Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet panna jak poznac czy mu zalezy

Polecane posty

Gość gość

Witam , od jakiegos czasu spotykam sie z facetem z pod znaku panny , mialam wczesniej znajomych z pod tego znaku ale w blizszych relacjach z facetem z pod tego znaku jestem po raz pierwszy .... To ciezki orzech do zgryzienia bo jest raczej zamknietym w sobie malomownym facetem ale pewne jego zachowania wskazuja na to ze moze cos w tym moze jest ... Jest wobec mnie bardzo cierpliwy ja jako ryba/chinski tygrys dzialam czasem impulsywnie , cos mu nagadam glupio ale on na drugi dzien 1)udaje ze nic nie pamieta 2) twierdzi ze kobiety tak maja 3) zwala na to ze pewnie za duzo wypilam Moze czasem byc troche chlodny i obcesowy ale jesli ja strzelam focha ;-) zmienia front , dzwoni , jesli bardzo mily Nawet w mojej obecnosci snuje czasem plany , marzenia na temat naszej wspolnej przyszlosci to jak to z nim jest drodzy panowie panny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Facet panna jak poznac czy mu zalezy? - ja strzelam focha zmienia front , dzwoni , jesli bardzo mily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialam dodac ze jesli jestesmy razem i wyjdzie w rozmowie ze ja mysle ze on robi cos nie tak stara sie to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panny to marzyciele więc się do tego gadania nie przywiązuj. A czy zależy to raczej okazuje czynami, niż słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×