Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michał121212

...

Polecane posty

Gość gość
Ciebie nie stać nawet na puszczalską dziwke z burdelu bo jesteś nic nie wartym smiecieciem który całe dnie tu spędza . Musisz być mega brzydki i mega tempy ze szukasz tu przyjaciół . Śmieje się z ciebie całe forum nic dziwnego takich debili jest tylko kilku w całej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśćć
całe forum się z niego nie śmieje. Ja go nawet lubię, ma swoje poglądy i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety chca roochaczy i qrwiarzy wiec beda atakowac autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi poglądy... wyżywa się na forum bo dziewicy nie może znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż nie wyobrażał sobie mieć używaną. Ja dziewica mąż prawiczek i intymność należy do nas. Mąż jest zawsze przy każdym badaniu ginekolog cipki i wspierał porody. Nie wstydzę się swego ukochanego bo jest przystojny i jest przy mnie. Bo jak macie pijaka to rozumiem że wstyd brać go gdziekolwiek. Mąż zabezpiecza przed takim badaniem jak u tej pacjentki. .. Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż nie wyobrażał sobie mieć używaną. Ja dziewica mąż prawiczek i intymność należy do nas. xxxxxx Gratulacje, ale w małżeństwie też wam nie wolno się bzykać jakbyście nie chcieli dzieci, więc żadna łaska.... tylko świadomość że mąż nie robił z żadną :) My zrobiliśmy to przed ślubem i nie żałujemy, nawet jakby się czas cofnął to powtórzylibyśmy to jeszcze raz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×