Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facetów obchodzi to byleby laska była ładna charakter

Polecane posty

Gość gość

się wtedy nie liczy za bardzo. Zauważyliście, jak mało są w stanie powiedzieć O swojej dziewczynie facec***ięknych lasek? Wymieniają banalne cechy jak miła, inteligentna, ale takie coś to każdy umie powiedzieć i często mówią to po prostu mechanicznie. Prawda jest taka, że oni mają to gdzieś, często znoszą dziewczyny nie szanujące ich, wredne etc (obserwowałam to w otoczeniu, na o wiele więcej się pozwala takim dziewczynom), aż klapki z oczu spadają jak przegnie i wtedy zaczyna się wyzywanie dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co w związku z tym ? Żałujesz takich czy chciałabyś być z podobnym w związku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem brzydka ale po studiach czyli mądra a faceci na to , że jestem po studiach nie lecą wolą te ładniejsze bez wykształcenia handlujące w sklepach i na bazarach albo sprzątaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinniście sie zgadać z tym co ostatnio założył topik o tym ,ze baby są winne wszelkich wojen obydoje nieźle pogieci jestescie albo to ta sama osoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne a głupie będą mieć mądrych i brzydkich facetów a brzydkie lecz mądre będą mieć ? kota? w każdym razie nic w przyrodzie nie ginie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No A NIE JEST tak? Ja się pytam, tak realnie. Większości wystarczy, że laska jest zwyczajna/wydaje się taka po prostu z charakteru na początku związku i tyle. Nie słyszałam, aby jakiś młody facet rozwodził się szczególnie nad cechami charakteru (prócz tego pieprzenia standardowego), raczej gadają o tym, która jest ładna, a jak taką złapią to już w siódmym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nikogo nie obrażam ani się nie żalę, piszę tylko to, co obserwuję. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Dla mnie charakter jest ważny. Uroda tak samo ma znaczenie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I od razu zaznaczam, może u ciut starszych ludzi, którzy wchodzą w poważne związki, liczą się bardziej inne cechy, ale u młodych facetów z tego co widzę jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla maminsynków ważny jest charakter, bo chcą by kobieta nim zarządzała, gdy matki zabraknie, szukają pewnej siebie, gotującej , piorącej, sprzątającej , która weźmie ich pod pantofel albo pod gumofilca na grubej rozpłaszczonej stopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Czasem podoba wam się pewien aktor , którego nawet nie znacie . Nie wiecie jaki ma charakter. ( w filmie gra inną postać niż na co dzień) To działa na tej samej zasadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musimy zwracać uwagi na charakter aktora, po prostu jest ciacho i tyle, można popodziwiać, ale temat jest o normalnych, realnych ludziach wiążących się ze sobą na jakiejś podstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssd
wystarczy , ze sie rozbiera i jest ładna . To jest najważniejsze prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssd
Co jeśli jest brzydka , nie rozbiera się i waży 125 kg . Na taką też polecisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie operujcie skrajnościami. Jest masa dziewczyn pośrodku brzydkiej i ładnej, też posiadających swoje zalety i wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>jestem brzydka ale po studiach czyli mądra <<< Wybacz droga brzydulo :D, ale to, że udało Ci się ukończyć studia, nie upoważnia Cię, do nazywania siebie mądrą :(. Stwierdziłbym raczej, że to właśnie osoby ograniczone intelektualnie i szerokiej wiedzy pozbawione, zwracają szczególną uwagę, na swoje tytuły i papierki potwierdzające ukończenie jakiejś szkoły :(. Jeżeli więc jesteś i brzydka i głupia, to rzeczywiście MASZ PECHA :D :D :D. x Nie zauważyłem, by odsetek kretynek wśród pięknych kobiet, był wyraźnie wyższy od tego odsetka wśród kobiet nieatrakcyjnych. Tyle, że na piękną wszyscy zwracają uwagę i jej "koleżanki" zaraz jej potknięcie nagłaśniają, a brzydula może takie same gafy, popełniać codziennie, bez większego echa :D. x Jak to zawsze mawia, moja piękna znajoma: trzeba udawać głupią, by facet czuł się dowartościowanym władcą :D :D :D. Tak już jest, że nawet wiedząc, że kłamiecie, wolimy te przyjemne kłamstwa, od szarej rzeczywistości (w drugą stronę działa to tak samo :D :D :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam misio, ta co tak napisała, że po studiach czyli mądra, to pewnie prowokacyjnie ktoś napisał (albo próbował się pode mnie, autorkę, nieudolnie podszyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Dla mnie charakter jest ważny. Uroda tak samo ma znaczenie ..<<< Prawictwo: gdzie Ty na swoim Kids... coś tam :D rozpoznajesz po zdjęciach charakter tych dziewczyn :D :D :D ? Może zgłoś się ze swoimi umiejętnościami, do pracy w Interpolu :D :D :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>E tam misio, ta co tak napisała, że po studiach czyli mądra, to pewnie prowokacyjnie ktoś napisał (albo próbował się pode mnie, autorkę, nieudolnie podszyć)<<< W takim razie: PRZEPRASZAM :). x To prawda, że zwracamy uwagę na urodę kobiet, ale jak ktoś już wcześniej zauważył, do poważnego związku szukamy pięknej z dobrym charakterem :). Kilka dni można się pięknym przygłupem pobawić :D, tak samo jak przejechać się super autem lub popływać na wakacjach motorówką :D. Naprawdę chciałabyś pełnić rolę chwilowej zabawki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Niestety przytłaczająca część facetów (i to nie tylko będących w wieku gimbazjalno-licealnym) bierze pod uwagę TYLKO wygląd kobiety. Przy czym dla większości z owej większości marzeniem zawsze będzie jakaś nierealna pani z por/nola czy wyfotoszopowana celebrytka a la Siwiec. Dlatego też dziwnym trafem najwięcej miłości, związków, adoracji mają siwcopodobne, bardzo dbające o wizerunek kobiety. Te które są "tylko" ładne, ale nie tak efektowne, bez większych mankamentów też mogą liczyć na w miarę udaną relację, aczkolwiek z reguły raczej z kimś poniżej ich poziomu urody. A reszta na co może liczyć? Na bycie braku laku, bo wypada, bo "ciśnienie" i inne równie wzniosłe sprawy. Tak więc nie jesteś piękna i młoda, droga kobietko - nie licz na wiele, a najlepiej nie licz na nic. Ja mając twarz raczej nieco powyżej przeciętnej (w najgorszym wypadku przeciętną), ale ciało już odbiegające od standardów (ale też niepaskudne) mogę liczyć tylko na związek z facetem, który nie podoba mi się fizycznie (tylko tacy chcieli związku ze mną). Będąc fair wobec siebie i wobec nich odmówiłam. I nie mam wielkich wymagań, ale faceci którzy są na moim poziomie atrakcyjności wizualnej nie biorą mnie pod uwagę jako kobietę do związku i tyle. Moim zdaniem to nie przypadek. Wymagania facetów co do atrakcyjności fizycznej potencjalnej partnerki są ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×