Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hanka Wawa

Fajne miejsce na urodziny dziecka w Warszawie

Polecane posty

Gość Hanka Wawa

Zbliżają się urodziny mojego synka "okrągłe" piąte :) Mamy sporo gości do zaproszenia dlatego impreza w domu odpada, więc gdzie? Polećcie jakieś sprawdzone miejsca, najlepiej z jak największą ilością atrakcji dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka Wawa
Hmm a jakie atrakcje zapewniają? Słyszałam tylko że można wynająć animatora który zabawia dzieci i maluje i buzie ale co poza tym? No i jak utrzymać 13-cioro 4-6ciolatków przy stolikach przez 2-3 godziny? Dzieci w tym wieku potrzebują się wybiegać i wyszaleć... Może jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywód logiczny
nie idź do tej rzeźni!!!! (mc rzeźnik), to już straszny obciach robić tam takie imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_jak_słomka
najfajniejsze są urodziny w salach zabaw gdzie są przygotowane salki urodzinowe, dzieci mają dużo atrakcji i zabaw, takie urodziny może prowadzić np klaun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka Wawa
O to jest myśl :) A do takiej sali można przynieść tort i jakieś soczki dla dzieciaczków? A i gdzie taka sala jest? Drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np możesz
w galerii mokotów na górze w tej sali zabaw, albo w sadyba best mall. wpisz a google sale zabaw czy coś to pełno ci w warszawie tego wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przyklad w Hula Kula
Ale to zapewne zalezy tez od animatora ( swietna jest p. Agnieszka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -konczita-
ja już dwa razy robiłam urodziny w Inca Play 🌻 tam zabawy prowadzą panie animatorki a temat zabaw wybiera się samemu, jest kilka propozycji do wyboru np urodziny rycerskie,indiańskie albo pirackie, można też wybrać urodziny prowadzone przez klauna, albo mini dyskotekę do wyboru jest kilka salek urodzinowych, które są bardzo ładnie pomalowane, najlepiej sobie poczytać jakie są propozycje i obejrzeć zdjęcia na ich stronie :D http://www.incaplay.pl/urodziny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Zgadzam, się, że najlepiej robić dla dziecka urodziny w domu. Jeżeli sprawę przemyślimy to wychodzi naprawdę niedrogo a dzieci super wybawione. Dla naszej córci raz zorganizowaliśmy zabawy sami z mężem, ale faktycznie byliśmy po tych kilku godzinach wykończeni próbując ogarnąć całą szarańczę :D która wpadała świętować z córką. W tym roku się scwaniliśmy i od znajomej dostaliśmy namiary na dwie animatorki. Dzieci były wybawione, wytańczone, ja szczęśliwa i bez rozstroju nerwowego a i po kieszeni mnie nie trzepnęło zbyt mocno. Więc serio, jeśli macie taką możliwość to spróbujcie zrobić to w ten sposób bo naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozenna
Witam, Ja polecam wszystkim rodzicom firmę Skakanka. Zorganizują urodziny w domu i w plenerze :) doradzą co i jak. Ja zamawiałam u nich urodziny dla syna. Animatorki były świetne na dwie godziny zajęły czas dzieciom zabawami i warsztatami plastycznymi. Nawet my mieliśmy ubaw jak nasze dzieciaki wyskoczyły pomalowane na buzi w zwierzaki flagi narodowe i co sobie wymyśliły. Naprawę firmę serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam Hulakula na Dobrej - mają świetne atrakcje dla dzieci m.in. tory do kręgli przygotowane dla maluchów plus salki na urodziny i pyszne menu :) My byliśmy bardzo zadowoleni i córeczka też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama karolinki
Ja swojej córce organizowałam urodziny w klubie Radosne Chwile. Przy Modlińskiej. Bylam naprawdę bardzo zadowolona! poleca z czystym sumieniem. Ceny są przystępne a zabawa naprawdę udana, dzieciaki były zachwycone. Na pewno się tam pojawimy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola444
