Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet zapadl sie pod ziemie

Polecane posty

Gość gość

Chyba mnie zostawil,zdradzil albo nie wiem co ? Z dnia na dzien przestal sie odzywac,wiem ze balowal z kumplami. Ciagle siedzial na sympatii,klocilismy sie,mial mnie w d***e. W lozku tez mu wszystko przestalo pasowac. Ciagle mnie krytykowal,wyzywal sie na mnie,czepial.. Kazdy weekend spedzal nie wiem gdzie,ze mna nie. Ostatnio duzo pil. Ja jestem teraz chora. Mam nowotwor I biore chemie. A on ? Zniknal bez slowa. Nie odzywa sie od tygodnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylismy razem 4 lata. On byl kilka razy zagranica,ja zawsze czekalam. Nigdy nigdy go nie zdradzilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi co teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej s********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co wszystko jasne . Wybral mlodsza blondyne z idealnymi brwiami paznokciami I makijazem jakich wiele na ulicy ! A mnie zostawil nic nie mowiac. Info mam sprawdzone. Najgorsze jest to ze ona jest na jakims kosmetycznym kierunku policealnym a ja na medycynie Ona zdrowa ja chora I gdzie tu sprawiedliwosc ? A on nawet nie zauwaza co zlego zrobil I nie czuje poczucia wina rozumiecie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za bledy ale szybko pisze I jestem zdennerwowana,serce mi peka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież sama piszesz że ciągle sie klóciciliście i mu nie pasowałaś. To o co pretensje? Myślisz że na raka przykleisz chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za świat?? Już nikomu nie można ufać... Zdrowiej, jestem pewna, że spotkasz jeszcze miłość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:02 tu nie chodzi o raka!! Jaką trzeba być miernota aspoleczna żeby tak dokopywać autorce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olabbb
Mój Boże:( Współczuje Ci koleżanko. Nie koncenyroj się na bydlaku. On i tak nie był dobrym kandydatem na partnera dla Ciebie. Może lepiej że odszedł. Hak mu w smak!!!! Skup się na sobie i na swoim zdrowiu a miłość znajdziesz. Każdy z nas ma na tym świecie bratnia duszę. Ponad to nie zwracaj uwagi na złośliwe komentarze. Nie wszyscy tu są taktowni..... trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro studiujesz medycynę może czuł się przy tobie za głupi ? Wołał ładna i tepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olabbb
Za takie zachowanie los się na nim zemsci i na tej jego bezdusznej Panience też. Wierzę w to!!!! Wartosciowa dziewczyna nie odbiła by faceta chorej osobie....Sumienia nie ma c**a!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olabbb
Los się na nim zemsci i na tej jego c***e też Normalna laska nie rozbija związków w chorobie. I on i ona nie mają sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olabbb
Sorry za 2 komentarze myślałam że pierwszy nie wszedł a dyskusja mnie wciągnęła więc pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co ja chyba juz nawet nie chce wierzyc w jakies zemsty.. Niech sie dzieje co chce Fakt ostatnio nie wygladam za dobrze,ale nigdy nie odmowilam mu pieszczot,seksu. Mimo wszystko sie z nim chcialam widywac. Ja jestem z natury spokojna dla mnie wartosci w zyciu to milosc,zdrowie ,szczerosc A on chyba sie jeszcze nie wyszalal. Ostatnio mi mowil ze moglabym o siebie zadbac troche,pomalowac sie I wgl.. ale jak jak czlowiek ledwo ma sile zeby posprzatac. Chcialam spokojnego zycia pelnego milosci a on ciagle cos innego,nowego. Chyba sie mna znudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge zrozumiec tylko jednego. Jak mogl to zrobic w takim momencie ? A jeszcze ostatnio jak plakalam ze wychodza mi wlosy to mnie przytulal I mowil ze pojedziemy kupic peruke ze mnie kocha ze mu to nie przeszkadza. Jestem w rozsypce totalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pelno kurw na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gornik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykopał sobie kurwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt ostatnio nie wygladam za dobrze,ale nigdy nie odmowilam mu pieszczot,seksu. Mimo wszystko sie z nim chcialam widywac. Ja jestem z natury spokojna dla mnie wartosci w zyciu to milosc,zdrowie ,szczerosc A on chyba sie jeszcze nie wyszalal. Ostatnio mi mowil ze moglabym o siebie zadbac troche,pomalowac sie I wgl.. ale jak jak czlowiek ledwo ma sile zeby posprzatac. Chcialam spokojnego zycia pelnego milosci a on ciagle cos innego,nowego. Chyba sie mna znudzil X Dziewczyno, kopnij go w dupę... Albo w jaja, zasłużył :O Znajdziesz jeszcze porządnego faceta, ten jest niewart splunięcia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogl sobie chociaz znalezc madra a nie taka jak kazdy. Teraz to wszystkie kosmetyczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyczki a za kilka lat kazda na d***e bedzie siedziec bo nie bedzie miala gdzie pracowac I ci madrzy panowie beda je utrzymywac buahahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Cie olewal to czemu sama go nie zostawilas? Miał Cie w d...e wiec to było pewne ze prędzej czy później Cie zostawi. Gdybyś sama z nim zerwała przynajmniej zachowalabys honor a tak...żałosne ze tkwilas w tym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latwo Ci mowic ale sie jest chorym to sie potrzebuje tej drugiej osoby wiesz. Tak wgl to on przestal sie odzywac a ja mu napisalam,ze to koniec ze już dosyc. On nawet nie potrafil tego zakonczyc twarza w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie takie jest zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze co za frajerka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego frajerka ? Zakochala sie dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam, że raka wymyślił biznes farmaceutyczny, jesteś chora bo brakuje Ci witaminy b17, kiedyś marynarze chorowali na szkorbut i nikt nie wiedział co to jest a tak na prawdę brakowało im witaminy C!!!! Zacznij jesc morele pestki moreli i wiele owoców i warzyw z witamina b17, wyjdziesz z tego. A chłopaka olej bo jego jest na peczki :) jeszcze będziesz o wiele szczesliwsza przy boku połówki. Za niewartościowymi chłopakami się nie płacze :D głowa do góry kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×