Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek007

Firma budowlana

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli szukasz dobrej firmy, która ociepli twój dom to śmiało możesz zapoznać się z oferta firmy http://www.gut-bud.pl/uslugi.html. Ta firma ocieplili mój dom i zrobili to rewelacyjnie i w szybkim ale dokładnym sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam firmę gut- bud . Miałem okazję okazję z nimi współpracować. Firma charakteryzuję się terminowością i jakością wykonania i doborem materiałów najwyższej jakości. Firma posiada grono doświadczonych specjalistów, dzięki którym praca wykonana jest solidnie i starannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrej firmy budowlanej, która prowadzi również usług wynajmu maszyn budowlanych i nie tylko to firma www.hire-tech.pl jest idealna do takich zadań. Mieliśmy okazje kilka razy korzystać z ich usług i zawsze wszystko było zrobione na czas i w najlepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Ja mogę podać namiar na firmę z Warszawy  która specjalizuję się w pracach wykończeniowych,  prace murarskie, remontowe na najwyższym poziomie i za rozsądną cenę.  Firma zatrudnia samych fachowców co daję jeszcze większą gwarancję, że praca zostanie wykonana na 5+. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×