Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie jechać na wakacje?

Polecane posty

Gość gość

Słyszeliście o tych bombach, broniach i różnych chemikaliach itp. w Bałtyku? Trochę mnie to zniechęciło, więc w tym roku napewno nie pojadę nad Bałtyk. Z mamą mamy na oku morze Czarne, szczególnie Odessę na Ukrainie (bo jak mam wyjechać to gdzieś blisko, tu do Europy) Macie jakieś propozycje? Albo może w góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja byłam w Odessie
Nie lubię zabardzo bałtyku, a tam jest cudownie (w Odessie) chyba najlepsze plaże w Europie i najtansze jedzenie, picie, alkochole itp. Poprostu meeegaaa :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamówek
Teraz Odessa jest ulubionym miejscem całej Europy, a nawet Amerykanie tam jezdza, Ja tez tam byłem kilka razy i gorąco polecam. Pojedziesz nie pozalujesz serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalimba
Może Czarne niby ok, ale nie chciałabym tam jechać. Może Hiszpania? Przeglądałam ostatnio oferty na http://bookapart.com i jest dużo interesujących lokalizacji w niskich cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj lemingu wyłysiały z tą twoją zasmarkną Odessą !Jedz w gsdhbhse i nie wracaj! WON .. Spamowac se mozesz u władzia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Sycylia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno bardzo dobrze będzie odwiedzić Warszawę, gdzie na ulicy Zwycięzców 4 można zjeść bardzo dobre sushi, www.sushuwesola.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie morze to Zakopane, ja jeżdżę prawie co roku. Raczej jesienią, jak juz jest mniej ludzi na Krupówkach. Nocleg zawsze w hotelu Kasprowym, byłem tam raz na imprezie firmowej a teraz sam wracam. Super jedzenie, ceny niewygórowane, widok na Tatry najlepszy w Zakopanem! Polecam sprawdzić ich oferty bo zawsze mają coś fajnego www.kasprowy.pl/oferty_specjalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×