Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Epilepsja.Szukam dziewczyny z epi!

Polecane posty

Gość gość

Mam 35 lat,177 cm wzrostu,bez nałogów,niekarany,pracuję a do szczęścia potrzebuję dziewczyny która na słowo padaczka reaguje normalnie.Konkretnie szukam dziewczyny(27-35lat)z woj.mazowieckiego i łódzkiego,poważnie myślącej o życiu,wiedzącej czym jest szacunek człowieka,uczciwość,szczerość,umiejącej docenić wnętrze innego człowieka i szanującej ludzi niepełnosprawnych.Jeżeli chciałabyś poznać faceta z epi-napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ZaciekawiOna
a gdzie pracują tacy ludzie jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie pracują?Taka odpowiedź tylko w cztery oczy dziewczynie z epi.Dwoje takich osób mogłoby doskonale się zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ZaciekawiOna
to spadaj na szczaw chłoptasiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o takiej parafilii jeszcze nie slyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj na szczaw chłoptasiu?Nie szukam kontaktu z takimi osobami jak Ty! Osoba płc***ięknej z epilepsją z pewnością nie odpowie w taki sposób.Nie wpisuj się tutaj jeżeli nie masz zielonego pojęcia czym jest życie z epi w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdzie ty w ogóle szukasz, na kafe? SERIO?! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam na serio.Jeżeli Ty szukasz faceta z epi znajdziesz mnie na pewnym portalu.Na jakim portalu? Przekonaj mnie tylko,że chciałabyś poznać faceta z lekką epi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebna Dziewczyna z woj.mazowieckiego,łódzkiego wiedząca czym jest epilepsja i chcąca w krótkim życiu poznać faceta z lekką epi(petit mal)wiedzącego jak się żyje z epi w tym kraju,rozumiejącego problemy życia z epi i mogącego uatrakcyjnić takie życie.Zaryzykuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokian
Jeśli mieszkasz w mazowieckim lub łódzkim,wiesz czym jest życie z epi w tym kraju i chcesz poznać faceta z lekką epi(petit mal) rozumiejącego problemy życia z epi i mogącego uatrakcyjnić takie życie-porozmawiasz ze mną na portalu Randki24,log:Nokian34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokian
Mam 35 lat,177 cm wzrostu,bez nałogów,niekarany,pracuję a do szczęścia potrzebuję dziewczyny która na słowo padaczka reaguje normalnie.Konkretnie szukam dziewczyny(27-35l)z woj.mazowieckiego,łódzkiego,poważnie myślącej o życiu,wiedzącej czym jest szacunek człowieka,uczciwość,szczerość,umiejącej docenić wnętrze innego człowieka.Jeśli chciałabyś poznać faceta z lekką epi(petit mal)-napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokian
Mijają kolejne m/ce a w tym zacofanym państewku nawet jedna nie odważy się zwyczajnie na szczerą rozmowę.Wszystko w tym kraju to jedna wielka parodia.Tutaj tylko pieniądze się liczą,nieprawdą jest że pieniądze szczęścia nie dają.Ja wciąż szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Philips

Ja na epi choruje od 2006 roku do 2012 miałem tylko 7 dziewczyn tak na dluzej 3 tylko wiedziały o chorobie kiedy podejmowałem decyzje zeby powiedzieć o epi jakieś z tych 4 pozostałych zostawalem sam szukalem i nic wkońcu myśle może sama się znajdzie mam 31 mija 7 rok jak jestem sam i chyba juz tak zostanie ale innym z ta chorobą zycze jak najlepiej i wytrwałości bo moja już wygasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×