Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet przed poznaniem mnie chodził do agencji

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj mi powiedział mój partner, ze nim mnie poznał, a był sam korzystał z ofert agencji towarzyskich. Trochę mnie to zraziło do niego, ale wtedy go nie znałam, więc nie mam wpływu na jego przeszłość. Jak Wy byście zareagowały na taką wieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaden problem mała
jak nie miał kobiety to co miał robić? chodził z potrzeby fizycznej i tyle. Seks z prostytutką dla faceta to jak splunąć, nic nie znaczy. Sam akt to tylko wyładowanie fizyczne. Nie widze problemu. 95% facetów było w burdelach, jak nie 100%. Teraz ma ciebie to nie musi chodzić, chyba że mu za mało dajesz albo nuda się zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedział, zę chodził do agencji, bo seks z jakąś przypadkową kobietą nie wchodzi w gre. Mówił, zę w agencjach ma pewność, ze kobieta jest zdrowa i czysta i ze niczym go nie zarazi, a z jakąś obcą tej pewności nie miałby. Mówił, ze to 100 procent bezpieczne dla zdrowia, bo ona są ciągle badane te kobiety i żebym się o własne zdrowie nie obawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalne myślenie
niech już nie chodzi, a testy niech zrobi bo syfa zawsze można złapać, może ktoś przed nim używał tą panne i dał jej syfa a ona go dalej podała, co z tego że badania co tydzień jak jest kilku klijentów DZIENNIE i każdy może syfa przynieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badań nie robił, chciałamm go namówić, ale powiedział, zę to pewne na 100 procent, bo od tego czasu minęło kilka lat i nie ma żadnych objawów, a te panie pachną czystością i są bardzo zadbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One musza codziennie przejść wszystkie badania, więc sa super zdrowe- wiem, bo bywałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiąca Olcia
Kurde... autorko nie wiem co ja bym zrobiła.. fakt ze nie masz wpływu na przeszłość partnera, ale napewno zrobiło ci się przykro i głupio, ale jak mowil ze one są takie ohh ahh czysxiutkie i wogole nie miał chyba na myśli ze ty nie dbasz o higienę czy coś? Jejku.. ja bym się poplakala jakby mi mój facet coś takiego powiedział, no i tez zraziloby mnie to do niego, nawet bardzo:( przykro mi kochana:( (przytulam cie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie, nie chodziło z tą czystością o mnie, ale chciałam dopytać, jak u nich z higieną było, on odparł, zę zawsze czyściutkie i przed każdym dniem pracy przechodziły badania. Mój partner jest dumny z tego, ze się doświadczył w taki sposób, dla niego to normalne, jak męzczyzna jest samotny jakiś czas. Mówił też, ze żadnego obrzydzenia nie ma, bo one muszą bardzo o siebie dbać te panie, żeby nie zrazić klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I że dzięki temu, jest mi teraz dobrze z nim w łóżku, bo to właśnie tam się wiele nauczył. Gdybym wiedziała wczesniej, to nie poszłabym z nim do łózka, ani chyba nawet związku bym nie zaczynała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiąca Olcia
Powiem Ci ze za to dałabym mu w gębę, przepraszam cie kochana ale jak może wogole coś takiego tobie mówić??? Ze dzięki temu jest tobie z nim dobrze w łóżku? Czyli chodził na korepetycje do burdelu? Czy używał prostytutek jako swój trening... obrzydliwy i hamidlo z niego! Ja zastanowiłabym się na twoim miejscu nad kontynuowaniem tej relacji... skąd wiesz czy robi to z tobą z miłości czy bo tak ****** prostytutke i inaczej nie umie... dużo mam myśli w głowie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy proste jesteście goooowno kogo obchodzi przeszłość co było a nie jest itd.. A tobie aurorko powiem z doświadczenia jak się facet konkretnie wyszaleje za młodu to później mu głupoty do głowy nie przychodzą wiem coś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 28 lat a jakos w burdelu nie bylem i nigdy nie bede. Autorko nie masz w plywu na jego przeszlosc ale masz wplyw na przyszlosc i na to czy chcesz z kims takim byc... Dobrze ze ja wole dziewice przynajmniej sie niczym nie zaraze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
