Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Estetyka rockowa, metalowa ma w sobie to coś

Polecane posty

Ja zawsze postrzegałam tą estetyke muzyki elektronicznej, klubowej jako wulgarną i bezduszną, za to estetyke rockową, metalową, nie tylko estetyke muzyki, ale ten cały klimat, ubiór, długie włosy u facetów za trafiającą do mojego serca jak nic innego i już chyba zawsze będe tak uważała :classic_cool: A co wy sądzicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MizantropiaOdraza czy Ty już miewasz czasem tę odrobinę piękna [ok15-16 cm ] w sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam lubię dobrą elektronikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.30 -nie ona miewa tylko 18-22 , niżej gardzi jak ostrzyżonymi schludnie panami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To do Norwegii,tam długowłosych,wysokich,przystojnych i nie kindermetali do wyboru do koloru.A u nas same wygolone wypierdki łażą,jakaś idiotyczna fryzura jakby im ktoś podpaskę na łeb przykleił i do tego jeszcze kurduple:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Czechach też widziałam przystojnych metali i w Słowenii,nie byli to smarkacze,na Słowacji,w Austrii raczej dzieciaki.Tak sobie żartujemy,gdzie na metalowy podryw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im dłużej o tym myślę tym bardziej zdaję sobie sprawę, że nie chciałabym faceta-zatwardziałego metala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wasz wymarzony,długowłosy metal to jaki ma być?z tatuażami czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie z tatuażami, ale nie musi być jakoś hiper-metalowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni nie śmierdzą,nie są źli i nie jedzą kotów:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto? metale czy hiper metale? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajdi
MizantropiaOdraza1994 masz faceta Metala ? Bo jak nie to pewnie szczesliwa nie jesteś. Kochasz ich wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecaki kostki
sa okropne. ja lubie rockowe laski, ale taki kocice, drapiezne tygrisice, jak groupies z USA lat 80-tych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ty? plecak kostka ma jedną zaletę - jest pojemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecaki kostki
ale wizualnie straszny. nie kręcą mnie panienki na "harcerską' modłę, latające w kostkach i "desantach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślisz, że je to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Encefalograf
Muzyka klasyczna ma duszę, bo pozytywnie wpływa na nasz organizm: 1. obniża ciśnienie krwi 2. łagodzi przewlekły ból 3. zwalcza depresję 4. pomaga zasnąć 5. podwyższa IQ (efekt Mozarta) 6. zmniejsza lęki 7. pomaga wcześniakom rosnąć szybciej + parę innych A rock i metal w czym pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecaki kostki
podobnie jak one mnie nie obchodza. jednak kostka to dla mnie zly element estetyki metalowej, ja uwielbiam panienki w skorach, na rock'n'rollowa modle, wygladajace niczym groupies dla Ś.P. Lemmy'ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d****** krótko mówiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecaki kostki
nie d****** tylko panny i nieco wystrzalowym stylu. nie mowie o swieceniu golym tylkiem i biustem, ale raczej skorzanych ciuchach, leginsach wygladajacych jak lateksowe itp. tak, zeby bylo na maksa amerykansko. nie lubie hipisowskiego stylu. a sporo odslaniac golego ciala to partnerka ma dla mnie w sypialni, a nie na ulicy, zeby inni sie slinili i machali potem skora siedzac na muszli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale groupies to były d***** :) poza tym nie wymagasz trochę za dużo? Pewnie jesteś singlem z takim podejściem, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plecak kostka faktycznie jest pojemny.Mój kot go ma i cały się zmieści jak się dobrze pozwija.Ten plecak dostał brat dawno temu,ale leżał bezużyteczny w szafce,aż kiedyś wlazł do niego kot.Kot go nie da nikomu,lubi w nim spać ,zawlókł go między drapaczkę i legowisko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecaki kostki
owszem jestem singlem, bo o takie dziewczyny trudno, a u zwyklych w miare modnych, pracujacych w korporacjach dziewczyn jakos nie mam szans, bo zawsze sie kreci kolo nich jakis absolwent polibudy, z lepsza praca od mojej i w miare ok autem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kot się wszędzie zmieści :D Ja kostkę zabieram na festiwale, cholernie pojemne chociaż nie wygląda na takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej jesteś singlem? Ładnie...z takim podejściem to za daleko nie zajdziesz. Nikt nie chce żeby mu mówiono jak się ma ubierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecaki kostki
czy ty jestes "skorzana dziewczyna" z innego tematu? nie to zebym mowil dziewczynom, jak maja sie ubierac, w tym temacie jedynie wyrazilem swoja opinie. jednak po prostu konkurencja nie spi i jest masa facetow, ktorym sie chcialo troche wiecej ode mnie, a ktorzy wcale nie sa szkaradami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,nie wiem czy w muzykoterapii da się stosować inną muzykę niż klasyczna jak tu pisze jakiś gość,ale metalowe i rockowe utwory te wolniejsze nie mają złego wpływu na nasz organizm,EEG nie wykazało zaburzeń u osób słuchających metalu,mózg pracował prawidłowo i nawet słuch nie ucierpiał i nikt mi nie wmówi,że jedyną słuszną muzyką jest klasyka,nawet ten encefalograf czy jakmutam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię skórzane kurtki,bo nie muszę tego czyścić z sierści moich futrzaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×