Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezdecydowana kobieta

Gdansk, najlepsza dzielnica do mieszkania

Polecane posty

Gość niezdecydowana kobieta

Chcialabym poradzic sie osob mieszkajacych w Trojmiescie. Zalezy mi na dzielnicy w Gdansku , nie za bardzo oddalonej od centrum, czyli nie na zadupiu (nie chce nikogo urazic), odpada bliskosc wysypiska smieci, odpadaja dzielnice z tak zwana zla reputacja. Mieszkanie traktujemy raczej jako inwestycje, chociaz bedziemy tam mieszkac pewnie przez pare lat. Wazne jest tez zeby byl ladny widok z okna, nie balkon sasiadow, lub glosna ulica. Mieszkanie rynek pierwotny, blok do 3 pietra, budownictwo niskie. Nie chce blokowiska, bardziej rezydencjalny wyglad. Widzialam osiedle Klimaty, bardzo mi sie podoba, ale mieszkania tam sa juz wyprzedane, niestety:(. Moze jest jakas podobna inwestycja zaczeta? Ktos cos wie, to prosze o porady, z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana kobieta
Dodam tylko, ze w centrum tez nie, tam za drogo i za glosno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labarta eco.
MORENA -zdecydowanie :) sama tam mieszkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labarta eco.
autobusem 10 min zarówno do wrzeszcza, jak i głównego (samochodem 5) świetnie skomunikowana, wszystko na miejscu a widok...? najpiękniejszy :) ja widzę z okna cały Gdańsk i morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłowa Gośka
to będzieta sąsiadkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labarta eco.
Z całego serca polecam :) Nawet Jaśkową jeżdże autem do pracy codzień o 7 i "wielkie korki" o jakich ciągle się mówi to też przesada, max 15min chyba kiedyś się przebijałam a tak to spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana kobieta
Dziekuje za odp. Fakt, tak po cichu to juz raczej wybralismy Morene. Samochod na razie odpada, nie potrzebujemy, tym bardziej ze nie bedziemy mieszkac tam wczesniej niz 2015. Mamy kogos do wykonczenia mieszkania, a osiedlamy sie pozniej;). Mi te Klimaty sie bardzo podobaly, ale na Mysliwskiej tez fajne jest to Ostoja mysliwka, niestety co fajniesze apartamenty wykupione. Cos podobnego do Klimatow buduje sie tam?, tylko nie typowe bloki jak Alfa Park, chociaz okolica ladna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdańszczaneczka
Blisko centrum i nowe budownictwo bez wychodzenia sąsiadom na balkon? Będzie ciężko. Wszędzie powstają sypialnie miejskie, zieleni niewiele na nowych osiedlach. A te bardziej luksusowe apartamentowce (np. Osiedle Nadmorskie czy Neptun Park w Jelitkowie) sporo kosztują, bliskie sąsiedztwo morza to też problem związany z letnią turystyką (hałas, tłok, zastawianie bram wyjazdowych i inne cyrki...). Polecam mieszkanie z drugiej ręki gdzieś we Wrzeszczu, Oliwie lub starym Chełmie. To praktycznie centrum miasta, bo wszędzie masz blisko, a wiele jest osiedli bardzo zielonych i zacisznych. Jeśli koniecznie musisz mieć nowe budownictwo, to w Dolnym Wrzeszczu Górski buduje osiedle w spokojnej okolicy (teren dawnego browaru), ale do zakończenia jeszcze sporo roboty zostało, no i jakość ich budów coraz bardziej spada. Ewentualnie jakieś większe bloki - np. na Zaspie Allcon stawia solidne wysokie, ale eleganckie budynki z widokiem na Park JP II, blisko stamtąd i do centrum i do morza. No i park za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana kobieta
dziekuje bardzo za porady;) Na zaspie odpada, bo to jednak wysokie bloki, nadmorskie mieszkania nas nie interesuja. Wiem, ze nie bedzie mopze za latwo, ale mamy czas i na zakup i na wykonczenie, nie jestesmy zmuszeni 'na juz'. Zainteresowalas mnie budowa Gorskiego we Wrzeszczu na terenie browaru, zaraz poszukam, moze to wlasnie to?:). Jaka to dzielnica dolny Wrzeszcz, ja pochodze z innej czesci Polski, dlatego wszystkie info musze mozolnie sprawdzac. Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana kobieta
Dziekuje bardzo! To chyba jednak odpada, ceny niezle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci szczerze, że
nowe lokalizacje powstaja w kiepskich dzilnicach, chyba,ze zdecydujesz sie na Sopot, ale ceny beda kosmiczne. Polecam kupic cos z drugiej reki, bo najwazniejsza jednak jest lokalizacja. Moze byc stara, zadbana kaienica, albo tez wzgllednie nowy apartamentowiec. Najlepsze dzielnice Gdańska to Gorny Wrzeszcz, Stara Oliwa i Starówka . Najbardziej prestizowe i wygodne. Niskiego nowego budownictwa raczej blisko centrum nie uswiadczysz, bo liczy sie cena a metr dzilaki, wiec deweloperzy tam nie budują, W TROjmiescie jest taka zasada od lat - "lepsze dzielnce " sa ( zabacz na apie Trojmasta tory kolejowe ) - w g o r e od torow. ( nie od stroiny morza) Wyjatkiem jest Gdynia i samo centrum Gdańska. Nowych, atrakcyjnych na oko osiedli buduje sie w trojmiescie mnostwo, ale pamietaj o LOKALOIZACJI - tych oddalonych nie sprzedasz. Jeszce jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci szczerze, że
