Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet unika seksu po 10 dni, co robić?

Polecane posty

Gość gość

Pisze tu bo potrzebuje porady. Jestem z facetem ma 33 lata. Moj facet twierdzi,że seks nie jest wazny. Nie mowi mi nic milego, nie lubi pocalunkow, nie caluje mnie bo np mam suchą skorke na ustach.? Zwyklą sprzeczke o durnoty zamienia w awanture, podczas której, potrafi krzyczec zebym znalazla sobie innego i lepiej mu bylo gdy byl sam. Nie kocha się ze mną w ogóle. Nie potrzebuje tego. Gdy go pieszcze przez 10/15 min leży nie robiąc nic. Albo odpycha moje ręce. Ostatni seks wyglądal tak, że on dosłownie leżal krzyżem, nie dotknął mnie nie całował. Nie lubi pieszczot oralnych są dla niego nienormalne. Jestem atrakcyjna dziewczyna, szczupla, zadbana. Mam powodzenie u plci przeciwnej. On tez to widzi. A ja zwyczajnie tracę zainteresowaniw nim. Każda rozmowa na ten temat zmienia się w awanture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dlatego bo jesteś nudna, denna, nie masz żadnych zainteresowań, zwykła przeciętniara do tego z mania wielkości. Masz rację, zostaw tego faceta skoro TAKIE MASZ POWODZENIE, a on niech sobie poszuka wartościowej mądrej kobiety! proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci ta żenująca namiastka faceta? jak potrzebujesz współlokatora to sobie znajdź koleżankę, przynajmniej pogadać będziesz miała o czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zale swoje z powodu braku partnera wylewaj gdzie indziej. Nudna? A co ma seks do nudy? Ależ i owszem powodzenie mam. Nie widzę w tym nic wywyzszajacego się, gdybym nie miała i on by mnie nie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty ile masz lat autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jest normalny, to ty masz coś z głową. Seks nie jest ważny, ale tobie tylko na tym zależy. Nie pomyślałaś że może jest taki bo coś mu się stało? Awantura w pracy? Kłótnia w jego rodzinie? Porozmawiaj z nim szczerze jeśli go kochasz, a jeśli zależy ci tylko na seksie to się od niego odczep, bo nie jesteś jego warta. A skoro też masz takie powodzenie to innego faceta w try miga znajdziesz i będziesz miała ten swój seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jasne, ze związek bez perspektyw,po co z nim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gej, impotent, a może ty masz zawyżone mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks JEST ważny. Bardzo. bez udanego życia intymnego nie ma udanego związku. Można udawać, nawet przed sobą, że tak nie jest, ale jest. To rzutuje na inne obszary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehe, ale ważniejsza jest miłość. Może ten facet najzwyczajniej w świecie nie ma wielkiego popędu seksualnego? Ja jestem aseksualna i całe szczęście znalazłam sobie aseksualnego mężczyznę. Po prostu nie przepadamy za seksem i tyle, a kocham go nad życie, i wiem, że on mnie też. Związek bez seksu też może być udany, jeśli w tym związku jest uczucie. A w związku autorki tego tematu nie ma w ogóle uczuć, widać że facet już zmęczony jest nią, a autorka tylko o seksie papla, no to nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam cos z glowa bo chce uprawiac seks ze swoim partnerem? Powaznie? Jesteśmy ze sobą 3miesiace. Nie czuje potrzeby przytulenia mnie, pocalowania. Potrafi 'wyrywac' mi sie z rak jak wieszam mu sie na szyi na przywitanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolie 152
TO wolałabys takiego co by z ciebie nie schodził przez całą noc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow to szybka jesteś, tylko 3 miesiące, wow. No to facet cię nie kocha skoro nawet nie chce cie przytulic czy pocalowac i tyle, nie dziwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego, że jesteś aseksulana powinnaś przestać wypowiadać się na temat seksu, bo ten seks mógłby dla ciebie nie istnieć. Nie wiesz jak dla normalnych seksualanie rozwiniętych ludzi jest ważnym aspektem. Nie mówię o zezwierzeceniu w seksie, mówię właśnie o miłości. Z miłości chce czuć bliskość swojego partnera i z miłości uprawiać z nim seks. Nie mów mi jak smakuje seks wg ciebie skoro nie smakuje ci w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś laska, to że Ty i Twój facet seksu nie lubicie nie znaczy, że inni tak mają. Ośmielę się nawet stwierdzić, że to Wy jesteście w patologicznej mniejszości (patologicznej bo nie uzasadnionej ewolucyjnie, nie bierz tego do