Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dgtdrydryrd

FARBY BLOND KTÓRE POKRYJĄ ŁADNIE CIEMNY ODROST

Polecane posty

Gość dgtdrydryrd

mam odrost na poziomie brąz, szukam farby do wlosów która go rozjasni o 4 tony, wellaton 12/0 zrobil na rudawo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieśmiałaDziewuszka
Ja jak schodziłam z farbowanych na czarno do mojego naturalnego blondu to musiałam rozjaśniać dwa razy, więc może spróbuj nałożyć to samo jeszcze raz. A najlepiej idź do fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filetowa żaba
A jaki kolor masz i jaki chcesz uzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robilam chyba wszystkie mozliw
loreal preference z 9 % woda(nie wiem ktore to kolory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filetowa żaba
W przypadku blondów przeważnie wychodzi totalnie inny kolor niż byśmy chcieli, żółtawy, nierówny, lub szarawy. Z tego co zaobserwowałam, zawsze lepiej wziąć kolor dużo jaśniejszy, bo i tak taki nie wyjdzie, a przynajmniej nie narazimy się na otrzymanie włosów brązowych. Na mnie jak na razie - a stosowałam wiele farb - jedynie podziałał Garnier Nutrisse 101. W końcu uniknęłam żółtego odcienia, mocno rozjaśnił włosy, ale przy tym nie zniszczył. I kolor wyszedł bardzo równomierny, nie było różnicy między włosami już farbowanymi a świeżymi odrostami. loreal preference akurat nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartinka
ja farbuje blond zawsze u fryzjera i nie mam takich problemów, powiem wam że jaki sobie kolor wybiorę blondu taki mój fryzjer uzyskuje bo zna się na rzeczy. Przekonalam się że nie warto kombinować z blondem w domu, bo zaplace stowke i mam kolor jak z bajki i jednolity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filetowa żaba
No to masz dokładnie to, z czym ja walczyłam - żółtawy odcień blondu po farbach, swoje naturalne włosy ciemny blond. Spróbuj tego Garniera, chociaż ja gwarancji nie daje, bo każdy ma inne włosy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filetowa żaba
Ja używałam 101. Chyba, bo nie zapisałam sobie numeru, ale jakoś ta pani z pudełka mi się wydaje znajoma :P teraz taka kupiłam i za tydzień będę nakładać, więc się upewnię. Pewnie 111 bym nie wzięła, bo boje się odcieni z popielatych - parę razy włosy wyszły szare, nijakie. Za to ze 101 wyszedł mi piękny, jasny blond, ale nie platyna. Byłam bardzo zadowolona, szczególnie że moje włosy są proste, sztywne, zarazem przesuszone i przetłuszczające się. Po farbie - miękkie i odżywione. kartinka - nie każdego stać na wydawanie co miesiąc 100 zł u fryzjera. Ale oczywiście jeśli dla kogoś to nie problem, to oczywiście u specjalisty najbezpieczniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgtdrydryrd
fioletowa żaba- powiedz mi żabko, jaki masz naturalny odrost czy jest on jak ciemny blond przechodzacy w braz taki popielaty? bo ja taki mam i wlasnie ciezko rozjasnic takie włosy:( a koncowki jakie masz? żółknie kolor po garnierze? co ile farbujesz odrosty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filetowa żaba
Ciężko powiedzieć jaki mam naturalny kolor włosów, bo nie dopuszczam do dużych odrostów z tego względu, że moje włosy wyglądają wtedy jakby były ciągle brudne :/ przypuszczam, że mój naturalny kolor to taki ciemny, szary blond. Taka "mysza", ale nie ciemno brązowa, bo jestem naturalną blondynką. Raz, na samym początku przygody z farbowaniem wyszło mi, że odrosty złapały inaczej niż reszta włosów. Dlatego też farbuję co miesiąc, nakładam na odrosty i trzymam 10-15 min, potem na resztę i trzymam 20-25 min. Wiem, że inaczej niż w instrukcji, ale przynajmniej kolor ma szanse wyjść bardziej jednolity na całej głowie. Własnie o to chodzi, że ten kolor w ogólne nie był żółty i byłam bardzo zadowolona, a farbę kupiłam przypadkiem, bo akurat była promocja w biedronce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Loreal casting,ja nimi robie i nigdy mi nie wyszedł żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgtdrydryrd
ja mam bardzo ciemny odrost :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgtdrydryrd
nie pojde juz do mojej fryzjerki bo zrobila mi żółtawe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synkaaaaaa
ja robie farba joanna, kolor nie jest zólty tylko taki piaskowy, wczesniej farbowałam londa kolor szapmański ale okolo roku temu sie zmienila i kolor jest do bani naturalny kolor mam mysi :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja chcialam zafarbowac odrosty to maz zabronil bo odrosty to znak ze mozg jeszcze walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuo98p89p9
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adellleee
najjasniejszy odcien musisz wybrac do włosów z natury ciemnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filetowa żaba
Ciężko coś więcej poradzić, bo nie jestem brunetką. Wszystko zależy jak łapią Twoje naturalne włosy, bo te już farbowane powinny dobrze zareagować na odpowiednią farbę. Obawiam się jednak, że przy ciemnych włosach podostaje tylko dekoloryzacja. Daj znać co wymyśliłaś i jaki był tego efekt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdrhgrtrt
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietkafryzjerka
ja mam bardzo ciemny odrost i przez jakiś czas nakładałam welleato 12/1 bądz 12/0 farby robiły mi odrost rudawy! nienawidzę takiego koloru. Postanowiłam zagłębić się w tajniki fryzjerstwa :). Przeczytałam wszystkie możliwe książki. Ufarbowanie ciemnego odrostu na pozur wydaję się być cieżkim do rozszyfrowania :) wystarczy wybrać, kupić farbę profesjonalną "wysokie blondy" np ja używam montibello i dobrać wodę 9%, mieszamy 1:2 i gotowe :). Pamiętać trzeba, że należy wybierać farby które w swoim numerze nie posiadają numeru 3! dlaczego ? bo 3 oznacza złoto :) a tego własnie chyba nie chcemy :) no chyba, że ktoś chcę :). Proponuję kolory opalizujące które w swoim numerze mają 2 ! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blonddyysya
a co zrobić zeby blond długo sie trzymał??? szampony do włosów farbowanych niewiele dają, płukanki itp też. jak to zrobicie że macie do następnego farbowania praktycznie niezmieniony ten blond, taki czysty, chłodny odcień?? ja zawsze ma złotorude...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1234
mam pytanie farbowałam na blond wlosy z rudych rozjasnialam u fryzjera pasemkami i miałam ladny blond tylko teram mam ciemny bardzo odrost zrobilam u fryzjera pasemka na odrostach żeby nie niszczyc reszty ale jak mi przekladala wlosy to w sumie mam dalej taki sam odrost i niemam pojęcia co z tym zrobić bo wygląda to okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×