Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieszczególnie

Fajne miejsca na wyjazd weekendowy

Polecane posty

Hej, szukam jakiejś fajnej miejscówki na wyjazd weekendowy z chłopakiem. Mieszkam w Warszawie, więc nabliższe okolice byłyby najlepsze - nie chciałabym spędzać 1/2 wyjazdu w pociągu lub pks-ie. Nie dysponuję dużą ilością kasy więc miejsca, gdzie za sam nocleg należałoby zapłacić koło 100zł są w tym momencie poza moim zasięgiem. Zwykle jak już gdzieś wyjeżdżam w Polskę to są to zazwyczaj Mazury, Bieszczady. Fajnie byłoby zobaczyć coś nowego - no i nie jakoś mocno oklepanego. Jestem cienka w te klocki bo z powodu wysokich cen w Polsce wyjeżdżam najczęściej za granicę i podróżuję tak, żeby jak najwięcej zaoszczędzić. Pomożcie, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimierz Dolny?
może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasvegasbejbe
jura krakowsko-częstochowska, szlakiem orlich gniazd :) 3 dni spokojnie wystarczą, noclegi taniiocha, ale atrakcjiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znow i znow iznow
spa.kampinos atrakcje, milo spokojnie, wlasciciele super, blisko, tanio, milo, zw.pok. ok. 60zl, apartament ok. 100-120. super jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pomysły :) szlak orlich gniazd właśnie wydaje mi się być megaciekawy. kazimierz dolny jakoś kurcze zupełnie mnie nie pociąga, byłam tam ze 2 razy i nie rozumiem fenomenu - ale podpytam chłopaka, jeśli jemu pasi to i to wezmę pod uwagę. czekam na więcej! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xymcia wedlowska
To jeszcze zależy co wolicie - spacery po lesie i nad wodą, czy zwiedzanie zabytków, a może jakieś miasto, gdzie jest rozbudowane 'życie nocne'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, góry świętokrzyskie - to jedna z destynacji które biorę pod uwagę najmocniej. macie namiary na jakieś fajne sprawdzone noclegi w okolicy? a, przypomniało mi się jedno ale - nie mam prawka więc niestety dojazd musiałby być tylko pksem albo pociągiem + ew. łażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xymcia wedlowska oboje lubimy miasta - często wyjeżdżamy gdzieś mając tylko nocleg (albo i nie :P) i wybranych kilka zabytków czy ciekawych miejsc, które chcemy zobaczyć a oprócz tego skupiamy się na poznawaniu miasta przez łażenie, łażenie, wielogodzinne nieraz - uważam, że tak poznaje się miasto najfajniej. nie jesteśmy imprezowiczami, łazimy głównie na koncerty, siedzenie w klubie nas nie jara - za to jakaś fajna restauracja albo bar mleczny do obczajenia bardzo nas interesują :) mój chłopak ma chyba niedosyt kontemplowania przyrody - rzadko wyjeżdża w polskę, ja zwiedziłam wiecej i chciałabym zabrac go gdzieś, gdzie mógłby popatrzeć sobie na naszą polską przyrodę w jej najlepszym wydaniu :) ale najfajniej byłoby np. rano połazić po lasach, wąwozach itd. a pod wieczór po mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xymcia wedlowska
To może Sandomierz - niezbyt daleko od Warszawy, piękna starówka, zabytków różnego rodzaju od groma, z tego co pamiętam również do zwiedzania fajna trasa podziemna, a i wąwóz się w okolicy znajdzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Warszawy nie macie tak daleko do Włocławka, a to miejsce wydaje mi się być dość atrakcyjne. Miejsca, gdzie moglibyście się zatrzymać poszukajcie sobie najlepiej na nocuj.com.pl jeśli nie znacie kogoś, kto mógłby wam rzetelnie doradzić. Tam mają też informacje na temat tych obiektów i zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winny
