Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci którzy chodzą na prostytutki są obrzydliwi

Polecane posty

Gość gość

paskudni i nie warci poznania. Nie rozumiem jak można być z takim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno jestes wlasnie z takim.ale nic nie wiesz do kogo on chodzil i ile razy go ratowaly bo by napewno mu wybuchly jajka od spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty możesz sobie rozumieć tak jak chcesz ja w tym nie widzę nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sa obrzydliwi,a jak kobiety daja za darmo tym z afryki i pakistanu to co to jest? sex jest dla kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak nie chodzi do prostytutek bo nie ma takiego powodu, bo mnie kocha i on brzydzi się prostytutkami, poza tym nie jest takim prostakiem, żeby chodzić na d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie dziewczyny tez uważam za okropne skoro się puszczają z byle kim i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie mów,że on się brzydzi ja też tak mogę mówić,a myśleć co innego żeby uśpić czujność mało znasz życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś napewno jestes wlasnie z takim.ale nic nie wiesz do kogo on chodzil i ile razy go ratowaly bo by napewno mu wybuchly jajka od spermy x Ratowały od wybuchu jaj? Ha ha ha po pierwsze natura wymyśliła cos takiego jak polucje, po drugie każdy facet ma dwie panie Rączkowskie do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nawet kiedy żeby pójść, nie ma pieniędzy (pomaga rodzicom) ja potrafię mu dogodzić, nie jest desperatem co bez sexu długo nie pozyje i ja potrafię mu dogodzić i wie dobrze, że gdybym się dowiedziała się o tym (a z pewnością bym się dowiedziała) to by był delikatnie mówiąc po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d***** to brudne zasyfiale przechodzone zuzyte worki. tylko dla desperatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę porządne dziewczyny :) Prostytutkami się brzydzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są faceci,którzy nie chcą zakładać rodziny i wiązać się bo wiedzą,że zranili by tą drugą połówkę wybierają życie singla,a swoje potrzeby często załatwiają u prostytutek i co w tym złego ciemnogrodzie,po drugie to gorsza jest dla mnie zona cichodajka a jest ich mnóstwo niż prostytutka,która legalnie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest też sporo mężów którzy zdradzają swoje żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemnogród wstał z łóżek w niedziele i pisze dyrdymały,prostytucja ble,nagość ble,dziewczyna jak za wyzywająco ubrana to od razu dzi... karmienie cycem w miejscu publicznym też ble co wy ludzie macie w tych pustych głowach? siano czy owies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo widocznie mają taki powód,jak żona nie spełnia tego co powinna kochająca żona to co się dziwicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_GB
Nie no to takie normalne, facet wraca z pracy idzie do d***** która już miała za sobą 100 i więcej a potem do swojej dziewczyny /żony idzie. Tak to takie same jak matka karmiąca piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inni chodzą bo to zwykle świnia i prostakiem którzy nie potrafią się obyć z jedną kobieta i muszą mieć więcej by czuć się męsko. Jak facet może nie czuć upokorzenia, wkłada swojego po innych, placu za to, bo na nic lepszego nie stać, taki śmieć nic nie warty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*swinie i prostaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak poznaje dziewczyne w knajpie i idzie z nią do wyra to już jest usprawiedliwiony? a ona wcześniej miał kilkunastu przed nim o czym wy tu dywagujecie pomyślcie logicznie ja rozumiem,że jak facet ma w domu udany seks i jeszcze chodzi na du.. to nie fair ale bądzcie obiektywni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy którzy chodzą do ludzi żeby sobie pobzykac są wstrętni, są jak zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przytoczę wypowiedź mojej koleżanki -kobiety są gorsze od facetów to powiedziała kobieta która pracuje na codzień z kobietami i nasłuchała się jakimi są ziółkami,że w domu szara myszka,a jak jedzie na jakieś szkolenia,delegacje to stringi na du.. alkohol i pierwszy lepszy poznany w tańcu na pokój i o czym ta dyskusja wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a człowiek to niby kto nie zwierzę takie samo jak pies,małpa,czy koń,tylko bardziej cywilizowany ssak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kobiety ta turnusach sanatoryjnych to co? święte krowy w domu,a tam nagle wszystkie dolegliwości przechodzą i jazda wiem co mówię bo byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba lepiej jak pójdzie na niezobowiązujący numerek do prostytutki,niż by miał kochankę której by musiał kupować prezenty,wynajmować pokój na bzykanie i kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobniki, które kierują się w życiu ch u j em albo c. i. p. ą, to robactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dajecie facetom tylko po bożemu to co się dziwicie i w dodatku raz na miesiąc wielki zbulwersowanie wynika z waszego zaangażowania,apropo myślenia ci.. czy kut... widać egoizm w twojej wypowiedzi wynikający z wyżej wymienionych prze ze mnie zachowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za moich czasów nie chodziło się do prostytutek tylko do akademików brało się coś do jedzenia wino i seks prawie za darmo i co mi powiesz na to też byłem obrzydliwy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wszyscy którzy chodzą tylko na bzykanie są obrzydliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy faceci mają coś z głową, są po prostu skrzywieni psychicznie, też bym takiego nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×