Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

facet często zdrabnia wyrazy

Polecane posty

Gość gość

Nie znam go jeszcze osobiście. Na razie piszemy ze sobą. Poznaliśmy się przez pewien portal.i on często pisze używając zrobienia np herbatka , ciasteczko, obiadek itp. Chcemy się spotkać ale trochę mnie to jego zdrabnianie odpycha bo podobno często mówią tak faceci którzy tak naprawdę są wredny brutalni i w ten sposób ukrywają swój zły charakter żeby na pierwszy rzut oka się nikt nie poznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaszkodzi ci go poznac, moj kolega jest normalny a ciągle mowi teksty typu - ojeju, ojejku, kurka zamiast k***a itp, z twarzy wygląda jak typowy luj, łobuz i nierób a nie przeklina i nie jest agresywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj wyglada jak typowy kark i co? Jest wlasciwielem puchatego kroliczka i nie ma w nim grama agresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat on wygląda normalnie raczej na miłego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest kryptogejem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę zdrobnień. Myślę że ludzie posługujący się takimi 'słówkami" są infantylni, czyli w skrócie duże dzieci. Ale jeszcze bardziej nie znoszę zdrobnień naśladujących mowę małego dziecka. Niedawno w parku słyszałam młodą mamę mówiącą do swojego małego dziecka'" a telaz pojdziemy do domku lobić papu bo Kasiulka jeśt głodna a potem obiadek bo tatuś psijdzie ś placi "( nawet nie wiem jak to napisać) . Mówią do dzieci jak idiotki a potem latają do logopedy bo Dżesika albo Brajanek nie potrafią "r" wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nienawidze zdrobnien u nikogo, a od facetow tak mowiacych mnie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×