Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

ex już się do mnie nie odezwie

Polecane posty

Z jednej strony się cieszę a z drugiej jest mi żal tych 3 lat i ze to już totalny koniec znajomości :o sama do tego doprowadziłam, ale przez niego. Gdyby umiał się zachowywać to ja bym się nie wsciekala. Był czas kiedy zapomniałam o tych wszystkich złych rzeczach, ale znowu to pamiętam i to blokuje mnie na tyle, ze jestem dla niego niemiła i opryskliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miej wyj3bane. A jak chcesz sie do niego odezwac, to zaproponuj galeczke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może przestać o tym pisać i zapmnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij ryj frajerze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wczoraj dałam mu do zrozumienia ze nie obchodzi mnie co robi w wolnym czasie i moja wypowiedź zabrzmiala też jakbym ja się spotykała z facetami itp. :o on myśli ze ja z kims sypiam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym powiedziałam mu ze nie umiem już z nim rozmawiać jak dawniej bo zrobił mi za dużo przykrości. Nie powinnam do tego wracać w ogole :o Jestem chora psychicznie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety jesteś na 100% chora i żaden bogaty badboy nie weźmie chorej za żone. Sorry, ale takie są realia. Jedyny który będzie z tobą to twój bad kocur, koc***edzio na marginesie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koci pedzio nawet k***a cenzuruje te popiertolone kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak do niego niedługo wrócisz z podkulonym ogonem i dasz mu doopy 🖐️ jesteś zerem studzia, zero szacunku do samej siebie do tego desperatka kurcząca trzymająca sie debila i myśląca "no bo przecież lepszego nie znajde" :D albo "no bo przeciez innego juz i tak nie znajde" wiec hooj tam ze debil, ważne ze jest! :D:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p*****l sie dzivwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×