siebie). Dla przeciętnego człowieka seks jest wazny i to przezeń buduje się bliskość w związku również. Jeżeli go nie ma to samoocena spada, człowiek nie czuje się pożądany, kochany i jedyny. To jest naprawdę przykre i szalenie destrukcyjne. I dlatego właśnie powinna się z nim rozstać, nie pasują do siebie pod tym względem i z tego nic nie będzie. Pojawią się pretensje o inne rzeczy, które będą tak naprawdę emanacją problemu podstawowego, czyli właśnie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ale tu chodzi o pocałunki i czułości, czy sam seks i stosunek właściwy też tak traktuje? Bo nie każdy facet musi lubić pocałunki, ale na pewno każdy zdrowy facet lubi seks.Poważnie, KAZDY zdrowy facet.Jeśli po 3 miesiącach jest taka posucha to kiepsko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy zdrowy facet... boże wy cos macie z glowa no ja p*****le co za gowniany i cholerny wiek gdzie tylko ten popierzony seks seks seks ja p*****le. Idzcie do burdelu k****, ja chce juz umrzec kiedy widze takich ludzi nosz k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dolacze sie do tych co mowia ze facet jest OK, tylko po prostu wasz zwiazek jest powierzchowny.zamiast sie lepiej poznac na poziomie uczuciowym, od razu wskoczyliscie do lozka.zadna milosc was nie laczy a facet wyraznie potrzebuje czegos wiecej ale cie nie kocha, ani ty jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli sądzisz, że ludzie wcześniej nie chcieli uprawiać seksu i związki się przez to nie rozpadały lub zmieniały we własną karykaturę to gratuluję dojrzałości. Niestety jesteś bardzo niedojrzała i niewiele wiesz o prawdziwym życiu, a wydaje ci się, że wszystkie rozumy pozjadałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale to jakaś męska kłoda i peezda, a nie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Wow to szybka jesteś, tylko 3 miesiące, wow. No to facet cię nie kocha skoro nawet nie chce cie przytulic czy pocalowac i tyle, nie dziwię się. Chyba troche za szybka i facet stracił zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Facet jest normalny, to ty masz coś z głową. Seks nie jest ważny, ale tobie tylko na tym zależy" x impotent, pravik czy brzydal z małym kootasem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, bo autorka ma 16 lat i z seksem powinna zaczekać, aż pochodzą za rączki przez jakieś 1,5 roku. Jak zwykle najwięcej do powiedzenia ma dzieciarnia, która o prawdziwym życiu nie wie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są 3 wyjścia A) homoseksualista, dla którego służysz jajko przyzwoitka przed matką i babką B)impotent C) niedoświadczony prawik bojący się kompromitacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćherbata
No właśnie za szybko. Dlatego lepiej z seksem poczekać chociaż ten rok. Bo tak to połączyło was pożądanie, a nie miłość no i przez to wam się teraz nie układa. Miłość bez seksu to też miłość, ale seks bez miłości.. no co to jest, bo na pewno nie miłość. A zwłaszcza po tak krótkim czasie. Autorko, następnym razem bądź cierpliwa, a nie, teraz się dziwisz, że się znudziłaś facetowi, jak od razu cała mu się otworzyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks, seksem. To mało ważne. Ale wy nie macie żadnych podstaw. Autorko, piszesz, że jesteś z nim 3 miesiące, a on nie lubi pocałunków??? To Ty w ogóle z nim jesteś jako z mężczyzna czy z bratem?? A jak już jape drze o błachostki po tak krótkim czasie to wywal za drzwi i niech sobie znajdzie inną do j****ia mordą. Z tobą jest wszystko w poządku. Facet to jakś Eunuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
impotent, pravik czy brzydal z małym kootasem? x 3 w 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka szybka? Znaliśmy się 3miesiące zanim zaczęliśmy ze sobą byc. Bardzo powoli to się rozwijało. Widywalismy się, on próbował mnie poderwać, ja pochodziłam z dystansem. Nie mamy po 15 lat, że czekam z pierwszym stosunkiem rok czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Autorko ale tu chodzi o pocałunki i czułości, czy sam seks i stosunek właściwy też tak traktuje?" x A po co kobiecie taki bezuczuciowy humanoid? Ten facet jest jakiś oziębły - i w życiu i w seksie. To nie jest normalne żeby facet tak stronił od jakichkolwiek czułości ze swoją dziewczyną, zwłaszcza na początku związku - większość par nie może się wtedy od siebie odkleić i to naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×