Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

FIRMA KR3 Sp. z.o.o UWAGA

Polecane posty

Gość gość

To ta sama firma która prowadzi kluby Cocomo :/oferują wysokie zarobki ale bałam sie i nie skorzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja skorzystałam i pracuje juz 2 miesiac! Praca nie należy do najprostszych ale za to kasa sie zgadza i to jest główna motywacja. Jestem hostessa w jednym z Warszawskich klubów. Pełna kulturka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, a mogłabyś napisać jak wychodzisz z wypłatami ?? i jakie warunki trzeba spełniać żeby się dostać :D może też spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wynagrodzenie tancerki? Różnie:) tysiąc, dwa tygodniowo:) i złote strzały gdzie nawet w jeden wieczór możesz zarobić kilka tysięcy złotych:) Szukają ładnych, komunikatywnych dziewczyn:) jeśli spełniasz te wymogi:) i chcesz dobrze zarobić:) zgłoś się:)jeśli jesteś chętna mogę podać Ci mail do naszej rekruteki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężka jest taka rekrutacja? daj jakieś podpowiedzi :) boje się, że mnie odrzucą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim chęć do zarabiania grubego hajsu:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuję na południu polski i zainteresowanie dziewczyn, ktore przychodza do nas do pracy jest spore, nie dziwie sie, fajnie jest u nas, tancze sobie do ulubionych piosenek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostalam kelnerka bo sie krepowalam, ale dzieki dziewczynom zmotywowaly mnie, jestem hostessa, schudlam, jestem ladniutkani ucza mnie tanczyc wiec znowu zmienię stanowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośDianać
A jakie są dni i godziny pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pracują do ostatniego klienta a klub jest otwarty cały tydzień - grafik podobno można dopasować pod dyspozycyjność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, ja mam szkołę w ciągu tygodnia kilka razy, plan się zmienia, raz poniedziałek, środa i czwartek a kolejnego tygodnia inaczej, a w pracy ustalane są grafiki co tydzień więc idealnie - mogę ustalić sobie tak by nie kolidował ze szkołą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkkkkk
zeby przejsc rozmowe musisz byc wygadana, komunikatywna, pokazac sie z jak najlepszej strony, pokazac swoja przebojowosc i to ze nie boisz sie wyzwan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli Ci zalezy to napewno cie nie odzuca tylko darzą szansę , musissz ja tylko wykorzystac i pokazać ze sie nadajesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja historia, przyjęli mnie bez doświadczenia:) widząc, że dużo gadam:) wdrożenie w pracę trwało chyba z miesiąc... ale dziś już szykuję się na kolejny mam nadzieje równie owocny sezon:) na początku może być trochę ciężko.. zmiany, potrzeba szybkiego uczenia:) ale później są z tego owoce:) kasakasakasa, jak ona uzależnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, miałam to samo, dodam, że bałam się branży, bo przecież teraz głośno o tym w Polsce, ale tak się składa, że to tylko ploty, ludzie nie wiedzą co gadają, bo nie wiedzą jak jest. a jest fajnie, zadowolona, mam pracę, uczciwą i dobrze płatną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaaaa
Ja bylam w piatek na rozmowie. W poniedzialek ide zobaczyc klub i byc moze zaczne prace. Gdyby do ego doszlo, dam znac, jak to rzeczywiscie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pewna, że dasz rade i że Ci się spodoba, klimat w Klubie specyficzny, praca jak praca. Możesz liczyć na miłe zaskoczenie i dobry klimat. Daj znać jak Ci się podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymam kciuki i czekam na relację po pierwszym dniu? też planuję starać się o pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaOl
Nie traktujemy się jak konkurencji, wszystkie jak chcą to zarobią i nie ma nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gości jest zawsze sporo wiec kazda dziewczyna zarabia, zreszta po to jest kierowniczka zeby o to zadbała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hj Kaskaaa byłaś w klubie?zaczełaś pracę? mozesz cos napisac co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda z dziewczyn ma mozliwosc zarobku, nie rywalizujemy ze soba, bo kierowniczki zadaniem jest tez koordynacja (mądra) dziewczynami byśmy mogly wszystkie zarobić i tak jest w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sumie też miałam obawy ale bardzo potrzebowałam pracy wiec zaryzykowałam i nie żałuję! Super warunki, fajne pieniadze - nie musze się martwić , na wszystko mnie stac. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
U nas też tak to wygląda , menagerka wyznacza dziewczyny a ja z racji tego,że znam ang. zawsze mam lepszych klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Z******ta praca! łącze ją ze studiami i zarabiam tyle co laski które pracuja na pełen etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam pracuje i nic takiego nie ma miejsca! Te bzdury wypisuja ludzie z konkurencji albo jacys szalency. Ludzie ogarnijcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysokie zarobi to prawada :) Odkad tam pracuje nie musze sie przejmowac niczym na wszytsko mnie stac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda warto znać jezyki w tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×