewna, że to kłamstwo). Jednak nie. Zadzwoniłam do niej, bo nie chciało mi się pisać. Mówię jej, że ta dziewczyna powiedziała mi że palisz papierosy. Na to ona mówi mi: "Zależy o jakie Ci chodzi, bo jak e-faje to tak.". Zamurowało mnie. Byłam tak wściekła na nią że psuje sobie życie w tak młodym wieku! Aż chciałam zadzwonić do jej mamy i wszystko wygadać ale to fajna koleżanka i nie chciałabym jej stracić. Już kilka dni rozmyślałam nad tym komu się wyżalić. Jednak zdecydowałam się na anonimowy wpis na znanym forum. Tu raczej nie muszę się martwić o zdemaskowanie. Proszę pomóżcie mi! Ja myślę że gdy ją z tym zobaczę wyrwę jej to z rąk i podepcze, połamię i niech ma. Ja dodam że też chciałabym tego spróbować ale nie jako dziewczyna a raczej jako dorosła kobieta i tylko raz (pierwszy i ostatni)! Tak mnie denerwuje jej zachowanie nie tylko co do e-papierosów ale też ma taki zwyczaj ze lubi się przechwalać i tak jakby... wywyższać. Wywyższać mam na myśli że jej "BFF" którą nawet nazywa siostrą jest taka genialna,superowa i w ogóle najlepsza. Do tego nosi 10 razy za duże miseczki biustonosza. Już ją widziałam w szmacianym i nie, nie ma czym tego wypełniać. Jest na razie deską i tyle. Nie potrafi dorastać w swoim czasie. Musi być pierwsza. Miała już chłopaka. Chociaż ja myślę że "związek" w tym wieku to zwykła dziecinada i to po prostu nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×