Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 27chce

Gdzie i jak poderwać UKRAINKE ?

Polecane posty

Gość 27chce

Mam pytanie mówi się że tyle ukrainców się do nas zjeżdza Chciałbym poznać jakąś młodą ukrainkę ale jakoś nigdzie tej wspominanej mniejszości ukrainskiej nie mogę znaleźć :( mam 27 lat i mieszkam na dolnym slasku (nie wrocław) ktoś może miał z takimi styczność może coś popowiedzieć gdzie się za ukrainką rozglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27chce
:) :) :) ktos wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Gdańsku tez ich sporo nad morzem lubia sobie pospacerowac bardzooo czesto je tam widuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27chce
no ale widzieć a mieć mozliwosć poznać to trochę inna sprawa... gdzies musza w polsce organizować swoje zycie miszkac itp nie musi taka ukrainka nawet znać polskiego nauczyłbym się sam czytac cyrylice i podstawowych zwrotów słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jakiejś autostradzie najlepiej :D co to Polek już nie ma żeby zabierać się za Upainki? Dzicz ze wschodu :o Nawet gdyby mi za to zapłacono to bym takiej nie ruszył :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27chce
nie mam powodzenia u polek maja zbyt roszczeniowa postawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśćć
27chce dziś g****o prawda :o może sam masz jakieś nieziemskie wymagania, startujesz tylko do lasek 10/10 co to z góry na wszystkich patrzą, a na normalną dziewczynę nawet nie spojrzysz. Tyle fajnych, młodych Polek a ten ukrainki szuka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27chce
a ty juz wiesz swoje pzrezylem i wiem jak jest 10 dziewczyn w kolejce do jednego kolesia a jak ty sie taka zainteresujesz sam to obraza majestatu wiec lowcie sobie same swoje "ciacha" jak to wilokrotnie slyszalem ja juz nie przeszkadzam szukam ukrainki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma ukrainek sa sami ukraincy przyjezdzaja do pracy zarabiaja kase i wracaja do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainian sa ladniejsze i nie leca na czarnych i ciapackie jak polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleczki są tylko ze mają zryte berety no i rżną się z ciapakami i murzynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widziałam jeszcze ładnej ukrainki a miałam styczność z wieloma, nie wiem z której strony są takie piękne w dodatku ubrane jak oderwane od pługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27chce
ubranie mozna zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27chce
i to nawet mysle ze "ubrac" taka ukrainke byłoby latwej bo akurat jej by nie zrobilo roznicy np zeby kupic sobie ciuchy w lumpie a sa tam fajnie wygladajace rzeczy czasem nawet markowe :) podejrzewam ze obleciec z taka kilka duzych lepszych lumpkow plus ze dwa nizowe i bedzie juz miala komplet fajnych ciuchow a zaplacilbym za to 10 razy mniej niz w innych sklepach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27chce
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee te strony z ukrainskimi randkami to pozywka dla oszustow i naciagaczy poprostu chcialbym sie zakrecic wokolo jakiejs mniejszosci ukrainskiej gdzie wgl w polsce pracuja mlode ukrainki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27chce
o albo np Ukrainskie szkoly w polsce sa takie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27chce
tak etraz mysle to zapewne we wroclawiu znalazlbym duzo ukrainskich uczennic i studentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej przy granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak nie wiesz gdzie , przy polskich drogach albo na stacjach paliw się kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio myślisz ze ukrainka poleci na faceta który chce jej kupić ciuchy w lumpie ? Może miały takie wymagania 20 lat temu ale dziś mogą znalesc sobie bogacza z za granicy i myślisz ze poleca na biedaka co im ubranie w lumpie kupi ? Chyba kpisz sobie , chyba by wolalq za starego bogatego amerykanca wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wroclawiu jest ich pelno np na Krzykach w okolicach parku poludniowego. Ja raz po imprezie w sobote w parku zakrecilem sie wokol jednej takiej 7/10 i w sumie z godzine z nia chodzilem, rozmawialismy o roznych rzeczach ale ciezko bylo bo slabo mowila po polsku. Generlanie jak ja obialem to sie nie wzdrygala pozniej sama zaczela sie przytulac ale moze ulatwilo to piwo ktore wypila. Generalnie byla do stukniecia na cito, one sa b latwe. Za polka trzeba by bylo biegac z tydzien i tez by nosem krecila i leb zadzierala takze polecam sie tam pokrecic w weekend jak masz czas. Ukraincow we wroc sa tysiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez szukam Ukrainki. Sa duzo lepszymi zonami i matkami no i sa bardziej kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainke najlepiej poderwac na kase. Za 100zl zrobi ci loda z polykiem za 200zl anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romi-chce27 jest ich trochę w świdnivcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaMar
Znam jedną polkę, co da bez oporów i do tego za free. Małe cycki, ciasna cipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×