Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...gdy w modlitwie się do mnie zwracacie, Ja z wami modlę się do Boga

Polecane posty

Gość gość

, a gdy mnie wielbicie to Ja z wami wielbię Boga , jest to wasz cel na wieki a Ja - Maryja do tego najkrótszą drogą ... . Pamiętajcie że nigdy nie jesteście sami choćbyście nikogo wokół nie widzieli . ...Za każdym razem gdy mnie wzywacie przybywam i przynoszę co potrzeba : ulgę pomoc i ukojenie , ratunek i moc zwycięstwa mego Niepokalanego Serca nad tym co wam zagraża a nade wszystko moją miłość z która się z wami dzielę ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryja to człowiek, jak każdy inny, a modlić sie do niej jest bałwochwalstwem i kretynizmem, patrząc obiektywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy dlv przestanie opluwać kościół katolicki jak to czyni często na innych wątkach , to że jest protestantem to nie znaczy że nie podlega osądowi . Na dodatek w poprzednim wątku nie wierzy w moc zwycięstwa Jezusa nad złem , co bardzo mnie dziwi. Aby być wierzącym trzeba mieć odwagę i nie porzucać nadziei zwycięstwa Pana naszego Jezusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wątek pochodzi z objawienia Maryi pewnej polskiej polonistce Barbarze Kloss z 1980r. , tam Maryja przypomina : " ... wasze modlitwy są mi bardzo potrzebne aby ratować was i wielu wielu innych za których nikt się nie modli ... , a nie spełnianie mych próśb jest boleścią mego Niepokalanego Serca dlatego błagam was, proszę , płaczę łzami z licznych mych wizerunków : bądźcie mi wierni z miłości , bądźcie mi oddani a ja wam wszystko wynagrodzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obecnej chwili ( raz na miesiąc) Najświętsza Maria objawia się w Medjugorje piątce osób w ważnych sprawach ratowania świata , dając wielu przybywającym nadzieje i pomoc . kliknij tu _ http://www.medjugorje.ws/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największym szczęściem jakie może spotkać człowiek na tym świecie to przyjąć miłość Niepokalanego Serca Maryi , którą Ona ma dla każdego przeznaczoną . Chce Ona obdarzyć nas nadmiarem swej białej miłości , po to abyśmy jak najszybciej pozbyli się depresji , lęku i zatrwożenia . Wystarczy że tego zapragniemy i o to poprosimy a nie zawiedziemy się . A w nadchodzących burzliwych czasach potrzeba będzie wielu prawdziwych rycerzy , którzy będą umieli stanąć w obronie zagrożonych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękny temat :) Autorze/ Autorko dziękuję w Imieniu 🌻 Matki Bożej :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna 33
Czytajcie Biblię, bo nawet nie wiecie, jak błądzicie. Tak naprawdę nie znacie Bo.żej prawdy. Po pierwsze, Maria była stworzeniem, a nie Stwórcą. Dlatego chwałę i cześć należy oddawać TYLKO Bo.gu: "Ja, Pan, a takie jest Moje Imię, nie oddam Mojej czci nikomu, ani mojej chwały bałwanom" ( Izajasz 42.8 ). NIE MA W BIBLII ANI JEDNEGO FRAGMENTU, który wskazywłby na to,że Marii oddawana była cześć. Apostołowie nigdzie nie wspominali o niej w swoich Listach. Nie traktowali jej jak półboginię, matkę Bo.ga. Bo B.óg NIE MA MATKI. Był od zawsze i zawsze będzie. Maria była człowiekiem, Jego stworzeniem, które B.óg użył w wielkim i ważnym celu. Jednak to nie zmienia faktu, że Maria nadal była człowiekiem. Po drugie, Biblia nigdzie nie naucza wierzących w Chry.stusa, żeby modlili się do kogoś innego, niż do Bo.ga. Biblia NIGDZIE nie zachęca, czy nawet nie wspomina o wierzący, którzy proszą osoby w Niebie, aby się za nich modlili. Ludzie postrzegają Marię i "ś.więtych" jako pośredników przed Bo.giem. A Słowo Bo.że MÓWI WYRAŹNIE, że JEST TYLKO JEDEN POŚREDNIK przed Bo.giem: "Albowiem jeden jest B.