a co powiesz na Pojezierze Brodnickie? Ostatnio odkryłam te rejony przeglądając galerię ze zdjęciami na tym profilu - http://www.facebook.com/Gleboczek. Niesamowite miejsce, w ogóle nie wiedziałam, ze mamy w Polsce takie malownicze miejsca. Ponoć w tych stronach można zażyć winoterpii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówię takiemu wyjazdowi zdecydowane tak :) Nawet jeśli wyjazd ma być z chłopakiem to - co z tego ;) Ważne, że będzie się razem i spędzi się miłe chwile w tak pięknym otoczeniu mając dodatkowo do dyspozycji winnicę, hotel, spa, nordic walking, wycieczki rowerowe etc. Strasznie tego duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prawda. W spa można fajnie spędzić czas we dwoje. Można razem wybrać się na zabiegi, popływać w basenie, posiedzieć w saunie. Jeżeli jeszcze do tego wokól jest jakiś fajny teren to już w ogóle super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gory Swietokrzyskie Sw katarzyna Sw krzyz zamek w Ujezdzie krzyztopor ok 50 km od Kielc krzyztopor budowany byl na wzor kalendarza okien miał tyle, ile dni w roku, pokoi tyle, ile tygodni; sal wielkich tyle, ile miesięcy, a 4 narożne jego baszty odpowiadały liczbie kwartałów Poza tym w ostatni weekend maja bedzie sie tam odbywal turniej rycerski pokaz mody dworskiej itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodytt
Jeśli chodzi o hotel Głęboczek to faktycznie jest to wyjątkowe miejsce. Ja już nie mogę się doczekać kiedy pojadę tam z chłopakiem. Od dawna marzy nam się kąpiel w winie a tam tego rodzaju przyjemność jest dostępna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marakuja84
Ja tez planuje weekendowy wyjazd i wybrałam wspomniane juz tu Bieszczady. Znalazłam fajny hotel ze spa w Czarnej "Perła bieszczadów". Z ładną okolicą, więc i relaskujące masaze i pisze wedrowki po atrakcyjnej okolicy. Chyba w długi weekend listopadowy tam zagoszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerowanyklex
oj teraz jakiś taki smutny czas i mnie też by się bardzo przydał jakiś wypad, tak, żeby odpocząć nabrać energii, dużo słyszałam o tym pojezierzu Brodnickim i tam bardzo chętnie bym się wybrała na jakiś mały wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina009
Ja na weekendowy wyjazd wybrałam się z rodzinką do Mariana Golf Club koło Olsztyna. Tutaj masz namiary http://oferty.marinagolfclub.pl/oferta-online/oferta-24380 wybraliśmy sobie weekendowy pakiet. Ja miałam możliwość skorzystania ze SPA , dziewczynki pouczyły się pływać a mąż zagrał w golfa. Weekend tam był świetny, myślę że niedługo uda nam się go powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może nad morze? W Gdańsku jest świetny hotel Dwór Oliwski, który ma świetną ofertę dla par, może to byłby dla was dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do spa lubicie jeździć, ja byłam w Good Time day spa i na taką jesienną porę takie spa jest idealne, żeby zapomnieć o kiepskiej pogodzie i skorzystać z zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spa nie jest złym pomysłem w te upały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się wybieramy do miejscowości niedaleko Kazimierza, mamy zarezerwowane pokoje w Hotelu Słowik. Akurat w ten weekend zapowiadają nawet 33 stopnie, tam będzie można na rowerkach wodncyh poejżdzić, więc orzeźwi sie trochę człek. No i blisko las i pola więc dodatkowy chłód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kocham roztocze, niedługo wybieram się na kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo widzisz, jak bedziesz miała czas to zajrzyjcie sobie do Zamościa. Przepiękne miasto, ale przy tym spokojne i sporo do zwiedzania. Jak juz bedziecie na zamku to wstąpcie do zamoyskiej na pierogi. Spory wybór, a i obiad można zjesc w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyście byli niedaleko Olsztyna to polecam zwiedzić zamek. W sumie toi bardziej ruiny,a le jednak robią niemałe wrażenie. Niedaleko jest fajny zajazd, u Hermanów. Smaczne, swojskie jedzenie za całkiem przyzwoite pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×