Ja dla swoich bliźniaków wynajęłam salę zabaw i animatorów ze Skakanki. Urodziny były w tematyce pirackiej, dzieci poszukiwały skarbów wspólnie z animatorami. Atrakcji było mnóstwo, wszystkie dzieci były zadowolone, a szczególnie moja dwójka. Animatorzy ze Skakanki są bardzo kreatywni i żadne dziecko się nie nudziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sport1020
Częć Wam Też miałem kłopot co zrobic na urodzinki ale w końcu z żona psttanowiliśmy zamówić animatora do domu a raczej na podwórko. Zamówilismy klaunów. Na cyrkowców nie było nas stać a ci klauni mimo to że nie byli jak z yrku to fajnie zajmowali się nasza zgarają. Rabili bańki takie duże i kolorowe balony no i nieźle wyganiali dzieci - wyły zmęczone i zadowolone. Polecam dzwoniłem pod 727 400 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bienka
Urodziny naszego syna wypadają w połowie grudnia. W sumie mamy pomysł na dość konwencjonalny prezent, ale poza tym chcielibyśmy go gdzieś zabrać. Jak myślicie, gdzie warto by było z nim pójść? Co mógłby zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szawilla
Bienka, to może warto pomyśleć o Christmas Show w Teatrze Polskim? Wolne miejsca powinny się jeszcze znaleźć, a atrakcji będzie sporo. Żywe zwierzęta w szopce, kolędy śpiewane przez solistów operowych, walc śnieżynek, no i wartościowe przedstawienie. Myślę, że warto wziąć to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę MamFrajdę.pl. Animatorki dojeżdżają w wybrane miejsce. Fajna sprawa, jeśli organizuje się urodziny dziecka na których są dorośli, bo można zająć się gośćmi a dzieciaki bawią się z dziewczynami i każdy (przynajmniej w moim odczuciu) jest zadowolony. Dzieciakom chyba najbardziej podobała się spora dmuchana zjeżdżalnia, taka jak na festynach (ale zmieściła się balowej salce). A do tego była wata cukrowa, malowanie buzi i baloniki z których skręcało się różne cuda. I cena naprawdę przystępna. To strona: www.mamfrajde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urodziny Marzeń
Dla osób organizujących urodziny dziecka w domu lub w ogrodzie mamy przygotowany szereg ciekawych atrakcji, Nasi klauni animatorzy mogą zorganizować dzieciom ciekawe gry i zabawy, skręcić zwierzątka z baloników, pomalować buzie, zrobić pokaz ogromnych baniek. Dodatkowo możemy przywieźć Państwu watę cukrową, popcorn, mały zamek dmuchany ze zjeżdżalnią i wiele innych atrakcji. Po więcej informacji zapraszamy na www.urodzinymarzen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kids Planet
Zapraszamy do zorganizowania niezapomnianych urodzin na Stadionie Narodowym! Urodziny na Stadionie Narodowym to kompleksowa oferta dająca możliwość zorganizowania wyjątkowego przyjęcia urodzinowego dla dziecka. Przyjęcie ma charakter piłkarsko-sportowy i pozwala gościom poznać Stadion Narodowy, a zarazem dobrze się bawić. Impreza urodzinowa trwa 2,5-godziny i jest podzielona na następujące części: rozgrzewka sportowa na wesoło na promenadzie Stadionu, ciekawostki piłkarskie w strefie zawodniczej, zwiedzanie szatni piłkarskiej oraz przyjęcie urodzinowe i słodki poczęstunek w Stadium Media Centre. Oferta skierowana jest do dzieci (5-12 lat). Urodziny odbywają się w dni powszednie oraz w weekendy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą urodzin na stronie internetowej www.stadionnarodowy.org.pl Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 731 505 555 oraz pod adresem e-mail imprezy@kidsplanet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIDS PLANET
