Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fetysz z bratem? Proszę wejdźcie.

Polecane posty

Gość gość

Cześć ;) Pomyslicie, że to prowokacja, jednak nie! Jestem dziewczyną, mam 20 lat, mam powodzenie u chłopaków, zauważam to. Ale nie o tym. Mamy z bratem bardzo dobry kontakt, w piątek przeżyłam szok - leżałam na kanapie i oglądałam serial, brat wrócił z treningu, usiadł na kanapie obok, chciałam mu zrobic miejsce, ale powiedział, abym dala nogi na jego kolana. Zobaczyłam ze unosi mu się penis przez spodenki, zdziwiło mnie to i zazartowalam ze podnieca się "samoczynnie" zaczął mi mówić, że ma podniecenie na kobiece stopy, miałam skarpetki stopki. Zaczęłam się śmiać ale też dopytywalam ze dlaczego ze jak. Zaczął opowiadać trochę się wstydził ja zresztą też. Wzięłam nogi z jego kolan, ale spodobało mi się to co mówił i zazartowalam ze może zrobić mi masaż, zrobił. Ściągnął mi skarpetki masowal mi stopy, podobało mi się to ale czułam się niezręcznie bo widziałam jak to działa na niego. Zamiast kazać skończyć nic nie mówiłam. On ma 17 lat w październiku. Mnie to podniecilo i mam pytanie czy zaproponować mu "fetysz moich stop" ??? Czytam od piątku o tym na necie. Chciałabym aby mi je wachal i lizal, a ja np. Ogladalabym serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie widzę w tym niczego dziwnego, też mnie podniecają kobiece stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, ja chętnie zajmę się Twoimi stopami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie prowo to pachnie patologią. Brat z siostrą.... błeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie jest prowokacja! Nie będziemy uprawiać przecież seksu, to tylko stopy, jego to podnieca, a mi jest przyjemnie. Mam chłopaka, nie powiem mu przecież, że chcę, aby lizal mi stopy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego mu nie powiesz? powiedz, że Cię to podnieca, może go to zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam z nim wczoraj i wchodzilam na temat tego fetyszu, pisałam mu, że przeczytałam na necie, wiecie, robiłam takie "podchody" , to śmiał się, że faceci, którzy liza stopy kobiet są nienormalni. Wiec on mi tego nie zrobi. Myślę o tym od piątku, po tym masażu. To było świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wpadnij do mnie na masaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×