Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 29letnia kasia

Facet zostawił mnie dla innej, teraz chce powrotu, co robić??

Polecane posty

Gość 29letnia kasia

Po 6 latach facet zostawił mnie dla innej. Póki byliśmy razem nie sypiał z nią, nie zdradził mnie, doszło między nimi do kilku spotkań, widziałam ich meile pełne wzajemnych wyznań miłosnych. Minęło 8 miesięcy a on nagle pojawił sie w moim życiu i błaga o wybaczenie. Mówi że ani przez jeden dzień nie mógł nie myśleć o mnie, że to była pomyłka, że nie potrafi beze mnie żyć. Nie wiem co robić, co myśleć. Kocham go ale czy to możliwe że facet który kochał prawdziwie mógl mnie zostawić, pomylić sie?? Boje sie że to jedynie przyzwyczajenie przez niwego przemawiają i fakt że z tamtą coś mu nie wyszło. Pomocy. Ktoś z was ma takie doświadczenie? Można takei coś naprawde wybaczyć i wrócić do tego co było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie z tamtą mu nie wyszło i myśli ze może wrócić do tego co było żeby nic nie tracić. Facet jeśli poszedł do innej nie kocha Cię prawdziwie, gdyby Cię kochał nie odszedł, nie pisał by z nią, on teraz pewnie poczuł pustkę, a nie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg niego nie mógł byćz tamtśą bo nie mógł mnie wymazać z pamięci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29letnia kasia
wg niego nie mógł byćz tamtśą bo nie mógł mnie wymazać z pamięci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29letnia kasia
wg niego nie mógł byćz tamtśą bo nie mógł mnie wymazać z pamięci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cokolwiek nie zrobisz - wez za to odpowiedzialnosc bo nawet jak mu pozwolisz na powrot z zaufaniem mu juz nie bedzie tak latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
a co ci miał powiedzieć że jest nic nie wartym gnojem i tamta go pogoniła? kopnij w tyłek ,niech spada na drzewo banany prostować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj ksiazke "Mezczyzni kochaja zołzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Traktuje Cię jak deskę ratunkową. Pewnie mu się grunt pod nogami usuwa i nie wie co robić. Z tamtą mu nie wyszło to szuka ratunku w powrocie do ciebie. Jak myślisz, to się nie powtórzy? Raz spróbował to i drugi spróbuje. Najwyraźniej szuka czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba bys byla glupia kompletnie bez godnosci gdybys go teraz przyjeła. naiwniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyka gatunku- " jak kogoś skrzywdzisz, nie zapomnij go obrazic". Facet Cię glęboko skrzywdzil, odchodząc, i obraża, chcąc wrócić. Kopnij go w d.., niech spada, i zniknie raz na zawsze z twojego zycia. Dno i tona mułu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh.. przez 8 miesięcy "nie mógł być z tamtą bo nie mógł cię wymazać z pamięci"? Biedaczysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upewnił się tylko z kim tak naprawdę chce być .Lepiej ze wszelkie sprawdza teraz niż po ślubie , albo jak byście mieli dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, a po ślubie co to zmienia? Zdrada, porzucenie itd zawsze tak samo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby wrócił po miesiącu, to prędzej bym uwierzyła. Ale tyle czasu? Słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś już stara, łap tego faceta bo zostaniesz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Po 6 latach facet zostawił mnie dla innej. Póki byliśmy razem nie sypiał z nią, nie zdradził mnie" xxx Do tego punktu myślałam, że jesteś żoną mojego znajomego ;) No i na podstawie doświadczenia powiem Ci, że pewnie z tamtą mu nie wyszło i szuka dawnego spokoju. Mój znajomy wciąż mi powtarza, żebym go nie zostawiała. Jak oznajmił żonie, że chce się rozstać to też prosił tylko żebym go teraz nie zostawiła. O co chodzi? Widocznie paniczny lęk przed samotnością. Na moje oko, on będzie z Tobą tak długo aż znajdzie inną, do której odejdzie. Typ, który nie potrafi być sam dlatego wciąż musi z kimś być. Po 8 miesiącach, to raczej nie masz co wierzyć w miłość. Choć kto wie, kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów się.Dobrze się zastanów.Do mojej przyjaciółki też wrócił i teraz znowu spotkał następną miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie jest dojrzały to już tak będzie szukał motyli w brzuchu co jakiś czas a potem wracał do mamusi/co wysłucha,pogłaska i wybaczy dziecku/.A na starość możesz jeszcze usłyszeć,że mu życie zmarnowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchaj gościa 14:08. Na 100% to facet,któremu nie o Ciebie chodzi,tylko nie chce być sam.Będzie z Tobą tak długo póki nie znajdzie czegoś lepszego,to może być nawet za wiele lat jak już się podstarzejesz.Inny scenariusz to taki,że nie znajdzie tego co by chciał i będzie z Tobą/tutaj wszystko będzie zależało od jego sytuacji materialnej,bo teraz jest polowanie na zamożnych/. Aha,jeszcze jedno,oni potrafią być przekonujący,pełni skruchy itd,nie daj się nabrać/zwlaszcza na teksty typu:,,zrozumiałem,, i ,,teraz już razem do śmierci,,/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co uwazasz za dobre dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29letnia kasia
Chcicłabym usłyszec jak to wygląda z męskiego punktu widzenia. Logika faceta - naprawde można tak postąpić wobec kobiety która sie kocha jak on wobec mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka też tak miała.Przebaczyła,przyjęła.Zostawił ją po latach/ona 55/dla młodszej i jeszcze na odchodnym powiedział,że nigdy nie kochał i to jest jej wina i ON chce wreszcie być szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zostawił mnie dla innej ,powrotu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29letnia kasia
Co uważam za dobre dla siebie? Kocham go więc mam przyćmiony obraz. A te 8 miesięcy były dla mnie strasznym czasem. Ale boję się. Co innego gdybym nie widziała tych meili albo gdyby to była zdrada jednorazowa. Tego nie było. Pisał do tamtej laski piękne melie. Dodam że dziewczyna jest bardzo ładna i z tego co wiem jej także na nim bardzo zależało. No i pół roku "odchodził " ode mnie nim podjął decyzje o rozstaniu... a potem 8 miesięcy uzmysławiał sobie że jednak kocha mnie....? Nie wiem jak to odebrać w męskiej logice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytałaś ten temat co wkleiłam? Nie widzisz, ze on obiema Wami się zabawił? Że i ta dziewczyna pewnie cierpi i Ty? Że jest neidojrzały po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29letnia kasia
Tak to prawda. Z tego co wiem tamta dziewczyna cierpi bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooość
Są takie mądre słowa Jeśli facet zastanawia się która kobietę wybrać pierwsza czy drugą to znaczy, że tak naprawdę tej pierwszej nie kocha Skoro się zastanawiał potem zostawił to znaczy ze cie nie kocha, teraz wraca i mówi że nie mógł o tobie zapomnieć a pewnie z tamtą mu się nie układało zerwali a ze nie chciał zostać sam to wrócił do ciebie nie z miłości a z samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29letnia kasia
Twierdzi że z tamtą nie mógł być bo nie mógł o mnie zapomnieć. Chore to. Widzę jak to brzmi dopiero jak pisze to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×