Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet wrażliwy i delikatny

Polecane posty

Gość gość

Istnieją jeszcze tacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 190cm
ja jestem ale zadna dziewczyna takiego nie chce dziewczyny nie lubia spokojnych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnneMarie_
wyzdychali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieją ale są zakamuflowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernank
odpuść sobie kobieto takiego gostka, zanudzisz się z lalusiem, on będzie pięć razy pytał, czy może w nosek pocałować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_z_krwi_i_kości
wrażliwość u samca to oznaka słabego materiału genetycznego. Każda kobieta zostawiła mnie z tego powodu. Najpierw się ze mną wiązały bo mam wygląd, ale potem gdy kapnęły się, że jestem wrażliwy to odchodziły pod wymyślonymi pretekstami. Laski ściemniają żeby nie wyjść na płytkie. Według praw biologii taki facet jest zawsze hen daleko za samcem alfa( brutalem i troglodytą). Jak ktoś jest chamski, agresywny, bezuczuciowy itp. to zalicza sobie ile chce. Nawet te kafeterianki, które piszą co innego dają takim d*&*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin mali
to pedaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamerrka
Mój facet taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrażliwy facet to skarb :) ale takich już nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem czuly i wrazliwy i takiej tez dziewczyny szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmbq
Ja jestem inteligentny, przystojny, oczytany, bogaty...i nadwrażliwy. Dziewczyny się mną nie interesują , ja nimi już też nie zresztą, mam to w d***e, celibat to końca życia , żadnych k***a dzieci śmieci, święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takiego ;) wg mnie facet 190-200cm o wrazliwosci , delikatnosci dziecka albo kobiety jest bardziej meski niz "samiec alfa" 160-179cm.to wyglada jak szczekajacy mops a duzy dostojnu wrazliwy wilczur albo doberman. Samce alfa sa smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co tu się rozpisywać. W mojej oceni sprawa wygląda tak: Typowym kobietom tylko się wydaje, że takich lubią. Wrażliwy facet nie działa na nie seksualnie. Taka męska przyjaciółka. Oczywiście kobiety mają inna teorię na ten temat, że właśnie czuły, wrażliwy jest spełnieniem, ale on nie jest prawdziwym mężczyzną, więc związków z nim nigdy nie zaplanują w swojej podświadomości, a tym samym nie poczują tego czegoś... Powiedzą mu, wiesz, jesteś super facetem, lubię z tobą spędzać czas i w ogóle, ale to nie to. Nie martw się, na pewno trafisz na swoją... Wrażliwych facetów lubią kobiety wulgarne, ostre, z niską osobistą wrażliwością, czyli męskie. Relacja trwa do momentu jak przyjdzie ci do głowy to, że chcesz mieć swoje zdanie. W takiej relacji by z nią być "misiu przytulaku" zapomnij o własnym zdaniu . Jakie kobiety zdecydują się na wrażliwego faceta? Z niską samooceną, albo te będące pod presja życiowego celu, po licznych nieudanych związkach, w momencie dobijania do wieku, gdzie szanse np. na dzieci im wyraźnie spadają, a uroda powoli zaczyna się kończyć. Świat relacji jest bezwzględny i bezkompromisowy, pełen iluzji. Jednak jest na to wszystko rada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli tzw Dominy lubią takich facetów ? Dominujące ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialy chlopak
Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
Jestem ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrażliwych facetów lubią kobiety wulgarne, ostre, z niską osobistą wrażliwością, czyli męskie. - bzdura. Właśnie takie nie lubią raczej i to te z niską samooceną wiązą sie z brutalami ktorzy je poniżają. ja lubie wrazliwych bo sama jestem wrażliwa więc tylko z takim sie dogadam i zrozumiem :) bo to ten sam poziom jestem delikatna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko takich lubie,takiego wybrałam a miałam w kim wybierac,mam najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sraczo maczo miałam w powazaniu,oni sa pusci zbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a upodobania innych kobiet? uważam kobiety za idiotki wiec takie tez maja upodobania do samczyków,wiem ze to idiotki w większości bo one mi nawijają o wszystkim,nie wymyslilam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×