Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćAnia

Faceci chcą ode mnie tylko seksu:(

Polecane posty

Gość gośćAnia

Co jest ze mną nie tak :( Mam takiego pecha czy to moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz pecha musisz zmienić towarzystwo jest tyle normalnych, zadbanych mężczyzn którzy szukają prawdziwej i szczerej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ozenie,sie z,tobą a dasz,zamoczyć,przed slubem?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, że mnie nie spotkałem ja bym ci śpiewał jak cie kocham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Nie ubieram się wyzywająco , nie palę , nie przeklinam , piję tylko okazyjnie i tylko wino. A za każdym razem jak spotkam wolnego a nawet zajętego faceta to on od razu łapie mnie za tyłek , próbuje za piersi i od razu mówi sprośne rzeczy Co mam w sobie zmienić żeby nie być tak traktowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotkałaś*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic, kobitki są poto zeby je macać bzykać i loda zapodawać;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wiem gdzie ty takich mężczyzn spotykasz? chodzisz do chwile do klubów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Ale jak to możliwe żeby facet , którego np. znam od godziny rzucał do mnie teksty typu , że pewnie dobra jestem w te klocki albo że lubię to i jego uśmiech taki że mam ochotę uciekać. Przecież nie mam nic na czole wypisane a sama nie prowokuje swoich zachowaniem . Co jest ze mną nie tak ? Dlaczego oni mnie tak traktują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się; ode mnie nawet seksu nie chcą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Wszędzie Wychodzę w weekendy do pubu lub na klubu a w tygodniu to nawet w pociągu czy na dworcu. Nawet na przystanku najpierw patrzą się na mnie wzorkiem , który czuję na sobie a gdy tylko ja spojrzę na niego to on podchodzi i zagaduje, Unikam już kontaktu wzrokowego ale zawsze ktoś znajdzie się kto przepuści w drzwiach a potem zagada do mnie i zawsze potem jest jedno Ja chyba jestem jakaś przeklęta :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie twoja wina, tylko otoczenia w ktorym zyjesz. jedyna rada: zmien TO otoczenie! wyjedz z tej wiochy próżności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćAnia dziś To masz jakiegoś pecha nie chodź do klubów czy pubów tam chodzą same zboczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zawsze się pytaj o przeszłość seksualną partnera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 tylko prawiczki się na to dały nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie masz charakterystyczną, ładną twarz, kojarzoną z łatwymi dziewczynami. Możliwe też, że jesteś przesadnie miła i przyjazna lub nie dość asertywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wyglądasz jak prostytutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pewnie to wlasnie to. ale na to nie ma rady. musi z tym zyc i jakos ulozyc sobie to zycie juz sama teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyraźniej jesteś bardzo pociągająca i chcą ciebie tylko na raz a nie do związku bo się twojej urody bojom ,,chcą mieć ciastko i zjeść ciastko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie prostackie prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
To nie jest żadna prowokacja choć wiele bym dała aby to nie była prawda. Nie jestem święta ale nie wyglądam i nie zachowuję się jak d****** Raz zrobiłam tak , pomyślałam że może to przełamię że jak zacznę znajomość od seksu to wszystko będzie ok Ale nie było i to nic nie zmieniło. Myślę , żeby może odwiedzić jakoś wróżkę cygankę ,która pomoże mi i będę traktowana tak jak moje koleżanki. Tylko ona podobno bierze 150zł i nie wiem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wygladasz mozesz to opisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćAnia dziś już dałaś d**y masakra jakaś zbadaj się czy nie masz syfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie wygladasz za skromnie. Nie przeginaj w żadną stronę, jeżeli chodzi o wyglad. Zbyt ubogi wygląd interpretują jak pozwolenie na niezobowiazujący seks tak samo jak zbyt wyuzdany. Poza tym musisz nauczyć się odrózniać *****czy od miłych mężczyzn. Ruchacz sprawia wrażenie jakby kłamał, jest nieszczery, często atrakcyjny seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Tak postąpiłam w ten sposób bo myślałam że może tak ma być Teraz nienawidzę się za to, że tak postąpiłam ale wtedy miałam nadzieje. Moje życie jest beznadziejne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też wygladać na niepozbieraną osobę, lękliwą, niepewną siebie, taką co nje odmówi nikomu w potrzebie. Faceci to idioci, nie są nauczeni szacunku dla kobiet niezależnie od ich wygladu. Wszystko to wina kobiet, ktore nie interesują się feminizmem i traktują każdego głąba jak boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wygladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wymaga seksu na początku to nigdy nie będzie ciebie traktował na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama widzisz, jesteś podatna na manipulacje, głodna uczuć, dasz się wykorzystać. To nie twoja wina, pewnie rodziców ktorzy cię taktowali jak niewolnice. Ale musisz to zmienić. Facet jak mu zależy, staje na głowie, nie trzeba go przekupywać i zachęcać. Nie uśmiechaj się nawet do nich a już zwlaszcza szeroko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczucia autorki tematu są całkowicie normalne i naturalne. 99% mężczyzn chce tylko seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×