Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona... załamana...

Faceci patrzą na nas jak na przedmoty, towar, kawał mięcha....

Polecane posty

Gość zniesmaczona... załamana...

No oczywiście nie WSZYSCY, ale więkasz część.... Spotykają na swojej drodze ładną dziewczynę, nie interesuje ich jaka ona jest, jaki ma charakter, czym się interesuje, jaki ma życiowy cel itd. ważne tylko ciało... Ostatnio normalnie zwątpiłam, mam wstręt... do facetów fuuu..... świnie..... Sama mam 16 lat i zaobserwowałam to na kolegach z klasy (moze to taki wiek poprostu???). Wystraczy, że założyłam dziś bluzkę na ramiączkach, bo dziś jest gorąco to już zaczyna się... siedziałam tyłem i kolega staną za moimi plecami i udawał, żę rozmawia z koleżanką, a tymczasem zaglądał wiadomo gdzie... Następnie koleżanka schyliła się podnosząc długopis z podłogi, no i juz jest zdjęcie tyłka na komórce... Może presadzam, ale poczułam się dosłownie jak RZECZ, jak PRZEDMIOT itd... to straszne uczucie, może komu innemu będzie to schlebiać:o ale ja dziękuje za takie coś Następnie idą ulicą w białych spodniach jakiś facet walnął hasło: "no piękna dziewczyna, tylko majtki nie takie" :o:o:o No i taego typu sytuacje można mnożyć... Ciekawi mnie co sądzicie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha no nie moge
no i dobrze wam niunie, kurde, nie kumam jak można najpier sie ubierać tak że spodnie ci spadają z tyłka, gacie wystają, wszystko prześwituje, cyce na wierzchu a potem miec pretensje że ktoś rzuci komenta.. no przecież to aż samo się prosi o tego typu zaczepki..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona... załamana...
emm... no to chyba topiki pomyliłaś :D tu nie o takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha no nie moge
oczywiście nie optuję za ubieraniem się latem w golfy żeby była jasność.. ale to jest wręcz niesmaczne te białe biodrówy z czarnymi pod spodem strinagami wystającymi górą.. i taka laska ma czelność miec pretensje że ktoś na to reaguje..litości.. ubieraj sie jak chcesz ale potem sie nie dziw że jak masz dekolt na pół biustu, to faceci gapią się w cycki zamiast w oczy.. tak samo wczoraj ta jurorka z tanca z gwiazdami była u wojewódzkiego w takiej kiecce że całe cycki jej widac prawie było a potem sie dziwi że cały czas jakieś aluzje do jej wyglądu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
A ja lubie, jak faceci sie za mna ogladaja.....to mi wlasnie daje poczucie kobiecosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona... załamana...
haha ja nie moge --> no właśnie masz 100% racji, ale ja tu mówie o normalnych dziewczynach, a nie półgołych szmatopodobnych w rózowych ciuszkach itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davids....
ruanda - chociaz jedna normalna kobitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona... załamana...
JudkaII --> no tylko tyle przychodzi do głowy o takim.... ale gdzie są normalni faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzę ładną dziewczyne to myślę o tym ,że chciałbym ją pocałowac i przytulić i i nie traktuje dziewczyn przedmiotowo dla mnie jesteście uosobieniem piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona... załamana...
no i tu z podejścia niektórych wywnioskowałam, że łądna dziewczyna = plastikowa lala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha no nie moge
ok, jesli nie mówimy o tych różowych lalach, to myśle że po pierwsze Cok, jesli nie mówimy o tych różowych lalach, to myśle że po pierwsze CHŁOPCY w wieku lat 16 rzeczywiście są niedojarzałymi gówniarzami i cóż, należy ich zwyczajnie olać. jest jeszcze opcja pt. chodzenie w worakch ale czy wtedy tez nie będą dokuczać? poza tym zawsze też trafi sie jakiś pijaczek na ulicy który nawet jak nie jestes wydekoltowana, rzuci jakimś oblesnym textem ale to chyba nie powód by przestać ubierac sie jak sie lubi, nie? nie wiem, czy to jest przedmiotowe traktowanie, myśle że bardziej to ma związek z tym, że w ogóle ludzie, nie tylko faceci, to wzrokowcy i zawsze komentują to, co widzą.. zresztą, czy kobiety nie komentują spotkanych na ulicy facetów?? bo ja b. czesto sie z tym spotykam.. wszystko zależy od poziomu, jaki się sobą prezentuje.. i generalnie olać wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona... załamana...
tak, tak wzruszyłeś mnie :D ok nie ma co nerwów sobie psuć i zniżać się do poziomu... i olać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o raju w maju
Jak zwykle na tapete ida "rózowe lale". Sorki, ale w takiej rózwej lali moze być więcej kobiecości i skromności niż ubranej w szare ciuchy. Nie wiem skąd bierze sie ta nienawiść do rózowego koloru. Zauwazyłam, ze na tym forum zieje sie nienawiścią we wszystko co modne. Mam faktycznie wrazenie, ze siedzą tu same szare myszki, zakompleksione, ktore poprawiają sobie humor tym, ze krytykują inne dziewczyny. To zenujące i śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o raju w maju
A jesli chodzi o temat... to nie martw sie zadajesz sie jeszcze ze szczeniakami i oni z tego wyrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa tam
ostatnio kolega, ma 26 lat od razu zaproponowla mi lozko, chociaz nie chodze ubrana prowokacyjnie, normalnie, olac takich i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syberia 1
faceci juz maja takie mozgi natura tak to po prostu ustawia cel nadrzedny rozmnazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, akurat mam obecnie tego doskonały przykład. Ocieplają nam blok i kręci się w koło pełno robotników. Na początku było nawet miło słyszeć \"o, dzień dobry pani\" itp. Teraz (po jakiś 3 tygodniach ocieplania) mam juz dosyć wszystkich cmokań, gwizdów i zaczepek, po prostu robi mi się głupio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to głęboko gdzieś;-) Po prostu nie zwraca, uwagii, keidyś tak było i wkurzałam się ,że facet patrzy mi na biust , a nie w oczy;-) A teraz niech sobie robią co chcą. Też sobie czasem na apetyczny tyłeczek popatrzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×