Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet mnie olał po rosku znajomości nagle

Polecane posty

Gość gość

a wszystko było dobrze , tak sie wydawało, ostatnio był nawet milszy jak ostatnio, teraz rob jakieś uniki co do spotkan :( Ja nie zamierzam sie mu narzucac i nie bede tego robic bo te spotkania on proponuje sam i przeklada co wczesniej sie mu nie zdarzalo Ciezko mi... Pewnie chodzi o inna kobiete, albo ma mnie dosc Nie żebym sie wywyzszała czy uwazala za cud swiata, ale zdaniem ludzi ja jestem atrakcyjniejsza od niego np koleżanki sie pytaja co z nim robie, ze bym mogla miec przystojniejszego jak mój były... A on i tak mnie olal Od wczoraj ciagle pije i nie moge sie wziac w garsc, tak sie cieszylam ze znowu sie spotkamy, a tu nagle z dnia na dzien wszystko sie popsulo. Dziwne ,że tak nagle bo przeciez nowa kobieta by sie tak nagle nie pojawila musiala by byc juz wczesniej Nie rozumiem tego:(I to wszystko po takim spotkaniu gdzie wszystko było super i czulam ,ze zblizylismy sie do siebie. Dzisiaj chyba znow sie upije bo nie dam tak rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas straszna toksyna ten twój facet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem był owszem toksyczny, to juz nie pierwszy raz, ale tez bywalo bardzo dobrze miedzy nami jak np ostatnio, a teraz nie wiem co sie moglo stac. Naprawde ostatnio był super culy i miły, po spotkaniu ciagle pisał, teraz zaczyna robić jakby jakieś uniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety tez tak postępują i nie sa biedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak nie postepuje, jak mi facet przestaje pasować mówie mu to wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale powiedzcie mi jak to jest możliwe. Że na ostatnim spotkaniu było swietnie jak mało kiedy, po nim on wydawał sie mna oczarowany , a potem nagle robi jakieś uniki? Wytłumaczy mi to ktos dlaczego tak sie moglo stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co :) tez bylam z takim popaprancem ponad pół roku, w piatek gotowal mi kolacyjke a w sobotę po wyjściu ode mnie przestał się odzywac. Jednego dnia super drugiego ma wahania. Olej go dziewczyno, facet ma być facetem a nie chlopczykiem z rozterkami. Tez nie wiedziałam jak przetrwam rozstanie, taka byłam zakochana, koniec końców po rozstaniu odzylam i zastanawiałam sie czemu bylam taka głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×