od Browaru lepszy jest Garnizon - lepsza lokalizacja, ze tak powie "elegantsza" W samym centrum Wrzszca masz tez Quatro Tower, na pewnoi sa wolne mieszkanai, ale to wiezowce. Czasem trafiaja sie budynki- plomby, poszukaj,I Sprawdzaj lokalizacje inwestycji na mapie (nie myl jej z siedziba firmy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci szczerze, że
mozesz kupic np z rynku wtornego Wzgorze Foscha - bardzo ladne oferty widzialam ( strzezoene osiedle rozsadnie zaprojektoiwane , niezbyt wysokie). I pamietaj - wszedzie ma byc na piechote, nie licz na samochod, bo korki i problem z parkowaniem. No i dostep do komunikacji iejskiej- tramwaj, autobus, SKM - to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana kobieta
powiem ci szczezrze dxziekuje bardzo! Widze, ze sie znasz, masz pojecie i fantazje. apartamentowiec odpada, jakos do mnie nie przemawia. za porade z mapa dziekuje, popatrze, zapoznam sie, chociaz juz widze moja flustracje w dziedzinie zadan przestrzenych;). Nie chce kupowac starych mieszkan w centrum, bo za pare lat beda jeszcze starsze i trzeba sie liczyc z remontem. Poza tym mi ta Morena odpowiada, tymbardziej ze mamy tam od niedawna kogos z rodziny, ktora bardzo lubimy:). Komunikacja tez jest ok, a w przyszlosci ma byc ta kolejka czy tramwaj;) Nie wiem czy widzialas osiedle Klimaty, mi sie strasznie spodobalo, czegos podobnego szukam. Cena tez w miare podobna by mnie interesowala. Dzieki Kobiety, jak milo, ze ktos od serca doradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana kobieta
sprawdzam zaraz to wzgorze Foscha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana kobieta
http://www.investkomfort.pl/zrealizowane_inwestycje.php?i=7 To wzgorze Focha juz zakonczone, chyba tylko jeden budynek w planach? Swietnie wyglada, tez mi sie podoba;). Morena Parka ladne domki, ale juz skonczone w 2007 roku. Cos podobnego w budowie lub w najblizszym czasie w budowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
Te na focha tez maja niezle ceny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana kobieta
dziekuje za zaproszenie, chyba jednak nie bylam zainteresowana ta okolica, bo nie utkwila mi ta nazwa we pamieci;). Dobrze, ze Wam sie dobrze mieszka, mam nadzieje, ze niedlugo i nam gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana kobieta
Oj teraz doczytalam z ta Orunia, ze jest chyba nie najlepsza. Prosze nie podpuszczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana kobieta
Moze nocna zmiana cos dopisze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowana kobieta
Jeszcze dodam zapytanie, ile Wam sie udalo ztargowac w cenie na budownictwie pierwotnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezulaem
Stargowalismy 40 tys na 80m mieszkaniu w Gdansku na Morenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
Coś na Morenie np. tam jest os. Słoneczna Morena na przykład, masz między Wrzeszczem a Starym Miastem i tu dość blisko i tu. Ew. na Przymorzu jest np. Albatross Towers, też w dość fajnej cenie i 5 min. spacerkiem na plażę. A dokoła pełna infrastruktura usługowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, ja mam bardzo ladne mieszkanie na osiedlu klimaty na Morenie. Poniewaz zamieszkalam u mojego Partnera zamierzam je sprzedac. Moge przeslac info na priva jesli nadal szukacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botttla
ja z mężem teraz szukamy mieszkania, decyzja prawie podjęta. Na pewno najlepszy klimat jest w centrum Gdańska, ale tam trudno o nowe mieszkanie od dewelopera w dobrej cenie. przejechaliśmy się po wielu osiedlach i w końcu ostatecznie zamieszkamy w dzielnicy Jasień. Do centrum jedzie się trasą W-Z więc nie jest źle, na os. dolina potęgowska mają ładne mieszkania i pewnie nimi się zainteresujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlajka
Ja od jakiegoś czasu jestem Trójmieszczuchem :) Mój maż mieszkał całe życie w Gdańsku ,tutaj prowadził firmę tak więc postanowiłam ,że się do niego przeprowadzę. Kupiliśmy mieszkanie na Wrzeszczu: http://wrzeszcz.trojmiasto.pl/ - tutaj opis dzielnicy. Jestem zadowolona. Bardzo fajna okolica, nowe, ładne bloki i przyjemni sąsiedzi. Dobrze,że się tutaj przeprowadziłam ponieważ faktycznie mieszka się miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Jestem inwestorem na rynku nieruchomości komercyjnych i współpracuję od kilku miesięcy tylko z biuro-partner.com. Na innych pośrednikach się zawiodłem, bo zaczęli liczyć dodatkowe kwoty za opiekę i jakieś d**erele. Tutaj masz wszystkie warunki transakcji podane na tacy i jako kupujący nie płacę u nich prowizji. Potrafią wyciągnąć takie oferty, że sam ich w życiu nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinekssgh
Jestem zadowolony z obsługi ze strony biura Partner – http://biuro-partner.com. Pomogli mi wynająć mieszkanie na dobrych warunkach. Udało się dostać te pieniądze jakich mniej więcej oczekiwałem. Fachowa obsługa, dobry kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×