Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet zimny uczuciowo, czy któraś z takim była?

Polecane posty

Gość gość

Mam powoli dosyć mojego związku! Dwa lata razem, on kompletny uczuciowy lodowiec. Nie okazuje uczuć, jak go przytulam to jak kłoda jest sztywny, czyli przytulic się da, a odwzajemnienie przytulenia mu cięzko przychodzi. Do całusa tylko policzek nadstawia. na poczatkach było z tym lepiej, ale wydaje mi się, że zmuszał sie wtedy do tego, natomiast teraz zupełny lodowiec. Zmiania się tylko o 180 stopni przy seksie, wtedy to przytula, jest zupełnie inny. Czy któraś z Was była lub jest w związku z takim zimnym facetem? jak się związek układa lub układał? Jak sobie radzić z brakiem fizycznej bliskości w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam z takim to był dramat, nie wytrzymałam i odeszłam. czułam się jak trendowata przy nim. na szczęście teraz mam faceta który uwielbia się przytulać i całować a tamten to był jakiś dewiant uważam, bo normlane to nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad ten facet? może to ten sam :-) dziewczyno odpuść sobie bo będziesz się czuła jak ja, nie da się z kims takim być, to jest chore. człowiek potrzbuje dotyku, przytulenia, pocałunków bo wtedy tworzy się bliskość. Seksem się tego nie osiągnie, a on pojmuje bliskość poprzez seks. Ten mój ex był maniakiem seksulanym, oglłądał p****le nawet przy mnie, seks mógł uprawiać kilka razy dziennie ale już żeby przytulic, pogłaskać, pocałować to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ten mój to samo- seks mógłby kilka razy dziennie, ale żeby uczucia okazać inaczej- przytulić sam od siebie, jakoś czulej powiedzieć niz tylko po inieniu (nawet go nigdy nie zdrabniając), to on nie potrafi. Też czuję sie jak jakas trędowata, gorsza, brakuje mi zwykłego okazywania uczuć. On twierdzim ze już tak nie potrafi, że tak potrafił, gdy był małolatem, a dziś jest dorosły, ma za sobą rozwód i już mu nie w głowie przytulanie się, ze tylko dzieciaki tak sobie uczucia okazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja- dorosła kobieta- mam sobie szukać nastolatka, zeby mi okazywał uczucia- z tego , co on mówił to własnie wynika! Jakby człowiek dorosły już nie był skłonny do czułości innej niż sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×