Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Forskolin opinie i efekty

Polecane posty

Gość gość

Witam czy ktos tutaj na forum stosował forskolin? Jakie macie opinie i efekty na temat tego odchudzania z tymi tabletkami forskolin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o forskolin na odchudzanie to zwykłe tabletki są... J najlepsze i STLAŁE efekty w odchudzaniu miałam przy uzyciu http://hipnosencja.pl/ -dzięki tym nagraniom hipnozy na odchudzanie jadła 3 razy mnie i schudłam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki sklad mają tabletki forskolin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak dziala ta hipnzoa na odchudzanie dokładnie? Czy to działa na kazdego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hipnoza na odchudzanie jest bardzo skuteczne - -polecam poczytać opinie. Ja stosowałam hipnozę u hipnoterapeuty i pomogło - -20kilo w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobudzam się ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A forskolin to widzę, że jest reklamowany w wielu serwisach ale mało opinii o nim więc chyba zbyt duzo osób go nie używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekty po HIPNOZIE - 10kilogramów w dół w 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Główny składnik forskolinu to chyba forskolina tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola B
Forkslin? Chyba nie jest zbyt popularny... , bo jakoś po raz pierwszy natrafiłam na tego rodzaju temat, chyba,że błąd w nazwie i chodziło ci o foreverslim, to o tych tabletkach dużo pozytywnych opinii w większości można znaleźć. Wiem, bo sama mam kilka kg do zrzucenia i obecnie szukam po forach najodpowiedniejszego dla siebie sposobu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
efektów brak , pomimo jednocześnie stosowanej diety i umiarkowanych ćwiczeń fizycznych każdego dnia ! zobaczymy czy przynajmniej gwarancja działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety wstyd się przyznać ale po urodzeniu dziecka przestałam dbać o siebie. Poświęciłam się macierzyństwu myśląc, że dobrze robię. I owszem ale zapomniałam o swoich potrzebach jak również mniej ważne stały się relację z mężem. Podczas ciąży przytyłam 18kg. Po urodzeniu dziecka nadal na plusie było 12 kg. Desperacko zaczęłam stosować wszystkie nowości jak zieloną kawę, jęczmień itp. niestety bez efektów czasem nawet dodatkowo przybierałam na wadze. Ponad 4 miesiące temu przeczytałam na jakimś forum o Forskolinie i spróbowałam znów spróbować kupując najsilniejszy produkt ze sklepu w internecie żeby było taniej sklep-vitality.pl Od tamtej pory schudłam do wagi sprzed ciąży ponad 14 kg:) czuję się znowu świetnie w swoim ciele a Forskolinę nadal stosuję z nadzieją że waga jeszcze spadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werqa30
Forskolin stosowałam wraz z dietą ale efekty jak dla mnie były za małe. Tak naprawdę schudłam dopiero ale jak przeszłam na dietę Sanndruni - 10 kg, bardzo ważna jest wytrwałość w dążeniu do celu https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Polecam gabinet kosmetyczny beautyconect.pl/ Super fachowcy i wysoka jakość oferowanych zabiegów. Przyjdź i przekonaj się sama https://beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Polecam gabinet kosmetyczny beautyconect.pl/ Super fachowcy i wysoka jakość oferowanych zabiegów. Przyjdź i przekonaj się sama https://beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniały zabieg miała koleżanka gdzie jest zadowolona z przebiegu zabiegu a mają bardzo duże doświadczenie i liczne certyfikaty i wiele zadowolonych klientek co polecam gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniały zabieg miała koleżanka gdzie jest zadowolona z przebiegu zabiegu a mają bardzo duże doświadczenie i liczne certyfikaty i wiele zadowolonych klientek co polecam gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile wam płacą za te reklamowanie tempactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×