Zapraszamy do zorganizowania niezapominanych urodzin w Kids Planet ! Urodziny w placówce Kids Planet trwają 2 godziny zegarowe i są prowadzone przez 2 profesjonalnych animatorów. Impreza przebiega na podstawie scenariusza urodzinowego wybranego przez Jubilata. Bez względu na wybór oferta uwzględnia zawsze: słodki poczęstunek, stroje dla dzieci do przebierania się, malowanie buzi i włosów profesjonalnymi farbkami, wykonywanie zwierzątek z baloników oraz tatuaży zmywalnych. Do dyspozycji gości jest cała placówka (ponad 100 m.kw.) wyposażona w profesjonalny sprzęt audio-wideo: kule dyskotekową, rzutnik, oraz dekoracj******ony i przybory animacyjne. Rodzice, podczas imprezy, mogą miło spędzić czas w drugiej sali przy filiżance kawy (poczęstunek dla rodziców: kawa, herbata, ciastka) oraz obserwować swoje pociechy dzięki specjalnie w tym celu zamontowanym oknom, lub w przypadku młodszych dzieci mogą brać udział razem z nimi. Urodziny odbywają się w dni powszednie oraz w weekendy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą urodzin w Kids Planet na stronie internetowej www.kidsplanet.com.pl, lub www.kidsplanet.pl W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 608 77 4444 lub o wysłanie zapytania na adres e-mail info@kidsplanet.com.pl Gwarantujemy świetną zabawę zarówno dzieciom jak i rodzicom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta83
Polecam urodziny w Muzeum Etnograficznym na Kredytowej! Dzieci były zachwycone. Urodziny trwały równo dwie godzinki, dzieci się przebierały w hinduskie stroje, robiły piękne kolorowe słonie z brokatem i cekinami, hasały po podłodze z pływającymi rybkami i tańczyły Bollywood. Moja siedmioletnia córeczka powiedziała, że za rok chce w tym samym miejscu! Obserwowaliśmy dzieci przed duże szklane drzwi, które oddzielały salę, gdzie były warsztaty od kawiarni, w której o zabawie jedliśmy tort. Ma nadzieję, że pomogłam podjąć komuś decyzję :) Ich strona: http://www.podzielsiepolska.pl/urodziny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam urodziny na sportowo na Stadionie Narodowym, dzieci mogą się wyszaleć, wybawić, cały czas są pod opieką animatorów, świetna atmosfera, duża różnorodność atrakcji. Synek był bardzo zadowolony, a to miało dla mnie największe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robimy w domu - ale ponieważ nie chce nam się juz z dzieciakami ganiać przez kilka godzin to zamawiamy animatorów, żeby nam domu nie roznieśli. Byli u nas Klauni ostatnio - chyba było nieźle bo dzieci jakby nie było, żadne nie przyszło i nie marudziło dorosłym ;))) więc mogę ich polecić nazywali sie jakoś Klaun Polski czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do zorganizowania niezapomianych urodzin w Kids Planet ! Urodziny w placówce Kids Planet trwają 2 godziny zegarowe i są prowadzone przez 2 profesjonalnych animatorów. Impreza przebiega na podstawie scenariusza urodzinowego wybranego przez Jubilata. Bez względu na wybór oferta uwzględnia zawsze: słodki poczęstunek, stroje dla dzieci do przebierania się, malowanie buzi i włosów profesjonalnymi farbkami, wykonywanie zwierzątek z baloników oraz tatuaży zmywalnych. Do dyspozycji gości jest cała placówka (ponad 100 m.kw.) wyposażona w profesjonalny sprzęt audio-wideo: kule dyskotekową, rzutnik, oraz dekoracj*****ony i przybory animacyjne. Rodzice, podczas imprezy, mogą miło spędzić czas w drugiej sali przy filiżance kawy (poczęstunek dla rodziców: kawa, herbata, ciastka) oraz obserwować swoje pociechy dzięki specjalnie w tym celu zamontowanym oknom, lub w przypadku młodszych dzieci mogą brać udział razem z nimi. Urodziny odbywają się w dni powszednie oraz w weekendy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą urodzin w Kids Planet na stronie internetowej www.kidsplanet.com.pl, lub www.kidsplanet.pl W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 608 77 4444 lub o wysłanie zapytania na adres e-mail info@kidsplanet.com.pl Gwarantujemy świetną zabawę zarówno dzieciom jak i rodzicom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×