Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Glen Benton

Gdyby kobiety nie miały piersi i pipki, nie byłyby nikomu potrzebne.

Polecane posty

Gość Glen Benton

One służą tylko do jednego celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to nie przedmiot pomyliłeś je z mężczyznami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze będziesz miał córkę to zmienisz zdanie.to wy jestescie naszymi niewolnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet jest po to by służył kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chłopy już teraz nawet z hujem nie są nikomu potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, ja bym taką niepogardził jakby byla ladna :) Zawsze by można ją było w buzie bzyknąć albo w odbyt bo przeciez musialy by sie jakos zalatwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dupę bo twarz musi być do pochwalenia się kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie,teraz mozna sztucznego kupić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden dildos niezastąpi żywego :) Taka prawda drogie panie. Pozatym bez was życie niemialo by sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glen Benton
Nie ma co udawać ze jest inaczej. Prawda pewnie was boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie też by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glen ,czy ty masz jakas dziewczyne?czy miales?nie zmyslaj sobie,narzekasz na kobiety? nikt cie nie zmusza do znajomosci z kobietami.widze ze ci wszystko przeszkadza,Glen tobie napewno i kury przeszkadzaja ?ALE JAJKA TO LUBISZ JESC?trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Międzynarodowy kongres feministek. Na podium wchodzi jedna z delegatek i rzuca hasło. — Siostry, dość wyzysku. Nie będziemy im prać i gotować. Uchwałę przyjęto jednogłośnie. Na kolejnym spotkaniu wojowniczych pań, delegatki dzielą się swymi spostrzeżeniami. Zaczyna Angielka. — Wróciłam do domu i mówię: John, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia — nic nie widzę, drugiego dnia — nic nie widzę, trzeciego dnia — widzę — gotuje jajko. Sala zatrzęsła się od oklasków. Na mównicę wchodzi Francuzka. — Wróciłam do domu i mówię: Pierre, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia — nic nie widzę, drugiego dnia — nic nie widzę, trzeciego dnia widzę — pierze majtki. Owacje na stojąco. Na podium wchodzi Rosjanka. — Wróciłam do domu i mówię: Iwan, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia — nic nie widzę, drugiego dnia — nic nie widzę, trzeciego dnia nadal nic nie widzę. Czwartego dnia - zaczynam widzieć na prawe oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna kobieta to: a) raj dla oczu, b) piekło dla duszy, c) czyściec dla portfela. Ładna, młoda dziewczyna poszła ze swojej wsi na targ do pobliskiego miasteczka na zakupy. Pobyła jednak przy straganach dłużej niż zamierzała i musiała wracać po zmierzchu. Traf chciał, że w tym samym czasie tą samą drogą wracał do wsi także rosły, cichy chłopak z sąsiedniego gospodarstwa. Idą, idą dłuższą chwilę, po czym dziewczyna rzuca: - Wiesz, zastanawiam się, czy słaba i bezbronna dziewczyna, taka jak ja, powinna wędrować po ciemku z silnym, wielkim mężczyzną, takim jak ty. Chłopak ignoruje ją i nic nie odpowiada. Idą dalej i za kilka minut ona znowu zaczyna: - Prawie mi straszno tak iść samej z tobą, w tych ciemnościach. Jeszcze przyszłoby ci coś do głowy... - Słuchaj - mówi chłopak - wracam z targu, w jednej ręce niosę kurę i łopatę, a w drugiej trzymam wiadro i sznurek, na którym prowadzę kozę. Jak miałbym ci coś zrobić? Dziewczyna po dłuższym namyśle odpowiada: - Przyszło mi tylko tak do głowy, że gdybyś wbił w ziemię łopatę, przywiązał do niej kozę, a kurę przykrył wiadrem - to wtedy byłabym dopiero w tarapatach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tyle spermy w bankach że nawet jakby cała ludzkość rodu męskiego wygineła my kobiety byśmy miały jak się rozmorzyć wy faceci już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fecet jest nikim bez kobiety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis nikt nie che faceta jakiegos brudnego leniu cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glen Benton
Wmawiajcie sobie, potem będziecie płakać ze nie macie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×