Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kobietq94

Faaaaceeettt!!

Polecane posty

Od dwóch miesięcy spotykam się z chłopakiem . W trakcie spotkania jest mega ,jednak już po zakończeniu jest dystans. Tak jak ,to ja miałabym Go nakręcać. Ja natomiast oczekuję inicjatywy od Niego . Denerwuje mnie u Niego to ,że jest niesłowny i każe mi na siebie czekać .Tzn. przekłada spotkanie o godziny albo się po prostu spóźnia . Mówiłam mu o tym i nic to nie wskórało. Ostatnio miał mi dać znać czy wychodzimy z jego przyjacielem i jego dziewczyna do kina. Nie odezwał się,a ja czekałam. Po dwóch dniach wysłał mi SMS "Czy pamiętam ze mam chłopaka?". Później po kilku godzinach kolejny "Czy się obraziłam, czy może coś się stało?" .Chciałam się odegrać i nie odpisałam.Rano ,na drugi dzień dostałam wiadomość od dziewczyny kolegi czy wybieramy się do tego kina. Musiałam się do Niego odezwać i napisać ze ona do mnie pisze i nie wiem co robić . Dodałam jeszcze ze skoro podoba mu się takie zachowanie ja będę odbijać piłeczkę. Wyświetlił i nic nie odpisał . Ja napisałam do dziewczyny ,ze pisałam do Niego,ale Go to nie obeszło,a ona ze juz z Nim rozmawiala. Nie pytałam o nic dalej .Po kilku dniach braku odzewu z Jego strony napisał mi ,czy mam czas w najbliższym momencie. Ma pojemnik mojej Babci ,bo jedliśmy z Niego i zabrał resztę do domu . Napisał ,ze chce mi oddac pojemnik i nie zabierze mi dużo czasu .Napisałam ,ze okej tylko kiedy. On ze kiedy mi pasuje .Zaproponowałam tamten dzień .On ze zobaczymy jak się dzień potoczy ,bo u Niego już zaszły zmiany . Nie odezwał się . Wieczorem wysłałam mu link do piosenki .Wyświetlil wiadomosc po dwóch dniach i nic się nie odezwał ,na drugi dzień dzwoniłam ,nie odebrał i nie oddzwonil. Minął już tydzień i zero jakiegokolwiek kontaktu . Dziwi mnie to tym bardziej ze ostatnie spotkanie było takie super. Powiedział ze bardzo bardzo mnie lubi i zapytał czy zostane jego dziewczyna ,nie wiem co się stało . Nie lubię miec niewyjaśnionych sytuacji ,chciałam napisać co czuje ,ale mam wątpliwości czy jest sens sie jeszcze odzywać .Proszę o radę . Dodam ,że mam 23 lata,a facet 29. Nie macał mnie,nie było seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×