Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga_B

Gdzie fajnie spędzić jesienny weekend ?

Polecane posty

Gość Olga_B

Witajcie, zaczynam nowy temat gdzie fajnie i warto pojechać na weekend jesienny, jeszcze w sumie ciepło i można miło spędzić czas :) Czy macie jakieś miejsca godne polecenia, jeśli tak to piszcie! Może na początek ja zacznę :) Ostatni weekend spędziłam ze grupką znajomych w Jachrance pod Warszawą w Hotelu Windsor. Bardzo fajna okolica, nad zalewem zegrzyńskim, jest miejsce do zrobienie ogniska a także las do grzybowych eskapad. I uwaga bardzo ważna rzecz dla Wszystkich szkających wytchnienia i relaksu jest SPA w który można się zrelaksować. Niby niedaleko Warszawy a weekend bardzo udany - polecam wszytkim, którzy chcą się oderwać od codzienności :) Piszcie gdzie byliście i gdzie warto pojechać, bo tak mi się podobało w Jachrance że zamierzam w najbliższy weekend też gdzies pojechać :) Pozdrawiam Olga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu ne
byłam w tym hotelu służbowo, żadna rewelacja, właściwie to tandetny ten hotel, niby taki "królewski" ale tandetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga_B
ja byłam tam towarzysko, z koleżanka i poznanymi w necie facetami, tacy panowie w delegacji, było ok bo był alkohol, zabawa, fajny pokój, jedzenie, no i spa...tylko odbyt mnie boli do tej pory ale na pewno pojade tam znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga_B
Jacku, w Jachrance? mogę w kolejny wekkend, pisz: olgalaleczka@onet.pl, omówimy warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninim
Jeżeli chcecie się zrelaksować, to może Hotel Głęboczek. Mają w ofercie winoterapię, zakątek przepiękny - idealnie takie klimaty pasują do jesiennego weekendu. Przynajmniej człowiek może się oderwać od tych codziennych spraw, od stresującej pracy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirinnna
W Uzdrowisku Szczawno-Jedlina, które pięknie się prezentuje w jesiennych barwach, okolica bardzo spacerowa, a w środku SPA i bogata oferta zabiegów :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla rodzin z dziećmi polecam spa zalesie mazury, głównie dlatego, że jest spor atrakcji dla dzieci. W czasie, kiedy one zajmą się graniem w jakąs gre, oglądaniem teatrzyka, albo po prostu jak będą na placu zabaw to my możemy poodppoczywać. Sa tez panie animatorki, także w tym czasie można iśc na zabieg jakiś. No a na basen to już razem – jest specjalna strefa happy kids.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam z chłopakiem nad Jeziorem Ślesińskim i było super. Bardzo ładna okolica. Cisza i spokój co najbardziej lubię. Można pospacerować, pobiegać, jeździć na rowerze, co kto lubi. Nocowaliśmy w ośrodku Verano. Spokojne miejsce z smacznym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecvam miejscowość Poniatowa, niedaleko Kazimierza. Bardzo fajna okolica do spacerów, jezdzenia knno, uprawiania nordic walking. My nocowaliśmy w hotelu sloiwk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak juz jestesmy przy spa... moze ktos byl w do slonce spa? to osrodek pod krakowem, piszą, ze maja w ofercie kapiele siarczanowe i borowinowe. Akurat mam problmey zdrowotne, takie kapiele sa zbawienne, wiecie moze cos o tym spa? warto sie wybrac, czy lepiej jednak kierowac sie na totalne polusnie Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem takim miejscem jest polskie morze. Świetnie spędzam czas wynajmując pokój w hotelu nad samym morzem - http://www.apollohotel.pl/ i delektuję się chwilą. Nie tylko jesienią. Polskie morze jest świetne o każdej porze roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesienią koniecznie musisz odwiedzić Kaszuby. Często w tym czasie odwiedzam http://hotelspichrz.com.pl i jestem zachwycony za każdym razem kiedy tam wracam. Przepiękne miejsce, świetny hotel, a co najwazniejsze możliwość niepowtarzalnego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesienią kocham Kaszuby i to zazwyczaj tam spędzam jesienne weekendy wolne od pracy. Najczęściej bywam w www.hotelspichrz.pl i tam też serdecznie Cię zapraszam bo to niesamowite miejsce, godne uwagi szerszej publiczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolice Puław są bardzo ciekawe. Warto poczytać o tym mieście, podobnie jak o Lublinie i tych stronach. Z synem i córką pojechaliśmy do ogrodów pod Puławami. Polecam tani i bardzo czysty Hotel Izabella. Polecam też zajść na rynek, jest wg mnie prześliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to kontrowersyje, ale ja zawsze jesienią jeżdże nad morze. Nie lubię zatłoczonych plaż, wolę ubrać się w ciepły sweter i spacerowac brzegiem morza po plaży. Ma to swoją niepowtarzalna energię. W tym roku jadę do hotelu Lidia, będę korzystała z bursztynowego Spa, to mnie najbardziej relaksuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
My chcemy wybrać się w październiku do http://jachranka.pl/ To hotel pod Warszawą. Okolica jest bardzo ładna i spokojna, blisko jeziora i lasów. Można naprawdę odpocząć. Początkowo chcieliśmy jechać w góry ale nieszczególnie chce nam się jechać 600 km tylko po to by pochodzić po górach przez dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzilam to zalesie i widze ze teraz sa pakiety odchudzające na wrzesien, może skorzystam… bo ostatnio mi się 10kg przytylo i nie mogę się zmobilizowac do samodzielnej redukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jadę do SPA. Wybralam takie dla kobiet, Talaria w Trojanowie, jeszcze skorzystam z tego, że mają duży teren, bo koniec września to się jeszcze i pobiega i na rowerze pojeździ :) no i oczywiście cudowne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 989898
A my Kraków :) Szykuje się złota polska jesień, więc spacery będą cudowne :) hotel już mamy zaklepany, z resztą zawsze spimy w efekt express, wiecn nie bylo nawet wiele szukania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nigdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uderzam nigdzie konkretnie. Wystarczy mi motor, koszyk, barszcz w termosie a wokół Las obfity w grzyby, jakieś ruiny, cmentarz i narzeczony oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę na weekend do Warszawy. Mąż ma jakąś konferencję, ale mógł zabrać osobę towarzyszącą, więc w sumie chetnie jade. Szczególnie jak sie dowiedziałam, że szefu wykupil nocleg w Rialto, no to takiej okazji na darmowe spanie w pięciowiazdkowym hotelu bym raczej nie przepuscila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanaaaa
My jedziemy w góry :) taką ofertę kupiliśmy sobuie do Wisły :) http://kuptravel.pl/oferta/844,rezydencja-izabella-sniadania-kolacja-exclusive-i-wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkikapuśniaczek
Ja z kolei obieram kierunek Rzeszów. Pokój w hotelu Ferdynand wykupiony, jeszcze dostałem obiad bo się przez stronę zarejestrowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam do SPA w jaworowym dworze 40km pod warszawa mają super pakiety dla przyjaciółek i piękny butikowy dworek szlachecki z 18wieku dodatkowo można zabrać pieska ze sobą, a że ja mam to zabrałam i mały się wyszalał, że w drodze do domu spał jak zabity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hotel Gorzelanny, tu sobie zobacz jaki fajny gorzelanny.pl. Okolica jest wprost przepiękna, a zwłaszcza jesienią, kiedy wszystkie drzewo się zezłocą. Hotel pierwsza klasa, super spa, jedzenie i ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×