óg, jeden też pośrednik między Bo.giem a ludźmi, człowiek Chry.stus Je.zus. Który Siebie samego złożył jako okup za wszystkich" ( I Tymoteusza 2.5-6 ). NIE MA NIKOGO INNEGO, kto mógłby pośredniczyć za nas przed Bo.giem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest św. Juda Tadeusz któremu Pan Bóg dał przywilej ratowania ludzi w nagłych przypadkach , kiedys miałem taki przypadek i pomodliłem sie i mi pomógł . Zawsze modlimy sie do Boga ale za posrednictwem Jezusa i świetych jest pewne ze nasza modlitwa bedzie wysłuchana a czy bedzie zrealizowana to juz inny temat . I najważniejsza rzecz Pan Bóg stworzył najpierw aniołów a pózniej człowieka. Aniołowie mają większe dary , moce niz ludzie , Człowiek ma tylko 6 zmysłów , dar rozumu i wolną wole. Zwierzeta mają zmysły a nie mają rozumu i wolnej woli . Takie są różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to zwierzęta nie mają wolnej woli? jak dam psu żreć to jak chce to zje, a jak nie chce to nie zje - więc ma wolną wolę, rozum też swój ma, jest bardzo inteligentny i rozumie co człowiek do niego mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty nie znasz biblii gdyż za czasów przed Jezusem żydzi modlili się o wstawiennictwo Eliasza , i nie ma w tym nieprawości . Natomiast tobie jest potrzebna modlitwa wstawiennicza bo jesteś bardzo zagrożona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Słowo Bo.że MÓWI WYRAŹNIE, że JEST TYLKO JEDEN POŚREDNIK przed Bo.giem: "Albowiem jeden jest B.óg, jeden też pośrednik między Bo.giem a ludźmi, człowiek Chry.stus Je.zus. Który Siebie samego złożył jako okup za wszystkich" ( I Tymoteusza 2.5-6 ). i powiedz mi gdie tu jest modolitwa pisze jak byk ze posredniczy tylko w okupie a nie modlitwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama podałas modlitwe wstawienicza szymona maga Bo modlitwa jest aktem uwielbienia i oddawania czci xxxxx to sa bzdury modlitwa jest tylko rozmowa z bogiem Dlaczego składamy Ofiarę Mszy Świętej? Ofiarę Mszy Świętej składamy Bogu z czterech powodów. 1) Aby oddać Bogu należną cześć i dlatego zwana jest ofiarą hołdu. 2) Aby podziękować Bogu za Jego dobrodziejstwa i dlatego zwana jest ofiarą dziękczynienia – eucharystyczną. 3) Aby przebłagać Boga i zadośćuczynić za nasze grzechy oraz aby wspomóc dusze w czyśćcu cierpiące i dlatego zwana jest ofiarą przebłagalną. 4) Aby wyprosić u Boga wszystkie łaski, które są nam potrzebne i dlatego zwana jest ofiarą prośby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest uwielbienia , uwolnienia ale to jest to rozmowa gdzie spływaja łaski I tak modlitwy możemy podzielić na: uwielbienia, przeproszenia, dziękczynienia i prośby. Każda angażuje całego człowieka: jego uczucia i wolę, nie jest wyłącznie aktem intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatan na egzorcyźmie:”Gdyby nie Radio Maryja Polska już dawno byłaby moja jeden z polskich masonów, który w artykule zamieszczonym w "Wolnomularzu Polskim" napisał, że dopóki w polskim Kościele obok różnych "gołębi" będzie taki "jastrząb" jak ojciec Tadeusz Rydzyk, to masonerii nie uda się zawrzeć paktu z Kościołem. Z kolei dla reaktywowanej po 70 latach loży B"nai B"rith największym problemem są "kwestie związane z Radiem Maryja i Telewizją Trwam". a jak wiadomo masoneria to kosciuł szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka Najświętsza mówi , że modlitwa do Niej składa się z dwóch części . Pierwsza połowa to jest powtórzenie słów św Archanioła Gabriela gdy nawiedził Najświętszą Marię w Nazaretańskim domku i powiedział : Zdrowaś Mario łaski pełna Pan z tobą ..... , które to słowa zapisane są w Ewangelii Łukasza , natomiast druga połowa modlitwy to słowa : .. święta Mario Matko Boża módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinie śmierci naszej Amen. - to jest prośba do św Marii o modlitwę wstawienniczą do Boga za nas . Nie ma tu nic bałwochwalczego a pokora tylko złu się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Racja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy o godz. 21 omawiam różaniec , doznaję wiele radości i już po odmówieniu 2 dziesiątek czuję w sercu spokój . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martynko33 ty ulegasz strachowi gdy czytasz słowa o orędziach Najświętszej Marii i od razu podejrzewasz , że ktoś zapomniał o Bogu . To wynika z tego , że ty całymi latami omijasz objawienia Najświętszej Marii a ja czytając je zauważyłem że ponad 70 % wszystkich słów Marii wychwalają jej Syna Jezusa . A zdań tych w sumie jest tak dużo że trzeba założyć osobny temat na tym forum aby je przedstawić . Wiem o tym , że jak czytasz jakiekolwiek zdanie w którym nie wychwala się Jezusa to twoje serce cierpi . Ale sama przyznasz , że o Panu Bogu pisano przez 2 000 lat historii a o Najświętszej Marii dopiero od kilku wieków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego Martynko napisałaś w 4 wierszu słowa " ... dla nas pogan .." czy chcesz powiedzieć , że należysz do pogan ? Przecież od chwili gdy uwierzyłaś w Jezusa i przyjełaś wiarę w Niego należysz do dzieci Bożych . A ja nie rozumiem dlaczego tak piszesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mocno protestuję przeciwko temu abym miał należeć do pogan . A ty Martyno powiedz kto ci to wmówił , że należysz do pogan. Wiedz o tym , że (nie wiem czy to pewne ) ale zielonoświątkowcy na pewnym forum przyznali , że ich wyznanie powstało na zasadzie protestu przeciwko Lutrowi i Kalwinowi i potwierdzają , że odżegnali i odcięli się od tych przywódców. My katolicy również oczyściliśmy się od Lenina , Marksa i Engelsa . Wyrzuciliśmy ich ich książki , zburzyliśmy ich pomniki i zdegradowaliśmy generałów , którzy byli w ich służbie. Wyrzuciliśmy ich nawet z nazw ulic . A kiedy wy protestanci porzucicie tych podejrzanych przywódców , kiedy spalicie ich książki , kiedy wyrzucicie z zapleczy waszych świątyń ich wizerunki ? Powiedz kiedy odetniecie się od Lutra i Kalwina, kiedy to nastąpi , gdyż czas jest bardzo krótki a apokalipsa 'stoi już w drzwiach'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyno a gdzie jest twoja orientacja w czytaniu tej biblii , przecież pominęłaś co Pan Jezus mówiło o tych co jemu wierzą . W ewangelii św Jana : J. 15 , 12 -17 - Pan Jezus mówi do tych co przyjęli jego słowa i jemu uwierzyli : " .. już nie nazywam was sługami bo sługa nie wie co czyni Pan ale przyjaciółmi ... " Więc jak możemy być poganami skoro wierzących Pan nazywa przyjaciółmi ? A jeszcze w innym miejscu nazywa nas wierzących w niego siostrami i braćmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyno w takim razie natychmiast podaj wersety gdzie napisano w biblii , że wierzący w prawdziwego Boga to poganie ! Jeśli nie umiesz to przestań pisać głupoty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak czytam to widzę duże podobieństwo między zielonoswiatkowcami a świadkami jachowy. Wersety wyciągnięty z kontekstu i doprawiona ideologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie ja ciebie atakuje tylko ty , gdyż piszesz w nie swoim wątku . Po drugie nie podałaś wersetów w których miało być według ciebie napisane : że wierzący w prawdziwego Boga według ciebie to poganie . Nic takiego w biblii nie ma . A ty znowu winna jesteś słowa - przepraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś Martyna była chrześcijanka i poznała sercem a nie umysłem Jezusa chrystusa wierzyłabyś w świętość Maryjiimodlili się o jej wstawiennnictwo . Nie wypisywalabys tu tyłu nieprawda. No ale bóg to przewidział i powiedział aby wystrzegać się fałszywych proroków. No cóż duuuzo piszesz ale uciekasz od niektórych wątków. Faryzeusze też znali pisma. Byli wykształceni i mysle ze cytatami jak ty sypali z rekawa I nie uwierzyli w Jezusa. Chcieli pojąć go rozumem i zasadami. Ich serca były zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poganin to ktoś kto praktykuje inne religie niz chrześcijaństwo. Czyżby definicja pogan się zmieniła i tylko ty martyna33 to wiesz? Już na jakichś forach czytałam twoje wypowiedzi .musisz bardzo nieakceptowac kościoła katolickiego i ich wyznawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×