Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

Faceci są naprawdę zryci

Polecane posty

Gość gość
ale te s'u'k'i nigdy tego otwarcie nie przyznają jak już to pjertolą o zaradności/odpowiedzialności itp a to i tak wszystko sie do kasy sprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos nie jest w stanie napisac dlaczego jest debilem wiec bez kometarze debilko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzia, ile zarabiasz rocznie netto i ile rocznie brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ogólnie w temacie chodzi o mojego znajomego, który ciągle biega za dziewczyną, która go zdradziła i ruch'ała się przez 5 miesięcy z innym. A biedak ją nadal kocha i wybaczył jej wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile lat zajelo ci zarobienie tej kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są oszustami i chamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu żartowałam, nic ci do tego jakie są moje zarobki. To nieważne. Nie pracowałam długo gdyz jestem dopiero po studiach :O i oczekuje od faceta, że nie bede musiała pracować nigdy fizycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Studzia, tylko inteligentne kobiety moga sobie pozwolic na luxus niepracowania. Ladna buzia to za malo ( zakladam ze twoje foto tu widnieje) A skoro jestes po studiach to masz juz 30 lat. Zakladam, za sama oplacilas swoje studia i mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzia, w dzisiejszych czasach mlodzi ludzie sami zarabiaja na swoje studia. A z takim slownictwem masz szanse na bodyguarda ;) co oznacza, ze bedziesz pracowala za was obydwoje...lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami zarabiaja? a gdzie? :D Na moim kierunku było raptem kilka osób, które tylko dorabiały. Nie da się pogodzić studiów dziennych i pracy, chyba, że są to jakieś kierunki niskich lotów. Jak rodziców nie było stać, to stypendia socjalne dostawali :O Nie wiem gdzie studenci zarabiają na swoje studia, chyba w stolicy puszczając się w wolne wieczory :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuja jako barmani, rozwoza pizze itp, robia zakupy starszym, sprzataja mieszkania, wyprowadzaja psy, itd Brak ci pomyslu, Studzia, na zycie i to jest twoj glowny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł już mam lecz jest on jeszcze w "poczekalni". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obys sie Studzia nie zestarzala w tej poczekalni wraz ze swoim pomyslem w oczekiwaniu na ksiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studza dla ciebie kazdy jest zryty kto nie da sie zdominowac przez ciebie z tego wniosek ze ty jestes zryta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa pijawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba bez wykształcenia, która nie potrafi zarobić porządnej kasy nie ma co liczyć na związek ze mną. Niezaradne nieudacznice precz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×