Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet boi sie do mnie zagadac.

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, jest ktos kto mi sie podoba. Ma moj numer, ale z tego co mowila jego znajoma mimo, ze jest mna zachwycony boi sie zadzwonic. Ja nie zamierzam sie za nim uganiac. Bo dla osmielenia powiedzialam juz raz, ze jesli chce mnie zaprosic na kawe i chetnie sie zgodze. Podobno wzdycha do mnie, ale sie nie moze odwazyc. Jak to mozliwe? Na co dzien wydaje sie byc bardzo pewnym siebie facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge go jezszcze jakos osmielic, czy dac sobie spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo dla osmielenia powiedzialam juz raz, ze jesli chce mnie zaprosic na kawe i chetnie sie zgodze." - dalas mu juz zielone światło i sygnał "jestem desperatka" :-( Facet choćby najbardziej nieśmiały na świecie, to jak będzie mu zalezalo to zadzwoni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj slyszalam od jego znajomej, ze jest niby zakochany po uszy, ale boi sie odezwac bo nie wie, czy on tez mi sie podoba. Ma moze zbyt niskie poczucie wlasnej wartosci. Ale to mi sie cz tak kupy nie trzyma, bo jak sama piszesz, gdyby zalezalo odezwal by sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kase raczej nie chodzi; bo ma dobra prace. On mnie chyba zbyt idealizuje z te go co slyszalam i mysli, ze jestem niewiadomo kim, choc jestem zwyczajna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ta znajoma robi sobie jaja albo on. Normalny facet nikomu się nie zwierza z uczuć, a juz na pewno nie w początkowej fazie i tym bardziej nie kobiecie. Zresztą są smsy,jakby się tak wstydził dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli naprawdę jest taki nieśmiały to pomysl na co Ci taka c***a? Źle się poczujesz, a on nie zadzwoni po karetkę, bo będzie bal się zadzwonić :O Nie szukaj wymowek i usprawiedliwien. Poszukaj szczęścia i harmonii wewnątrz siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej jaj sobie nie robia, ta znajoma ma pod 40tke i wydaje sie byc w porzadku babka. Smsa niby jakiegos dostalam Jakis czas temu z numeru ktorego nie znam. Pisalo am hej, albo hej co u ciebie ? nie pamietam juz. Ale jak odpisalam, kim jest, juz nie bylo odpowiedzi. Ale z tej maki chleba nie bedzie, jak sie bedzie tak czail w nieskonczonosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:18 hahaha pani czkawka masz racje, dalas mi do myslenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×