Odpowiedz na ten temat

firma z atrakcjami na festyny Warszawa POMOCY

• marzenka56 2014.07.16 [12:16]
    Witajcie, właśnie szukam z mężem firmy, która zorganizuje urodziny dla trójki moich dzieci, znacie jakieś firmy, coś polecacie?
    Pomocy.. smutas.gif
  • gość 2014.07.16 [12:34]
    Cześć Marzena, jakieś pół roku temu znalazłem w internecie firmę zajmującą się organizacją imprez. Wynająłem u nich dwie maszyny do waty cukrowej i dużą zjeżdżalnie ( dmuchańca) Z tego co pamiętam firma zajmuje się w Warszawie, ceny mają wg mnie dobre.
    Jak patrzyłem u nich na stronie internetowej to mieli jeszcze jakiś animatorów, pokazy baniek, klaunów, nawet małe kucyki pechowiec.gif
    W jakim wieku masz dzieci bo kucyki wg mnie byłyby super albo takie animatorki.
    Jak coś to masz do nich numer: 600950777www.kreatorzyimprez.pl
    Do mnie musieli dojechać bo mieszkam pod Radzyminem i nawet nie wzieli nic za dojazd. usmiech.gif ( co się dzieje z tym światem, ale firma bardzo spoko)
    Pzdr Ciamba
  • gość 2014.09.30 [15:26]
    Ja wiem, gdzie możesz znaleźć salę na taką imprezę. Popytaj się o wolne miejsca na Wilczej 9, niby jest to centrum konferencyjne, ale wynajmują też lokal na imprezy okolicznościowe i to w atrakcyjnych cenach.
  • gość 2014.10.03 [14:54]
    Oferujemy - piękną i profesjonalną maszynę do słodkiej waty cukrowej! Zapewniamy obsługę i składniki.
    Wata cukrowa jest przysmakiem nie tylko dzieci! Ale jeśli dzieci będą wśród weselnych Gości to zapewniam, że będą zachwycone!
    W kolejce bardzo często ustawiają się dorośli!
    Na życzenie możemy podczas wesela częstować Gości watą w wybranym kolorze i smaku. Ale polecamy białą.
    A teraz kilka mitów/faktów o wacie cukrowej.
    - wata cukrowa jest bardzo kaloryczna - NIEPRAWDA -> wata cukrowa zawiera tylko i wyłącznie cukier, porcja waty to ok. 40-60kcal (dla porównania: banan 200kcal, porcja tortu czekoladowego to 646kcal)
    - wata cukrowa brudzi - NIEPRAWDA -> trzeba się postarać żeby pobrudzić ubranie watą, najczęściej ma się jedynie słodkie ustausmiech.gif
    Zapraszam do rezerwacji terminów.
    Informacje:www.watacukrowaimprezy.pl lub tel 500 402 424
    Istnieje także możliwość wynajęcia animatorki do organizowania zabaw dla dzieci podczas Wesela (m.in. konkursy, zagadki, skręcanie balonów, malowanie buziek).
    Polecam serdecznie!
  • gość 2014.10.03 [14:58]
    Moge ci polecic p. ASie ktora organizowala moim dzieciom urodziny, ale tel na priv.
  • Tadeusz70 2015.01.23 [13:54]
    Tak na szybko przyszło mi do głowy: grupa Zygzaki. Firma działa na rynku już kilka lat, zawsze profesjonalnie podchodzą do zleceń, warto sprawdzić ich ofertę na stronie http://www.zygzaki.com.pl/kompleksowa-organiz acja-imprez
  • watacukrowaimprezy 2015.01.23 [19:05]
    Zapraszamy do współpracy
    firmy,
    centra handlowe,
    świetlice,
    przedszkola i szkoły itd.
    Nasze największe atuty to zaangażowanie w to co robimy, wysoka jakość świadczonych usług a jednocześnie przystępna cena.
    Z naszych usług skorzystało już wiele firm, bądź naszym kolejnym klientem.
    Skosztuj dzieciństwa już dziś usmiech.gif
    ZAPRASZAMY !
    kontaktwww.watacukrowaimprezy.pl
  • gość 2015.02.02 [12:00]
    Znam dobrą firmę z atrakcjami na taki festyn. Załatwią Ci ludzi, wszystkie formalności, wszystko usmiech.gifhttp://www.4mat.pl/
  • gość 2015.02.06 [21:14]
    zdecydowanie polecam kraine przygod (www.kprzygod.pl ) pelen profesjonalizm i niskie ceny. dzieciaki od razu pokochaly piratkejezyk.gif
  • gość 2015.02.26 [11:14]
    Ja też polecam 4mat, współpracowałem z nimi ostatnio i załatwili wszystkie formalności usmiech.gif
  • gość 2015.03.27 [11:31]
    wiem że jest firma http://europarty.pl/ która oferuje wynajem dmuchanych atrakcji dla dizez. Dzieci lubią skakać po zamku, czy po dmuchanej zjeżdżalni. Takie konstrukcje dmuchane na każdą okoliczność możesz u nich wynająć.
  • gość 2015.06.18 [21:51]
    ja mogę Ci polecić fajne miejsce poza warszawą usmiech.gif zerknij nawww.park-dinozaurow.pl usmiech.gif
  • gość 2015.10.28 [08:57]
    o to może zrób sobie torebki www.zrobtorebke.pl/ i wrzuć do nich coś w podziękowaniu za przybycie. to uroczyi miły gest.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...