$na starosc,beda ci sie rece trzasc:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpiąca Olcia dziś typowy pusty babsztyl. Takie prymitywy jak ty powinni na łańcuchu w piwnicy trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za facet który musi z Brurdelu korzystać będąc młodym mężczyzna mój mąż ma 43 lata i w Burdelu nie był owszem miał kobiety prze ze mną ale żeby przespać się z którąś musiał ja darzyc jakimkolwiek uczuciem , a nie brudel to jest dobre dla faceta desperata albo sexoholika, on już zawsze będzie tam zaglądał taki typ ja bym nie umiała z kimś takim być on nie miał oporów by tam zaglądać taki zwierz co nad hucia nie panuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet tez spal ale z jedna. Mimo wdzystko tak mnie to obrzydza ze gdybym byla na niego mega napalona (juz nie bywam) ale jakbym byla i przeszloby mi chocby przez mysl ze dpal z d***** to w sekundzie mi przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się najbardziej bałam, że mógł coś złapać, ale on wmawia mi, ze to jest pewne na 100 procent, że tam pracują same zdrowe kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz co to okienko serologiczne? to sobie sprawdź! wylęgarnia syfu. Ktoś tu już napisał co z tego że m,a badania jak w każdej chwili może się zarazić od następnego klienta? jaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam to partnerowi, to mi wmawia, ze to niemożliwe, ze przesadzam, ze jestem staroświecka. Ze One są perfekcyjnie badane każdego dnia, ze prędzej się od zwykłej kobiety można czyms zarazić niż od prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
Ja mam 31 lat jestem prawiczkiem i nigdy nie byłem na prostytutkach Obawiam sie ze mnie czym zarazi HPV , HIV , KIła , a nie mam pieniedzy na leczenie , bo jestem nieubezpieczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
Oczywiscie z prostytutką nie trzeba uprawiac seksu , można iśc na masaż nagim ciałem bez lodów i tym podobnych . problem w tym ze nie mam zamiaru placic 100 zł za godzine masażu Panny na kasie w biedronce muszą pracować 8 godzin by zarobić 100 zł a tutaj jakas d***** mialaby wyciagnac ode mnie 100 zł za godzine glupiego masażu ? Raczej nie jestem do tego przekonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawik idz na dziffki masz 31 lat najwyższy czas , jak ci do tej pory nikt nie obciągnął , to przestań wierzyć w miłosc i tak ci nikt nie obciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie : Gdyby Kobiety ceniły tych , którzy nie chodzą na d******* To już dawno miałbyś robionego loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bym nie poszedł na d***** nie wziąłbym dziewczyny która nie ma błony właśnie między innymi ze względu na to że jej były mógł chodzić na d***** i czymś ją zarazić wole dziewice jeszcze z wielu innych powodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego, co mi wiadomo, to on nie spędzał tam godziny, a całe noce! Młody taki też nie jest, bo ma 45 lat, jesteśmy zaręczeni, rozważam zerwanie z nim, nie dotknę go już! Mówiąć mi to nie był świadomy, ze go skreslę, mówił, ze myslał, ze do tych spraw mam normalne podejście, a nie staroświeckie. Za dużo powiedział, jak go kochałam, tak teraz czuję niechęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wy głupie jesteście! Przeciez po każdym kliencie partnerki są badane, mają robione codziennie testy na HPV, wiem, bo chodziłem do agencji nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego takich rzeczy nie mówi się kobietom, bo robią tylko problemy później. A te panie są czyściejsze niż niejedna z was i tez maja rodziny, mężów. rozmawiałem z niejedną z nich, prowadza normalne życia, są bardzo w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku dni się z nim nie spotykam, musze zadecydować, co dalej z tym związkiem. Brzydzę sie go nawet pocałować, czyli chyba będzie koniec. Oczywiście on tego nie rozumie, uznał, ze jestem staroświecka, ze co ma zrobić facet, który nie jest w związku- męczyć się z popędem. Powiedział mi też, bym się cieszyła, ze na zabawach żadnych panienek nie wyrywał, bo takich mogłabym się brzydzić, a nie czystych pań z agencji, co to są regularnie badane. Że on jest rozsadny, a ja nie potrafię tego zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w stanie zakochać się tylko w pięknej i młodej dziewicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×