Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blind date

facet nalega na randke w ciemno czy isc

Polecane posty

Gość blind date

j.w.sluchajcie,nie wiem jak to rozumiec,on widzial tylko zdjecie mojej twarzy,nie poprosil o inne zdjecia,przeciez moge wazyc 100kg np....zaproponowal randke w ciemno,nie chce pokazac swojej twarzy,kiedy spytalam dlaczego,odpowiedzial,ze lubi wyzwania i chce ranki w ciemno.jeszcze bym zrozumiala,ze on z jakichs tam powodow nie chce sie pokazac,ale zeby nawet nie byl ciekawy mojego wygladu????co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys umowilam sie na taka randke w ciemno. Rozmawialismy sobie pare dni i stwierdzilismy, ze skoro tak fajnie nam sie rozmawia to czemu bysmy mieli sie nie spotkac i pogadac na zywo. W dodatku bylismy z tego samego miasta. Wiec jak juz ustalilismy miejsce i godzine, to ja wypalilam ze chetnie bym zobaczyla jego fotke i ze jak bedzie chcial moge jemu wyslac swoja. On stwierdzil, ze wyglad sie dla niego nie liczy i ze nie chce zebym mu wysylala, a on tez nie wysle bo nie ma, wiec dalam spokoj. Poszlam w ciemno. Jak go zobaczylam to myslalam ze zapadne sie pod ziemie, byl odrazajacy. Wszystkiego mi sie odechcialo. On caly czas nawijal, komplementy jeden za drugim mowil. A ja tylko powiedzialam, ze wiecej sie juz nie zobaczymy i zeby nr mojego tel wykasowal i juz sie nigdy nie odzywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blind date
i w dodatku chce sie spotkac w restauracji,jak sobie pomysle,ze czekajac na zamowienie cala wiecznosc(w koncu sobota wiec restauracje sa pelne)a tu nie ma o czym rozmawiac...to juz bym wolala do jakiejs kawiarni lub nawet dyskoteke,gdzie atmosfera nie wymusza koniecznosci stalego dialogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To umowcie sie w dyskotece. Powiedz, ze do restauracji pojdziecie kolejnym razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×