Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość450

gdy zawodzą najbliżsi...

Polecane posty

Gość gość450

gdy nagle okazuje się, że to, co mówiłaś przyjaciółce, poszło dalej... Twój największy sekret, coś, czego bardzo się wstydzisz, coś, co z trudem opowiadałaś... licząc na to, że zachowa to dla siebie. w tych czasach naprawdę ciężko jest znaleźć przyjaciela z prawdziwego przyjaciela. ja już chyba nie umiem zaufać... tak, wiem... człowiek uczy się na błędach, wyciąga wnioski, ale co mi po nich? że ludzie są fałszywymi k******ami, żerującymi na cudzym nieszczęściu, smutku, ufności. i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej...wyciągnij wnioski ze swojego okropnego doświadczenia. Tajemnica jest wtedy, gdy zna ją tylko jedna osoba- Ty. Pogadają i przestaną, bo będzie następny " nius" do obgadywania. W przyjaźni też obowiązuje zasada ograniczonwgo zaufania. W związku tez, o ile twoje tajemnice dotyczą osobistej przeszlosci i nie mają wpływu na bieżące relacje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też kiedyś miałam sytuacje,że coś co powiedziałam jak mi się wydawało przyjaciółce, poszło dalej, jeszcze dla niej niby nic się nie stało bo powiedziała to "tylko" swojej siostrze. Bardzo mnie wtedy zawiodła, po jakimś czasie wybaczyłam, ale mojego zaufania nie odbudowała do tej pory, czasami się widujemy, ale relacje między nami nie są już takie jak kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×