Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sebastian12345

Facet po 30 czy już czas na założenie rodziny

Polecane posty

Gość Sebastian12345

Cześć, Sebastian, lat 31. kawaler. Pracuje w korporacji ( zarabiam 3,3k na rękę) - wynajmuje z dziewczyną mieszkanie. Obawiam, ze tego, ze mój czas już minał i ze powinienem założyć rodzinę. Kupić mieszkanie, spłodzić dziecko itp. Jak sądzicie czy już czas młodzieńczych szaleństw poza mną i czas się ustatkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ? skoro większosc małżenstw i tak konczy się rozwodem, a 70% zonatych facetów przyznaje sie do co najmniej jednej zdrady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dziewczyna chce dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba czas najwyzszy, zeby nie mowili w szole ze dziadek na wywiadowki przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie mama urodzila gdy miała 21l moja koleżanka ma mame która urodziła ją w wieku 42l no i co z tego? obie miałyśmy dobre dzieciństwo, różnica taka że jej mama miała troche wiecej w domu, gdyż zrobiła karierę przed zajściem w ciążę, a tak to niczym się nie różnia nasze matki, obie są energiczne i ubieraja się modnie z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roznica jest taka ze ty bylas wpadką w wieku 20 lat a jej matka dlugo musiala sie starac o dziecko, ze dopiero po 40 jej sie udalo. ale i tak mlode matki na propsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używaj życia ile możesz ja mam 30 lat wyszłam niedawno za mąż przed ślubem było super po ślubie masakra :( na dziexko masz jeszcze czas i ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam planowanym dzieckiem :) rodzice moi wzieli ślub gdy mama miala 20 l a tata 22l, mieli mieszkanie własne, ja i mój brat byliśmy planowani :) teraz moja mama nie chce juz dzieci i bardzo porządnie sie zabezpiecza (moja ciotka miała 2 wpadki jak miała 19 i 23l)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×